Skatīt neatbildētos ziņojumus
Apskatīt aktīvās tēmas



Izveidot jaunu tēmu Atbildēt tēmā  [ 22 ieraksti ]  Aiziet uz lapu 1, 2, 3  Nākošais
Autors Ziņojums
 Tēma: CSDD - Jaunumi 2016
AtbildeAtbilde saņemta: 19. Februāris 2013, 14:02 
Offline
Eksperts
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 07. Oktobris 2005, 14:58
Atbildes: 2079
Atrašanās vietas: Jūrmala
Mašīna: Trīs burtu brīnumu
Karma: 13
2013.gada 19.februārī
 
CSDD darbinieki novērsuši viltvārža nelikumīgu rīcību  
 
Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) Rīgas nodaļā šā gada februārī notika bezprecedenta gadījums – vadītāja teorētisko eksāmenu citas personas vietā mēģināja kārtot autoskolas instruktors. Pateicoties CSDD darbinieku profesionālai rīcībai, viltvārdi atmaskoja un rezultātā viņam atņemta instruktora licence.
Viltus pretendentam, ierodoties uz eksāmenu, CSDD darbiniekiem radās aizdomas, ka personu apliecinošo dokumenta uzrādītājs nav to patiesais īpašnieks. Uz pirmajiem kontroles jautājumiem viltvārdis bija iemācījies pareizās atbildes, tādēļ pie eksāmena viņš tika pielaists. Pēc pārbaudījuma, uz aizdomu pamata, CSDD darbinieki turpināja personas datu pārbaudi, kurā viltvārdis vairs nespēja atbildēt uz padziļinātiem kontroljautājumiem (piemēram, nezināja bērnu skaitu, vārdus un vecumu). CSDD darbinieki, turpinot izmeklēt šo gadījumu, atklāja, ka viltvārdis ir ne vien autoskolas instruktors un pasniedzējs, bet arī tās īpašnieks.
Šī lieta tika izskatīta CSDD Transportlīdzekļu vadītāju apmācības komisijas sēdē, kura pieņēma lēmumu par instruktora un pasniedzēja licences atņemšanu.
„Ir bijuši gadījumi, ka eksāmenu cita vietā mēģina kārtot brāļi, māsas vai izskata ziņā līdzīgas personas, bet vēl nekad uz eksāmenu cita vietā nebija ieradies autoskolas pasniedzējs. Vienīgais, kas šajā situācija priecē, ir fakts, ka viņš teorētisko pārbaudījumu nokārtoja bez nevienas kļūdas,” stāsta CSDD Kvalifikācijas daļas priekšnieks Juris Teteris.
Rūpējoties par atbilstošu topošo autovadītāju sagatavošanu un apmācības procesa nodrošināšanu, saskaņā ar Ministru kabineta 2010.gada 13.aprīļa noteikumiem Nr.358 „Noteikumi par transportlīdzekļu vadītāju apmācību un transportlīdzekļu vadītāju apmācības programmām”, CSDD īsteno virkni pasākumu, lai novērstu un nepieļautu autoskolu nekvalitatīvu un nelikumīgu darbu. Šā gada trijās Transportlīdzekļu vadītāju apmācības komisijas sēdēs, kurās konstatētie pārkāpumi ir saistīti ar mācību procesa organizēšanu un nodarbību norisi, ir izteikti brīdinājumi divām autoskolām. Savukārt autoskolai SIA „Real Proff”, kurai tika konstatēts, ka pasniedzējs veicis labojumus mācību žurnālā saistībā ar nodarbību apmeklējumu, apturēta darbība uz sešiem mēnešiem.
Kopumā 2012.gadā komisija ir lēmusi vienai autoskolai atņemt tiesības veikt apmācību, vienai skolai darbība tika apturēta uz pusgadu, bet četrām – uz vienu vai trim mēnešiem. Komisija pieņēmusi lēmumus izteikt brīdinājumus 9 autoskolām, ar piebildi – ja pārkāpumi atkārtosies, tiks izskatīts jautājums par mācību karšu darbības apturēšanu vai anulēšanu. Tipiskākie autoskolu pārkāpumi līdz šim ir bijuši saistīti ar apmeklējuma uzskaiti un to, ka noteiktās teorētiskās apmācības reāli dzīvē nemaz nenotiek.

