Skatīt neatbildētos ziņojumus
Apskatīt aktīvās tēmas



Izveidot jaunu tēmu Atbildēt tēmā  [ 140 ieraksti ]  Aiziet uz lapu Iepriekšējais  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Nākošais
Autors Ziņojums
 Tēma: Re: Luxury of Mercedes-Benz coupes 2017 + Video
AtbildeAtbilde saņemta: 16. Janvāris 2018, 15:53 
Offline
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 11. Februāris 2008, 22:13
Atbildes: 1537
Atrašanās vietas: Riga
Mašīna: W201, Azzurro, C123
Karma: 7
Mizx rakstīja:
MB-190, Tu laikam līdz šim esi bijis ļoti maz auto pasākumos, jo vairumā gadījumu tie tomēr ir ceļojoši. Ja auto ir hobijs, tad tas jau ir zemteksts ceļošanai un dažādu vietu apskatīšanai. Par vēsturiskie auto ralliji it kā notiek pa vienu un to pašu maršrutu, bet bāzes pilsētas, vietas mainās. MB lielie pasākumi arī tikai dažus gadus tagad bijuši vienuviet, arī vienmēr bija ceļojošie, paši uz tiem braukājām.


Ja, diezgan maz saraksts ar pasakumiem ko es apmekleju ))))) diez vai vairak ka tev! Protams ir ceļojošo pasākumi. Bet mums ir viens tads.
P.S. tu taču nebij ne uz to ne uz LMBC Igate. Man liekas kā arī neviena no pedejiem Auto Exotica

_________________
Family Garage Latvia
Scalemodels shop in Latvia
All about my Mercedes-Benz on Drive2.ru


Uz augšu
 Profils  
 
 Tēma: Re: Luxury of Mercedes-Benz coupes 2017 + Video
AtbildeAtbilde saņemta: 16. Janvāris 2018, 16:15 
Offline
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 14. Jūnijs 2004, 15:15
Atbildes: 22069
Atrašanās vietas: On the road
Mašīna: Šodien ar AMG
Karma: 10
MB-190 rakstīja:
Mizx rakstīja:
MB-190, Tu laikam līdz šim esi bijis ļoti maz auto pasākumos, jo vairumā gadījumu tie tomēr ir ceļojoši. Ja auto ir hobijs, tad tas jau ir zemteksts ceļošanai un dažādu vietu apskatīšanai. Par vēsturiskie auto ralliji it kā notiek pa vienu un to pašu maršrutu, bet bāzes pilsētas, vietas mainās. MB lielie pasākumi arī tikai dažus gadus tagad bijuši vienuviet, arī vienmēr bija ceļojošie, paši uz tiem braukājām.


Ja, diezgan maz saraksts ar pasakumiem ko es apmekleju ))))) diez vai vairak ka tev! Protams ir ceļojošo pasākumi. Bet mums ir viens tads.
P.S. tu taču nebij ne uz to ne uz LMBC Igate. Man liekas kā arī neviena no pedejiem Auto Exotica

Biju gan Igatē, gan Eksotikā.

_________________
The sad truth is that excellence makes people nervous / http://www.nomanis.lv


Uz augšu
 Profils  
 
 Tēma: Re: Luxury of Mercedes-Benz coupes 2017 + Video
AtbildeAtbilde saņemta: 16. Janvāris 2018, 16:28 
Offline
Pieredzējis lietotājs
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 19. Septembris 2012, 11:01
Atbildes: 327
Atrašanās vietas: Rīga
Mašīna: S500, Porsche 911
Karma: 8
MB krutums un skaistums ir svarīgs mums večiem. Ja brauc līdzi dāma un bērni, viņiem tie ir tikai dzels gabali (lielos vilcienos protams un ne visiem). Vismaz, manā ģimenē tā ir, jo ir trīs dāmas un es viens. Tad lūk, izdzirdot atkal un atkal Igati, pirmais ko viņas saka ir: ''atkal turpat un tas pats? Kāda jēga?'' Un ticiet man, šeit nepalīdz fakts, ka tur būs e500 vai Brabus 5.5 bi turbo, vai Bruno Sacco Design. Tas viss viņām ir kaut kas ne no šīs pasaules.
Tā lūk.... Pieņemu, ka citās ģimenēs ir citādāk.


