Skatīt neatbildētos ziņojumus
Apskatīt aktīvās tēmas



Izveidot jaunu tēmu Atbildēt tēmā  [ 14 ieraksti ]  Aiziet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Autors Ziņojums
 Tēma: Re: CLK230 kompresor
AtbildeAtbilde saņemta: 08. Maijs 2015, 12:21 
Offline
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 22. Augusts 2006, 10:59
Atbildes: 5249
Atrašanās vietas: Katlakalns (Ķekavas nov.)
Mašīna: Mercedes Benz Viano 3.0 CDI

Karma: 61
Cik tagad maksā tas prieks??? Man arī vajadzētu nomainīt, nezinu kad vācijā to pēdējo reiz darījuši.

_________________
Apsardzes un Ugundrošības signalizāciju montāža un apkope -PM


Uz augšu
 Profils  
 
 Tēma: Re: CLK230 kompresor
AtbildeAtbilde saņemta: 08. Maijs 2015, 12:48 
Offline
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 14. Jūnijs 2004, 15:15
Atbildes: 22069
Atrašanās vietas: On the road
Mašīna: Šodien ar AMG
Karma: 10
Arī pienācis laiks eļļas maiņai kārbā, bet pagaidām nekādi nevaru noskaidrot vai A001989210310 un A001989460310 ir viena un tā pati 236.10 eļļa vai ne. Viens iepakojums ir pa litram, otrs pa pieciem, loģiski, ka pērkot pa 5 litri sanāk izdevīgāk.

_________________
The sad truth is that excellence makes people nervous / http://www.nomanis.lv


Uz augšu
 Profils  
 
 Tēma: Re: CLK230 kompresor
AtbildeAtbilde saņemta: 10. Oktobris 2022, 09:05 
Offline
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 15. Septembris 2022, 12:33
Atbildes: 1
Mašīna: Mercedes-Benz CLS350
Karma: 0
Sveiki, varbūt ir cilvēki, kas zina atšķirības starp dzinējiem M111.970 (150 zs) un M111.974 (kompresors).
Interesē informācija par to, kas jāmaina, lai uzstādītu kompresoru. Jo man ir neuzlādēts (veselīgs) un ar kompresoru (beigts) dzinējs. Tāpēc es gribu palielināt kompresoru, bet kādas sastāvdaļas būtu jāmaina plikam motoram? (sprauslas, rullīši, vai tie visi ir vienādi vai atšķirīgi?)

_________________
https://www.signeda.lv/


Uz augšu
 Profils  
 
 Tēma: Re: CLK230 kompresor
AtbildeAtbilde saņemta: 10. Oktobris 2022, 22:34 
Offline
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 14. Jūnijs 2004, 15:15
Atbildes: 22069
Atrašanās vietas: On the road
Mašīna: Šodien ar AMG
Karma: 10
Marek rakstīja:
Sveiki, varbūt ir cilvēki, kas zina atšķirības starp dzinējiem M111.970 (150 zs) un M111.974 (kompresors).
Interesē informācija par to, kas jāmaina, lai uzstādītu kompresoru. Jo man ir neuzlādēts (veselīgs) un ar kompresoru (beigts) dzinējs. Tāpēc es gribu palielināt kompresoru, bet kādas sastāvdaļas būtu jāmaina plikam motoram? (sprauslas, rullīši, vai tie visi ir vienādi vai atšķirīgi?)

Uzbūvēt jau var visādus hibrīdus, bet MB tāda nianse, ka pat virzuļi var būt citi. MB nav tā, ka ar vienu motora kodu viss vienāds, tikai kaut kādas "ārējas" komponentes citas. Atšķirības ir jau pašos pamatos, var būt pat dažādos virsmu pārklājumos. Tiem, kas it kā vienādi, bet ar dažādu jaudu nav tā, ka tikai vadība cita, bet te pat kompresors jāliek. Principā to izdarīt var, ir, kas to kompresoru uzlikuši pavisam veciem modeļiem, bet parasti izdevīgāk ir auto pārdot un nopirkt uzreiz vēlamajā komplektācijā, jo tas nebūs darbiņš vienai pēcpusdienai.

_________________
The sad truth is that excellence makes people nervous / http://www.nomanis.lv


Uz augšu
 Profils  
 
Attēlot ziņojumus sākot ar pirmspēdējo:  Atlasīt pēc  
Izveidot jaunu tēmu Atbildēt tēmā  [ 14 ieraksti ]  Aiziet uz lapu Iepriekšējais  1, 2

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi



Meklēt:

REKLĀMAS

email Sazināties ar moderatoru YouTube Facebook Twitter Draugiem
Šajā vortālā paustā informācija nav Mercedes-Benz club Latvia viedoklis
KriCe©2012
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Visi laiki ir GMT + 1 stunda [ DST ]