_________________
Pasazieru un kravu parvadajumi Eiropa,Krievija u.c.


Uz augšu
 Profils  
 
 Tēma: Re: CSDD bezprecendenta gadījums
AtbildeAtbilde saņemta: 26. Augusts 2014, 13:30 
Offline
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 19. Jūnijs 2007, 22:34
Atbildes: 5098
Atrašanās vietas: Rīga
Mašīna: W124
Karma: 16
Kurš plāno apmeklēt pasākumu un pārbaudīt sava autiņa stāvokli? :hallo:

http://www.csdd.lv/lat/noderiga_informa ... /?doc=2651


Uz augšu
 Profils  
 
 Tēma: Re: CSDD bezprecendenta gadījums
AtbildeAtbilde saņemta: 14. Jūlijs 2015, 08:50 
Offline
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 23. Maijs 2014, 17:36
Atbildes: 1329
Atrašanās vietas: Latvija, Rīga
Mašīna: Rīgas Satiksme
Karma: 2
benzman rakstīja:
Kurš plāno apmeklēt pasākumu un pārbaudīt sava autiņa stāvokli? :hallo:

http://www.csdd.lv/lat/noderiga_informa ... /?doc=2651


14.gadā biju, un ir plānoju arī 15.gadā doties uz apskati :)


Uz augšu
 Profils  
 
 Tēma: Re: CSDD bezprecendenta gadījums
AtbildeAtbilde saņemta: 14. Jūlijs 2015, 09:04 
Offline
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 27. Jūnijs 2007, 23:45
Atbildes: 5577
Atrašanās vietas: Rīga, Vangaži
Mašīna: CLK

Karma: 104
Vakar ar ento piegājienu izgāju skati. Nezinu, vai man Antenas ielā gribas atkal ar cešku atgriezties :D Bet, ja SEC būs, tad jau gan varētu :baigais:

_________________
Lūk, ātri aizbrauc deputāts,
tas tievs un garš kā slotas kāts.
Un mašīna tam melna,
un imūns tas pēc velna.


Uz augšu
 Profils  
 
 Tēma: Re: CSDD bezprecendenta gadījums
AtbildeAtbilde saņemta: 14. Jūlijs 2015, 09:07 
Offline
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 08. Jūnijs 2004, 17:32
Atbildes: 33713
Atrašanās vietas: Pleskodāle
Mašīna: FL W164

Karma: 17
es gulēšu labāk :haha:

es jau tāpat tam kantorim esmu veltījis pārāk daudz laika un finanšu resursus.

_________________
Das Beste oder nichts!


Uz augšu
 Profils  
 
 Tēma: Re: CSDD - TA nakts
AtbildeAtbilde saņemta: 05. Augusts 2015, 13:32 
Offline
Administrators
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 20. Maijs 2010, 13:08
Atbildes: 606
Atrašanās vietas: Rīga
Mašīna: Mercedes-Benz
Karma: 0
Šonedēļ sākas tradicionālais pasākums „Tehniskās apskates naktis”



Šogad tradicionālās Tehniskas apskates naktis notiks kā Rīgā, tā arī reģionos; auto pārbaudes pasākumi sāksies šonedēļ Valmierā un ilgs līdz mēneša beigām, kad noslēdzošā Tehniskās apskates nakts būs Daugavpilī. Tehniskās apskates nakts devīze visā Latvijā ir „Mēs par drošu auto!”.

Tehniskās apskates nakts vietas un laiki:

· Valmierā, E.Lācera ielā 5: sestdien, 8.augustā, no pulksten 19:00;

· Ventspilī, Ganību ielā 154: piektdien, 14.augustā, no pulksten 19:00;

· Rīgā, Antenas ielā 2: sestdien, 22.augustā, no pulksten 18:00;

· Daugavpilī, Kraujas ielā 3A: piektdien, 28.augustā, no pulksten 20:00.



Pasākumu laikā šajās tehniskās apskates stacijās bez maksas būs pieejama vieglo automobiļu diagnostika, bet apmeklētājiem tiks piedāvātas dažādas ar satiksmes drošību saistītas aktivitātes un izklaides. Savukārt tie, kuri vēlēsies, varēs veikt arī sava automobiļa tehnisko apskati vai pozitīvas diagnostikas gadījumā – saņemt tehniskās apskates uzlīmi (veicot nepieciešamos maksājumus).