Uz augšu
 Profils  
 
 Tēma: Re: Luxury of Mercedes-Benz coupes 2017 + Video
AtbildeAtbilde saņemta: 16. Janvāris 2018, 16:52 
Offline
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 14. Jūnijs 2004, 15:15
Atbildes: 22069
Atrašanās vietas: On the road
Mašīna: Šodien ar AMG
Karma: 10
Mr Brencis rakstīja:
MB krutums un skaistums ir svarīgs mums večiem. Ja brauc līdzi dāma un bērni, viņiem tie ir tikai dzels gabali (lielos vilcienos protams un ne visiem). Vismaz, manā ģimenē tā ir, jo ir trīs dāmas un es viens. Tad lūk, izdzirdot atkal un atkal Igati, pirmais ko viņas saka ir: ''atkal turpat un tas pats? Kāda jēga?'' Un ticiet man, šeit nepalīdz fakts, ka tur būs e500 vai Brabus 5.5 bi turbo, vai Bruno Sacco Design. Tas viss viņām ir kaut kas ne no šīs pasaules.
Tā lūk.... Pieņemu, ka citās ģimenēs ir citādāk.

Tur jau tā lieta. Sarkanais paklājs situāciju neglābj, jo atkal ir par dzelžiem. Vajag atšķirīgu nestandarta ekskursiju vai vismaz pastaigu pa vēsturisku vietu, kur citādi negadās nonākt. Lai ir dienas saturs tiem, kam dzelži neinteresē un ne jau DJ esamība, spēles zālājā vai zīmējumu konkurss ir alternatīva sarkanajam paklājam pārējām personām, ko mēģinām paņemt līdzi. Zīmēt var arī mājās, tas der tikai garlaicības nomākšanai, nevis ieinteresēšanai doties ārā no mājas. Tas ir jāsaprot organizatoriem.

_________________
The sad truth is that excellence makes people nervous / http://www.nomanis.lv


Uz augšu
 Profils  
 
 Tēma: Re: Luxury of Mercedes-Benz coupes 2017 + Video
AtbildeAtbilde saņemta: 16. Janvāris 2018, 17:02 
Offline
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 26. Marts 2012, 16:26
Atbildes: 422
Atrašanās vietas: Rigas rajons
Mašīna: w124 universals

Karma: 1
Mulkjiibas the men has to do what the man has to do!!!!un vienalga kas par pili....


Uz augšu
 Profils  
 
 Tēma: Re: Luxury of Mercedes-Benz coupes 2017 + Video
AtbildeAtbilde saņemta: 16. Janvāris 2018, 17:19 
Offline
Pieredzējis lietotājs
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 19. Septembris 2012, 11:01
Atbildes: 327
Atrašanās vietas: Rīga
Mašīna: S500, Porsche 911
Karma: 8
citēju: Mulkjiibas the men has to do what the man has to do!!!!un vienalga kas par pili....

Tā ir aprobežota domāšana. Ar tādu attieksmi nonāksiet pie tā, ka uz pasākumu atbrauks tikai tēvaiņi flaneļa kreklos saskanināt alus glāzes un padūmot motorus.


