Skatīt neatbildētos ziņojumus
Apskatīt aktīvās tēmas



Izveidot jaunu tēmu Atbildēt tēmā  [ 12 ieraksti ]  Aiziet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Autors Ziņojums
 Tēma: Re: GLK
AtbildeAtbilde saņemta: 06. Aprīlis 2017, 12:32 
Offline
Pieredzējis lietotājs
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 06. Aprīlis 2007, 13:17
Atbildes: 176
Atrašanās vietas: Tallina
Mašīna: ML 500
Karma: 1
benzman rakstīja:
Mizx rakstīja:
GatisL rakstīja:
Ar to sportiskumu, es vairāk biju domājis veiklāku manevrētspēju pilsētā, ne jau baigo gonkošanu uzreiz ;)

GLK neasociējas arī ar labu manevrēšanu pilsētā. Nebūs īstais, ar ko manevrēt pārpildītās ielās un mēģināt iespraukties vienīgajā bezmaksas stāvvietā rajonā. Tam jāizvēlas kāds cits modelis.


Atkrīgs ar ko salīzinia! :D :super:


nu jūs gan katram vārdam piesienaties. par ML mazāks ir, līdz ar to arī manevrētspējīgāks salīdzinoši. auto masa arī ir mazāka. pa lielam no pilsētas izbraucu salīdzinoši reti, līdz ar to apskatu kādu pilsētai piemērotāku alternatīvu, un GLK taču tieši ir tāds pilsētas parketnieks, tikai izmēru mazāks un ne tik smagnējs kā ML.

Bet, Mizx, interesanti, kas tad būtu tas labākais pilsētas auto ar pilnpiedziņu? Smartu nepiedāvāt, vajag, lai arī dažas somas kādreiz var bagažniekā iekraut :D


Uz augšu
 Profils  
 
 Tēma: Re: GLK
AtbildeAtbilde saņemta: 06. Aprīlis 2017, 12:50 
Offline
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 14. Jūnijs 2004, 15:15
Atbildes: 22073
Atrašanās vietas: On the road
Mašīna: Šodien ar AMG
Karma: 10
Protams, ka tie 25 cm izmēru atšķirībā ļoti šaurā vietā būs atšķirība, bet kopumā MLs tur vien sanāks. Labai manevrētspējai labāk neņemt 4x4, jo apgriešanās radiuss uzreiz samazinās, bet, ja 4x4 ir prasība, tad neko. Jāsamierinās. Pilnpiedziņa arī vairs nav ierobežojums — ņem gandrīz jebkuru MB modeli!

Smartam velti piesējies, tajā bez problēmām pat bērnu rati ievietojas — viss labi pārdomāts, ari salīdzinājumā ar konkurentu maziem auto! Ārējais izskats ir mānīgs. Protams, standarta sedani / universāli parasti ir ietilpīgāki.

_________________
The sad truth is that excellence makes people nervous / http://www.nomanis.lv


Uz augšu
 Profils  
 
Attēlot ziņojumus sākot ar pirmspēdējo:  Atlasīt pēc  
Izveidot jaunu tēmu Atbildēt tēmā  [ 12 ieraksti ]  Aiziet uz lapu Iepriekšējais  1, 2

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis



Meklēt:

REKLĀMAS

email Sazināties ar moderatoru YouTube Facebook Twitter Draugiem
Šajā vortālā paustā informācija nav Mercedes-Benz club Latvia viedoklis
KriCe©2012
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Visi laiki ir GMT + 1 stunda [ DST ]