Pasākuma nolūks ir mudināt autobraucējus piedalīties ceļu satiksmē ar drošiem un tehniskā kārtībā esošiem transportlīdzekļiem, lai neapdraudētu ne savu, ne arī citu satiksmes dalībnieku veselību un dzīvības. Tehniskās apskates naktis Latvijā notiks jau ceturto gadu. Iepriekšējā gadā Rīgā un reģionos pārbaudītas gandrīz pusotrs tūkstotis automašīnu.


„Tehniskās apskates naktis Latvijā norit savstarpējas sapratnes gaisotnē; tās ir guvušas lielu atsaucību un veicinājušas cilvēku izpratni par drošu auto nozīmi satiksmē,” stāsta CSDD Transportlīdzekļu kontroles un sertifikācijas inspekcijas priekšnieks Jānis Liepiņš. „Tehniskās apskates naktis liek autovadītājiem aizdomāties par savu auto reālo tehnisko stāvokli. Daudzi šoferi ir pārsteigti, ka viņa spēkrats realitātē ir sliktāks nekā patiesībā domāts. Pēc auto pārbaudes viņi ieklausās tehniskās apskates darbinieku konsultācijās, ieteikumos un ieplāno tuvākajā laikā savu spēkratu saremontēt. Šādi sadarbojoties mēs visi varam justies drošāk uz ceļiem.”

Ieskats 2014.gada Rīgas Tehniskās apskates naktī: https://goo.gl/XIOJg8.

Attēls

_________________
In MB Club we trust !


Uz augšu
 Profils  
 
 Tēma: Re: CSDD - TA nakts
AtbildeAtbilde saņemta: 21. Augusts 2015, 16:32 
Offline
Moderators
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 11. Novembris 2010, 13:08
Atbildes: 121
Karma: 3
Sestdien Rīgā notiks tradicionālā Tehniskās apskates nakts

Sestdien, 22.augustā Rīgā, Antenas ielā 2 no plkst.18.00 jau ceturto reizi notiks tradicionālā, plaši apmeklētā Tehniskās apskates nakts. Pasākuma devīze – „Mēs par drošu auto!”. Tehniskās apskates nakts nolūks ir mudināt autobraucējus piedalīties ceļu satiksmē ar drošiem un tehniskā kārtībā esošiem transportlīdzekļiem, lai neapdraudētu ne savu, ne arī citu satiksmes dalībnieku veselību un dzīvības.
Pasākuma laikā Rīgas tehniskās apskates stacijā bez maksas būs pieejama vieglo automobiļu tehniskā stāvokļa diagnostika. Tie, kuri vēlēsies, varēs veikt arī sava auto tehnisko apskati un saņemt uzlīmi, veicot nepieciešamos maksājumus kasē.

Svarīgi:
iepriekšēja pierakstīšanās uz auto diagnostiku nav plānota, automašīnu plūsma tiks regulēta ar rindu sistēmas tablo palīdzību. Proti, pie iebraukšanas apskates stacijas stāvlaukumā auto īpašnieki saņems kārtas numuriņu. Savukārt uz tablo tiks rādīts tas kārtas numurs, kuram konkrētajā brīdī jāiebrauc tehniskās apskates stacijā;
bezmaksas diagnostika tiks piedāvāta tikai vieglajiem auto ar pilnu masu līdz 3,5 tonnām; motocikliem diagnostika netiks veikta;
gadījumā, ja tehniskās apskates darbinieki diagnostikas laikā norāda uz būtiskiem auto defektiem, atļauja piedalīties ceļu satiksmē jeb tehniskās apskates uzlīme automašīnai netiks anulēta. Tomēr CSDD aicina šoferus viņu braucamajiem konstatētos auto bojājumus tuvākajā laikā novērst, lai satiksmē piedalītos ar drošiem auto.

Izglītojoši – izklaidējošās aktivitātes:
· Opā Kāp Laukā jeb kāpēc auto jālieto drošības josta un kā pareizi izkāpt no apgāzta auto;

· Pit Stop sacensības jeb riteņu maiņa;

· iepazīšanās ar elektromobiļiem;

· Streetbike Freestyle šovs ar Jāni Rozīti. Priekšnesumu laiki: plkst.20.30; 22.00; 00.00.