Uz augšu
 Profils  
 
 Tēma: Re: Luxury of Mercedes-Benz coupes 2017 + Video
AtbildeAtbilde saņemta: 16. Janvāris 2018, 18:34 
Offline
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 11. Februāris 2008, 22:13
Atbildes: 1537
Atrašanās vietas: Riga
Mašīna: W201, Azzurro, C123
Karma: 7
Mr Brencis rakstīja:
MB krutums un skaistums ir svarīgs mums večiem. Ja brauc līdzi dāma un bērni, viņiem tie ir tikai dzels gabali (lielos vilcienos protams un ne visiem). Vismaz, manā ģimenē tā ir, jo ir trīs dāmas un es viens. Tad lūk, izdzirdot atkal un atkal Igati, pirmais ko viņas saka ir: ''atkal turpat un tas pats? Kāda jēga?'' Un ticiet man, šeit nepalīdz fakts, ka tur būs e500 vai Brabus 5.5 bi turbo, vai Bruno Sacco Design. Tas viss viņām ir kaut kas ne no šīs pasaules.
Tā lūk.... Pieņemu, ka citās ģimenēs ir citādāk.


Ir mums Ar Zvaigzne pa Latviju! Kur tikai ekskursijas! Bet LMBC tas ir MERCEDES-BENZ salidojums, un ja gimene vienreiz gada nevar piedalities kopa ar savu Viru kuram patik, nu tad piedodiet kaut kas nav pareizi! Un zinams fakts, visi tie kuri brauc ar Restavretiem, atjaunotiem, retiem auto 80% grib paradit savu mašinu un sevi! Ja piemieram jus atbrauciet ar parasto saruseto merši (ja tas tikai nav Gullwing) tad protams Sarkanais paklajs neinteresanta lieta. :znaika:

Viss ko es rakstu tas tikai mans viedoklis!


Citēt:
Tur jau tā lieta. Sarkanais paklājs situāciju neglābj, jo atkal ir par dzelžiem. Vajag atšķirīgu nestandarta ekskursiju vai vismaz pastaigu pa vēsturisku vietu, kur citādi negadās nonākt. Lai ir dienas saturs tiem, kam dzelži neinteresē un ne jau DJ esamība, spēles zālājā vai zīmējumu konkurss ir alternatīva sarkanajam paklājam pārējām personām, ko mēģinām paņemt līdzi. Zīmēt var arī mājās, tas der tikai garlaicības nomākšanai, nevis ieinteresēšanai doties ārā no mājas. Tas ir jāsaprot organizatoriem.


Protams, no mājas doties ārā vispar negribas kad zini ka es tur jau biju! Katru ritu es ta domaju par darbu :super:

_________________
Family Garage Latvia
Scalemodels shop in Latvia
All about my Mercedes-Benz on Drive2.ru


Uz augšu
 Profils  
 
 Tēma: Re: Luxury of Mercedes-Benz coupes 2017 + Video
AtbildeAtbilde saņemta: 16. Janvāris 2018, 18:49 
Offline
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 14. Jūnijs 2004, 15:15
Atbildes: 22069
Atrašanās vietas: On the road
Mašīna: Šodien ar AMG
Karma: 10
MB-190 rakstīja:
Mr Brencis rakstīja:
MB krutums un skaistums ir svarīgs mums večiem. Ja brauc līdzi dāma un bērni, viņiem tie ir tikai dzels gabali (lielos vilcienos protams un ne visiem). Vismaz, manā ģimenē tā ir, jo ir trīs dāmas un es viens. Tad lūk, izdzirdot atkal un atkal Igati, pirmais ko viņas saka ir: ''atkal turpat un tas pats? Kāda jēga?'' Un ticiet man, šeit nepalīdz fakts, ka tur būs e500 vai Brabus 5.5 bi turbo, vai Bruno Sacco Design. Tas viss viņām ir kaut kas ne no šīs pasaules.
Tā lūk.... Pieņemu, ka citās ģimenēs ir citādāk.


Ir mums Ar Zvaigzne pa Latviju! Kur tikai ekskursijas! Bet LMBC tas ir MERCEDES-BENZ salidojums, un ja gimene vienreiz gada nevar piedalities kopa ar savu Viru kuram patik, nu tad piedodiet kaut kas nav pareizi! Un zinams fakts, visi tie kuri brauc ar Restavretiem, atjaunotiem, retiem auto 80% grib paradit savu mašinu un sevi! Ja piemieram jus atbrauciet ar parasto saruseto merši (ja tas tikai nav Gullwing) tad protams Sarkanais paklajs neinteresanta lieta. :znaika:

Viss ko es rakstu tas tikai mans viedoklis!


