Skatīt neatbildētos ziņojumus
Apskatīt aktīvās tēmas



Izveidot jaunu tēmu Atbildēt tēmā  [ 29 ieraksti ]  Aiziet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3
Autors Ziņojums
 Tēma: Re: Kāds ir aplūkojis šo auto?
AtbildeAtbilde saņemta: 12. Februāris 2018, 13:16 
Offline
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 08. Jūnijs 2004, 17:32
Atbildes: 33834
Atrašanās vietas: Pleskodāle
Mašīna: R129

Karma: 18
Super, ka sievietes orientējas automašīnās, tas tikai piedod ikdienai asumiņu, kad dāma ar 20 cm high heels iedod ripā un ar 3o robu iegriež driftā. Un jā, mēs arī esam par Stambulas konvenciju. Nu vismaz pārsvarā.

Bet atļaušos Jūs uzmundrināt un palabot- mēs neesam neticīgie :turks: vai vissirslikti.lv, mēs esam pat ļoti pozitīva tauta šeit. Bet ir nācies izjust uz paša ādas- nekas nav dārgāks par lētu Mercedes-Benz.

:ninja:

_________________
Das Beste oder nichts!


Uz augšu
 Profils  
 
 Tēma: Re: Kāds ir aplūkojis šo auto?
AtbildeAtbilde saņemta: 12. Februāris 2018, 14:34 
Offline
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 11. Februāris 2018, 13:50
Atbildes: 4
Mašīna: Mercedes benz
Karma: 0
O Jā, uz trases mēs varētu pacīnīties, ikdienā patīk izgriezt pogas, ceļā karaļiem E36, kas domā, ka visi citi auto ir nekam nederīgi. Skaidrs ka auto nav Jauns un reizi pa rezei prasīs savu uzmanību, bet labāk izvēlos MB, vecāku, bet kvalitatīvāku par hyundai, mazda, kia, TOYOTA u.c Ātrās izstrādes auto, kas ilgāk par garantijas laiku nav spējīgi izturēt.
Zinu ko runāju- Mūsu ģimenē, reiz bija no salona izdzīts RAV4 2.2 D-cat (2007) Auto mīlēts, kopts, lutināts ar labākām motoreļļām un oriģinālām rezerves daļām, bet beigās pie 260t. km motors izbeidzās, kapitālais remonts no 2500EUR, pie 170t, km mainītas sprauslas 2230eur vērtībā, jo Jaunas, restaurēta Reika, Sajūgs utt. Paldies, Japāņu auto vairs nē, līdzīgi ir ar daudziem Jauniem auto, kuriem motori ir ar maziem resursiem, maza litrāža, bet lieli z-spēki, alumīnija motori, kas ilgi nekalpo, tie bloki deformējas, blīves netur un beigas klāt, Nerunājiet par eiro izmešu daudzuma normā, kas tiek samazinātas un auto ražotāji dara visu lai pielāgotu auto visām prasībām. Dīzeļi ar regulārām problēmām EGR, kvēpfiltri u.c problēmas.
Es uzskatu ka man CLK 320 benzīna motors ir ilgmūžīgs. Jo zinātāji saka, ka šis ir vēl tas labais vecais MB motors.

To ka jārūpējas būs pa auto šaubu nav, bet detaļas tomēr ir sviestmaize, salīdzinot kaut ar mūsu B8, vai E60. :P


Uz augšu
 Profils  
 
 Tēma: Re: Kāds ir aplūkojis šo auto?
AtbildeAtbilde saņemta: 12. Februāris 2018, 18:17 
Offline
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 29. Oktobris 2006, 22:00
Atbildes: 1988
Atrašanās vietas: Latvija
Mašīna: Baigais dampis!

Karma: 32
Lētāks uzturēšanā tāpēc ka pamatā šis clk ir w203 c-klase. Bet nu, ne visas c-klases ir lētas izmaksu ziņā. Bija man reiz viens īpašs clk ar ko sievai patika bemberistus kaitināt, bet uzturēšanas izmaksas un citas prioritātes tomēr atturēja no tā paturēšanas ģimenes autoparkā. :mhihi:

_________________
Ne viss ir zelts, kas mutē spīd, ne visas ir meitenes, kas krāso lūpas!


Uz augšu
 Profils  
 
 Tēma: Re: Kāds ir aplūkojis šo auto?
AtbildeAtbilde saņemta: 12. Februāris 2018, 18:59 
Offline
Pieredzējis lietotājs
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 19. Septembris 2012, 11:01
Atbildes: 327
Atrašanās vietas: Rīga
Mašīna: S500, Porsche 911
Karma: 8
Ja Tev bija W209, tad es saprotu kaapeec to pārdevi un neturēji. Savukārt W208 bija gana izturīgs. Tā globālā problēma bija rūsa un cietā piekare un samērā skaļš salons. Citādi labs un ātrs autiņš bija.


