Publicēt atbildi

Dzinējam nepieciešamais eļļas daudzums.

02. Novembris 2014, 22:37

Gribētos uzdot vieglu jautājumu, uz kuru pašlaik nezinu atbildi :D Cik eļļas daudzuma vajadzētu 2.9TD? Drīzumā taisos mainīt eļļas, filtrus, un gribējās uzzināt, cik daudz tad būtu jāpērk? Varbūt pie reizes pateiksiet, cik daudz vajag manuālajai kārbai eļļas? Vienkārši pirkšu internetā, tāpēc nesanāks pārdevējām paprasīt, cik daudz jāņem. :)

Re: Dzinējam nepieciešamais eļļas daudzums.

03. Novembris 2014, 05:42

Motoram 7L

Manuālajai kārbai katalogs nepiedāvā.... :D

[Izdzēsts]

03. Novembris 2014, 13:30

Šo ierakstu izdzēsa salventiy - 03. Novembris 2014, 13:37.
Iemesls: Nederīgs.

Re: Dzinējam nepieciešamais eļļas daudzums.

03. Novembris 2014, 13:39

SWAT`s rakstīja:Motoram 7L

Manuālajai kārbai katalogs nepiedāvā.... :D


Beidzot laimīgā kārtā iedarbināju savu Autodatu, jāpateicas visiem Dieviem, man rāda, ka man vajag 6.5L, bet tāpat, jāpērk būs 7l, un kārbai, manuālajai vajag 1.5l, tāpat būs jāpērk 2l :)
Bet tāpat, paldies :)

Re: Dzinējam nepieciešamais eļļas daudzums.

03. Novembris 2014, 13:42

Eļļu jau parasti tirgo 4l kanniņās. Pieliešanai tāpat jau noderēs. :)

Re: Dzinējam nepieciešamais eļļas daudzums.

03. Novembris 2014, 14:38

benzman rakstīja:Eļļu jau parasti tirgo 4l kanniņās. Pieliešanai tāpat jau noderēs. :)

Oriģinālo šķiet pilnīgi jebkuru var nopirkt arī litra kanniņās. Manuālai kārbai diez vai tuvākos gados būtu kaut kas jāpielej, ja vien kārba pati kārtībā.

Es Autodata pārāk neuzticētos, bieži praksē kāds puslitrs, litrs vairāk tomēr ieiet iekšā kā katalogā norādīts.

Re: Dzinējam nepieciešamais eļļas daudzums.

03. Novembris 2014, 17:19

Mizx rakstīja:
benzman rakstīja:Eļļu jau parasti tirgo 4l kanniņās. Pieliešanai tāpat jau noderēs. :)

Oriģinālo šķiet pilnīgi jebkuru var nopirkt arī litra kanniņās. Manuālai kārbai diez vai tuvākos gados būtu kaut kas jāpielej, ja vien kārba pati kārtībā.

Es Autodata pārāk neuzticētos, bieži praksē kāds puslitrs, litrs vairāk tomēr ieiet iekšā kā katalogā norādīts.


Veikalā esmu manījis, gan viena litra, gan 4litru, gan 5litru kanniņās. Tāpat, vēl arī kārbai jāpērk, un pie reizes pārbaudīšu, varbūt arī pie reizes stūres škidrumu nomainīšu, par ļaunu jau nenāks :)

Kad man bija V230 Mersis, man sakrita vajadzīgais tilpums ar nepieciešamo, nezinu, varbūt arī ir kāda atšķirība, bet pagaidām nav gadījies.
Publicēt atbildi