Pasākumu vadīs auto žurnālisti Normunds Avotiņš un Sanita Pelēķe, par muzikālo noformējumu rūpēsies DJ Ralfs Levalds. Tehniskās apskates nakti Rīgā organizē SIA „Auteko & TŰV Latvija” sadarbībā ar CSDD.

Par Rīgas tehniskās apskates darba rezultātiem
Rīgas tehniskās apskates stacijā Antenas ielā 2 pērn tika pārbaudīti vairāk nekā 350 tūkstoši vieglo automobiļu (358 013). Dienā Rīgas tehniskās apskates stacijā vidēji tiek apkalpoti 1444 klienti. Ar pirmo reizi tehnisko apskati Rīgā veic 61,32% automobiļu (Latvijā – 59,2%). Visvairāk – trešdaļa automobiļu Rīgas tehniskās apskates stacijā 2014.gadā tika „izbrāķēti” par būtiskiem bojājumiem balstiekārtā (palielinātas brīvkustības buksēs, sailentblokos, balstšarnīros), 25% auto bija nenoregulēti vai nedegoši lukturi, bet 20% transportlīdzekļu tika atklātas problēmas bremžu sistēmas darbībā.
Vidēji katrā darba dienā Rīgā astoņiem transportlīdzekļiem dēļ konstatētajiem bīstamiem bojājumiem tiek liegts piedalīties satiksmē, turklāt lielākā daļa no tiem ir saistīti ar bremžu sistēmu: pārplīsuši bremžu cauruļvadi un šļūtenes vai bremzes gandrīz nav darbojušās, kas ir ārkārtīgi bīstami un nepieļaujami ceļu satiksmē.

_________________
Viens likums, viena taisnība visiem.


Uz augšu
 Profils  
 
 Tēma: Re: CSDD - TA nakts
AtbildeAtbilde saņemta: 20. Janvāris 2016, 10:11 
Offline
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 08. Jūnijs 2004, 17:32
Atbildes: 33713
Atrašanās vietas: Pleskodāle
Mašīna: FL W164

Karma: 17
Nu ko,

izgriezto katalizatoru un izšauto Airbagu slēpšanai gals ? jeb tas viss tikai lai padārdzinātu TA izmaksas?

http://apollo.tvnet.lv/zinas/butiski-jaunumi-saistiba-ar-transportlidzeklu-tehnisko-apskati/718377

_________________
Das Beste oder nichts!


Uz augšu
 Profils  
 
 Tēma: Re: CSDD - Jaunumi 2016
AtbildeAtbilde saņemta: 20. Janvāris 2016, 10:58 
Offline
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 06. Decembris 2011, 22:17
Atbildes: 1268
Atrašanās vietas: Vecāķi
Mašīna: Toyota Supra
Karma: 10
Mediji ka parasti :mhihi: Pie pc slegs klat razotiem pec 2012 gada, un parbaudis drosibas aprikojumu, fikses vecakas riepas razosanas datumu. Nekas baigi tur nav mainijies. Par katalizatoriem un dpf neviens neintresejas


Uz augšu
 Profils  
 
 Tēma: Re: CSDD - Jaunumi 2016
AtbildeAtbilde saņemta: 20. Janvāris 2016, 10:59 
Offline
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 08. Jūnijs 2004, 17:32
Atbildes: 33713
Atrašanās vietas: Pleskodāle
Mašīna: FL W164

Karma: 17
Respektīvi, imitacija burnoi dejatelnosti ? :P

_________________
Das Beste oder nichts!


Uz augšu
 Profils  
 
Attēlot ziņojumus sākot ar pirmspēdējo:  Atlasīt pēc  
Izveidot jaunu tēmu Atbildēt tēmā  [ 22 ieraksti ]  Aiziet uz lapu 1, 2, 3  Nākošais

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis



Meklēt:
cron

REKLĀMAS

email Sazināties ar moderatoru YouTube Facebook Twitter Draugiem
Šajā vortālā paustā informācija nav Mercedes-Benz club Latvia viedoklis
KriCe©2012
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Visi laiki ir GMT + 1 stunda [ DST ]