Uz augšu
 Profils  
 
 Tēma: Re: Kāds ir aplūkojis šo auto?
AtbildeAtbilde saņemta: 12. Februāris 2018, 22:54 
Offline
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 27. Jūnijs 2007, 23:45
Atbildes: 5718
Atrašanās vietas: Rīga, Vangaži
Mašīna: sīkmotors

Karma: 104
Nu gan piedrukājuši. Te jau pietiek tik daudz kā pateikt, ka neskati vīru pēc cepures, kā tautā saka :D Tā kā man arī ir gadījums čomam ar S203, kam bija oriģināli 180k nobraukums un viss tiešām ok, un, kā par pārsteigumu, tas tiešām stāvēja Rumbulas placī, tad ticu, ka šis CLK arī ir nice variants. Kas attiecas, uz 700-1000Eur izmaksu par avāriju - tas arī nekas nav, zinot, cik ātri un viegli par šķietamiem niekiem var uztāmēt 4 ciparus... :D

Lai labi ripo mersis! :super:

_________________
Lūk, ātri aizbrauc deputāts,
tas tievs un garš kā slotas kāts.
Un mašīna tam melna,
un imūns tas pēc velna.


Uz augšu
 Profils  
 
 Tēma: Re: Kāds ir aplūkojis šo auto?
AtbildeAtbilde saņemta: 12. Februāris 2018, 23:36 
Offline
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 29. Oktobris 2006, 22:00
Atbildes: 1988
Atrašanās vietas: Latvija
Mašīna: Baigais dampis!

Karma: 32
Mr Brencis rakstīja:
Ja Tev bija W209, tad es saprotu kaapeec to pārdevi un neturēji. Savukārt W208 bija gana izturīgs. Tā globālā problēma bija rūsa un cietā piekare un samērā skaļš salons. Citādi labs un ātrs autiņš bija.

Man bija w208 55amg. Tur daudz kas cits, tāpēc ar standarta w208 salīdzināt tāpat nevar.
Tagad pēc gadiem atskatoties, tas tomēr laikam bija pats interesantākais auto manā dzīvē. Vēl tagad sirds notrīc atceroties. :love:

_________________
Ne viss ir zelts, kas mutē spīd, ne visas ir meitenes, kas krāso lūpas!


Uz augšu
 Profils  
 
 Tēma: Re: Kāds ir aplūkojis šo auto?
AtbildeAtbilde saņemta: 12. Februāris 2018, 23:50 
Offline
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 29. Oktobris 2006, 22:00
Atbildes: 1988
Atrašanās vietas: Latvija
Mašīna: Baigais dampis!

Karma: 32
Kurjers rakstīja:
Nu gan piedrukājuši. Te jau pietiek tik daudz kā pateikt, ka neskati vīru pēc cepures, kā tautā saka :D Tā kā man arī ir gadījums čomam ar S203, kam bija oriģināli 180k nobraukums un viss tiešām ok, un, kā par pārsteigumu, tas tiešām stāvēja Rumbulas placī, tad ticu, ka šis CLK arī ir nice variants. Kas attiecas, uz 700-1000Eur izmaksu par avāriju - tas arī nekas nav, zinot, cik ātri un viegli par šķietamiem niekiem var uztāmēt 4 ciparus... :D

Lai labi ripo mersis! :super:

Savā dzīvē Rumbulas plačos esmu nopircis divus auto. Viens bija pirms 15 gadiem japāņu autobūves brīnums un izrādījās tāds ne pārāk, bet šrots arī gluži nebija. Otrs pirms gadiem 11-12 bija mersis un tas savukārt bija vienkārši perfektā stāvoklī. Uz plačiem jau daudzus gadus nebraucu, bet ticu, ka tur var atrast arī ko labu, jo pašam ir arī laba pieredze.

_________________
Ne viss ir zelts, kas mutē spīd, ne visas ir meitenes, kas krāso lūpas!


Uz augšu
 Profils  
 
 Tēma: Re: Kāds ir aplūkojis šo auto?
AtbildeAtbilde saņemta: 13. Februāris 2018, 09:44 
Offline
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 08. Jūnijs 2004, 17:32
Atbildes: 33834
Atrašanās vietas: Pleskodāle
Mašīna: R129

Karma: 18
Artūrs rakstīja:
Man bija w208 55amg. Tur daudz kas cits, tāpēc ar standarta w208 salīdzināt tāpat nevar


Tas bija Zvērs.

Bet man pabraukt nedeva, baidījās, ka protektoru sabojāšu :roll: :mhihi:

_________________
Das Beste oder nichts!


Uz augšu
 Profils  
 
 Tēma: Re: Kāds ir aplūkojis šo auto?
AtbildeAtbilde saņemta: 13. Februāris 2018, 13:10 
Offline
Pieredzējis lietotājs
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 19. Septembris 2012, 11:01
Atbildes: 327
Atrašanās vietas: Rīga
Mašīna: S500, Porsche 911
Karma: 8
Misters X rakstīja:
Tas bija Zvērs.

Bet man pabraukt nedeva, baidījās, ka protektoru sabojāš :roll: :mhihi:


Piekrītu, ka šādos autiņos iesēžoties kājas jau pirms braukšanas sāk drebēt.
Bet Tev vajag pamēģināt arī sl55 AMG biTurbo.


Uz augšu
 Profils  
 
Attēlot ziņojumus sākot ar pirmspēdējo:  Atlasīt pēc  
Izveidot jaunu tēmu Atbildēt tēmā  [ 29 ieraksti ]  Aiziet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi



Meklēt:
cron

REKLĀMAS

email Sazināties ar moderatoru YouTube Facebook Twitter Draugiem
Šajā vortālā paustā informācija nav Mercedes-Benz club Latvia viedoklis
KriCe©2012
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Visi laiki ir GMT + 1 stunda [ DST ]