Skatīt neatbildētos ziņojumus
Apskatīt aktīvās tēmas

Izveidot jaunu tēmu Atbildēt tēmā  [ 762 ieraksti ]  Aiziet uz lapu Iepriekšējais  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77  Nākošais
Autors Ziņojums
 Tēma: Re: Mobilo telefonu tēma
AtbildeAtbilde saņemta: 21. Jūlijs 2014, 07:25 
Foruma leģenda
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 16. Aprīlis 2010, 06:42
Atbildes: 1608
Atrašanās vietas: Jūrmala,Sloka
Mašīna: w 203

:google:

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 21. Jūlijs 2014, 17:09 
Pieredzējis lietotājs
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 30. Jūnijs 2011, 17:45
Atbildes: 287
Atrašanās vietas: Ogre.Riga.
Mašīna: Volvo.MB.
Ugis rakstīja:
:google:

Peee,neciesu... :vaboplash:

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 21. Jūlijs 2014, 19:36 
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 06. Decembris 2011, 22:17
Atbildes: 1295
Atrašanās vietas: Vecāķi
Mašīna: Toyota Supra
Drīzāk aizej līdz tuvākajam trodeksam tev visu parādīs un izskaidros

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 10. Janvāris 2015, 23:11 
Eksperts
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 02. Marts 2010, 23:57
Atbildes: 4004
Atrašanās vietas: Rīga
Mašīna: Audi TT MK I

Ir kaut kāda app, ar kuras palīdzību var kontrolēt Tab, no android tālruņa?

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 11. Janvāris 2015, 01:48 
Pieredzējis lietotājs
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 11. Augusts 2013, 13:15
Atbildes: 997
Atrašanās vietas: ogre
Mašīna: Mercedes c320

Nu tā.. Ja jau panesās tēmas, tad pastāstīšū arī savu pieredzi :)
Šobrīd man ir Htc one x... Lielisks telefons, ērti lietojams..Ļoti izturīgs, daudz reižu ir kritis zemē uz dažādiem segumiem, un viss ir vesels :) Viegli sakonektēt ar PC un nav vajadzīgi nekādi iTunes un citi draņķi.. Baterija švaka, bet es daudz lietoju arī to vajadzētu piemnēt.. gan internetu, gan zvanus utml. aplikācijas... Otrs mīnuss ir kamera, krēslā baigais sūds.. Skaņa, ļoti kluss.. nereti ir situācijas, kad nedzirdu zvanu..

Tagad par ābolu... lietojis esmu maz, bet mani secinājumi, runāju par 5s.. Pirmais kas man ļoti iepatikās bija dizains un izmēri.. Turēt aifonu, tas ir tāpat, kā pieskarties kailai sievietes krūtij seksa laikā :D sajūta ir fantastiska :D Korpusa kvalitāte manuprāt vāja par to cenu, kas par viņu tiek prasīta.. Ātri skrāpējas un buktējas, par to ka būtu baigi izturīgs pret triecieniem, nezinu.. Neesmu redzējis tik daudz sasistus ekrānus, kā Iphone.. Var jau nopirkt visādus tur uzmaucamos maciņus, bet tad zūd tā lieliskā sajūta, kuru aprakstīju augstāk :D Lietošanā patīkams, ātrs. Pat ātrāks par manu HTC, atverot vienas un tās pašas aplikācijas.. Kamera laba... Vienkāršs :) Nepatīk, ka jāsavieno ar iTunes un tādām lietām... Rodas iespaids, ka kompānija kas radīja šo telefonu, radīja lai tevi kontrolētu... manuprāt ir radīts telefons, ar kura palīdzību varētu kontrolēt, izsekot un noklausīties cilvēkus, viņiem pat nezinot.. Un galvenais ka telefons ir tik stilīgs, ka liela daļa viņu pērk.. Ar viņu ir jāsakonektējas ar iCloud, ķipa drošība un tavu datu uzglabāšana, bet nav teikts, ka tos datus kāds rūpīgi analizē... Nepatīk tas, ka mūziku ielikt var caur iTunes un vispār lai saslēgtu ar kādu ierīci ir jāiespringst..(dzirdēts no apkārtējiem) Bet tā man patīk un pats domāju tādu iegādāties, lai papētītu dziļāk :)

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 11. Janvāris 2015, 11:40 
Foruma leģenda
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 16. Aprīlis 2010, 06:42
Atbildes: 1608
Atrašanās vietas: Jūrmala,Sloka
Mašīna: w 203

Lietoju iPhone 4s - viss man patīk,bet tā sistēma ar iTunes ir vienīgais kas neuzrunā... ir gan pieejamas aplikācijas priekš kompja,kas aizvieto iTunes,bet daudz tādu nav. Patiesībā zinu tikai vienu.To arī lietoju,kad vajag.

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 11. Janvāris 2015, 14:08 
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 14. Jūnijs 2004, 15:15
Atbildes: 22069
Atrašanās vietas: On the road
Mašīna: Šodien ar AMG
Par 5. ābola skrāpēšanos ir pavisam primitīvs izskaidrojums — korpuss ir no krāsota metāla. Ja nebūtu krāsots, būtu kā 4-tais. Savukārt pilnīgi visas krāsotas virsmas ir saskrāpējamas. Ja tas traucē, tad uzliec silikona malas un nekādu skrāpējumu! Vai pulē nost to krāsu, lai spīdīgs metāls! Par mešanu zemē utt. — nezinu, es neesmu redzējis sasistu iPhone, bet, protams, visiem telefoniem gadās. Tā ka kaut kādas kopējas noslieces par labu vienam vai otram ražotājam nebūs. Saslēgt ar citu ierīci ābolus ir visvieglāk par visiem, jo ražotājs viens, sistēma viena, pretējai pusei tā vai nu jāatbalsta, vai ne, kamēr citiem sistēma varbūt viena un tā pati, bet dzelži dažādi un tad sākas — ar vienu saslēdzas ideāli, ar otru kaut kāda čakarēšanās. Runāju tāpēc, ka pašam hobija sakarā jāsaslēdzas ar visādām skaņu, videokartēm, pultīm un vadību sistēmām. Tie, kam katru dienu jābūt darbā gataviem pieslēgties nez kam, tie miera un nervu labad pārgājuši uz ābolu produkciju, pat ja personīgām vajadzībām pieraduši pie citām sistēmām. Tā kā šī savietošanās problēma kļūst arvien aktuālāka, pagaidām arī Latvijā ir tendence pāriet uz āboliem. Ārzemēs daudzās nozarēs tas ir standarts gadu desmitiem, bet tas jau cits stāsts.

iTunes — neesat uzķēruši ideju kāpēc tā, nevis kā ārējais cietais disks? Tāpēc, ka šī programma nodrošina automātisku rezerves kopiju veidošanu un, ja vēlies, kādas sinhronizācijas katru reizi kad pieslēdz telefonu lādēt. Pajautājot androīdu lietotājiem (par citiem pat nerunājot), kad viņi ir taisījuši pēdējo datu kopiju un vai viņiem tāda ir, parastie lietotāji visi rausta plecus un neko nezina, nesaprot. Jā, viena programma vairāk, bet ierīces lietotājs nekad neko nepazaudēs, kaut katru dienu bojājot savu aparatūru. Muļķudroša sistēma, protams, ja gribas justies gudrākam, tad šķiet, ka traucē. Tā kā man pašam vienmēr bijuši telefoni, kam sinhronizācijas bijušas ar kādas starpprogrammas palīdzību, tad es pat nevaru iedomāties droši citādu sistēmu. Jā, Siemens varēja pa atmiņas karti darboties kā pa ārēju disku, bet tikpat labi tā varēja kaut ko ātri un labi sačakarēt.

P.S. iCloud un visu citu var neizmantot, ja nevēlies — saliec pareizos ķeksīšus un nekas nebūs, nekas nevērsies un nenotiks. Tā ka nebūs korekti teikt, ka kāds kaut ko izdomā tavā vietā.

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 12. Janvāris 2015, 13:11 
Pieredzējis lietotājs
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 11. Augusts 2013, 13:15
Atbildes: 997
Atrašanās vietas: ogre
Mašīna: Mercedes c320

Ka jau teicu, neesmu lietotājs un daudzas fīčas nezinu, tapēc gribu iegādāties un papētīt, lai varētu ko vairāk pateikt :)
A kā ir ar mūzikas ievietošanu iphone? cik saprotu tas notiek caur iTunes un ir pieejams tikai par maksu... bet es klausos arī mūziku, kas nav pieejama mūzikas veikalos...

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 12. Janvāris 2015, 13:40 
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 08. Jūnijs 2004, 17:32
Atbildes: 33834
Atrašanās vietas: Pleskodāle
Mašīna: R129

Paupe rakstīja:
Nu tā.. Ja jau panesās tēmas, tad pastāstīšū arī savu pieredzi :)
Ar viņu ir jāsakonektējas ar iCloud, ķipa drošība un tavu datu uzglabāšana, bet nav teikts, ka tos datus kāds rūpīgi analizē... Nepatīk tas, ka mūziku ielikt var caur iTunes un vispār lai saslēgtu ar kādu ierīci ir jāiespringst..(dzirdēts no apkārtējiem) Bet tā man patīk un pats domāju tādu iegādāties, lai papētītu dziļāk :)

tas tak ir visiem tagad, One Drive Windows aparātiem, Gmail utt, Androidiem.

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 12. Janvāris 2015, 13:42 
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 08. Jūnijs 2004, 17:32
Atbildes: 33834
Atrašanās vietas: Pleskodāle
Mašīna: R129

atceries, ka Flash video uz Apple nepaskatīsies, drošības dēļ Apple neatbalsta Flash tehnoloģijas. Uzskatu, ka tas ir diezgan liels trūkums, ja ir ieradums strīmot un skatīties filmas inetā.

Uz augšu
 Profils  

Attēlot ziņojumus sākot ar pirmspēdējo:  Atlasīt pēc  
Izveidot jaunu tēmu Atbildēt tēmā  [ 762 ieraksti ]  Aiziet uz lapu Iepriekšējais  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77  Nākošais

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

Meklēt:

REKLĀMAS

email Sazināties ar moderatoru YouTube Facebook Twitter Draugiem
Šajā vortālā paustā informācija nav Mercedes-Benz club Latvia viedoklis
KriCe©2012