Citēt:
Tur jau tā lieta. Sarkanais paklājs situāciju neglābj, jo atkal ir par dzelžiem. Vajag atšķirīgu nestandarta ekskursiju vai vismaz pastaigu pa vēsturisku vietu, kur citādi negadās nonākt. Lai ir dienas saturs tiem, kam dzelži neinteresē un ne jau DJ esamība, spēles zālājā vai zīmējumu konkurss ir alternatīva sarkanajam paklājam pārējām personām, ko mēģinām paņemt līdzi. Zīmēt var arī mājās, tas der tikai garlaicības nomākšanai, nevis ieinteresēšanai doties ārā no mājas. Tas ir jāsaprot organizatoriem.


Protams, no mājas doties ārā vispar negribas kad zini ka es tur jau biju! Katru ritu es ta domaju par darbu :super:

Tad Tev laiks nomainīt darbu!

Antīko Auto klubs tāpēc salidojumu taisa tā, lai nevienam pēc iespējas nekur vispār nav jābrauc un salidotāji pēc pāris stundām var doties mājās. Tie, kas grib vairāk, tie pēc tam kaut kur brauc. Šobrīd mēģini piedāvāt pretējo — jānobrauc pa dienu pārsimt kilometru, lai tikai "salidotu". Tas nesanāk pasākums ģimenei. Mums LoMBC šādi salidotāji arī parasti ir bijuši — atbraukuši uz starta punktu, visi sastapušies, stundu paskatījušies un tad pa mājām.

_________________
The sad truth is that excellence makes people nervous / http://www.nomanis.lv


Uz augšu
 Profils  
 
 Tēma: Re: Luxury of Mercedes-Benz coupes 2017 + Video
AtbildeAtbilde saņemta: 16. Janvāris 2018, 18:56 
Offline
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 11. Februāris 2008, 22:13
Atbildes: 1537
Atrašanās vietas: Riga
Mašīna: W201, Azzurro, C123
Karma: 7
Mizx rakstīja:
Tad Tev laiks nomainīt darbu!

Antīko Auto klubs tāpēc salidojumu taisa tā, lai nevienam pēc iespējas nekur vispār nav jābrauc un salidotāji pēc pāris stundām var doties mājās. Tie, kas grib vairāk, tie pēc tam kaut kur brauc. Šobrīd mēģini piedāvāt pretējo — jānobrauc pa dienu pārsimt kilometru, lai tikai "salidotu". Tas nesanāk pasākums ģimenei. Mums LoMBC šādi salidotāji arī parasti ir bijuši — atbraukuši uz starta punktu, visi sastapušies, stundu paskatījušies un tad pa mājām.


Tapec arī samainiju! :super:

_________________
Family Garage Latvia
Scalemodels shop in Latvia
All about my Mercedes-Benz on Drive2.ru


Uz augšu
 Profils  
 
 Tēma: Re: Luxury of Mercedes-Benz coupes 2017 + Video
AtbildeAtbilde saņemta: 16. Janvāris 2018, 20:26 
Offline
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 26. Marts 2012, 16:26
Atbildes: 422
Atrašanās vietas: Rigas rajons
Mašīna: w124 universals

Karma: 1
Mr.Brenci taa nav aprobezota domaashana taa ir stabilitaate.un ko dariit kad viss buus izbraukaats?nu peerties no riigas uz pili kura atrodas aiz trejdevinjaam juuraam un kalniem arii neuzbudina.....


Uz augšu
 Profils  
 
Attēlot ziņojumus sākot ar pirmspēdējo:  Atlasīt pēc  
Izveidot jaunu tēmu Atbildēt tēmā  [ 140 ieraksti ]  Aiziet uz lapu Iepriekšējais  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Nākošais

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis



Meklēt:
cron

REKLĀMAS

email Sazināties ar moderatoru YouTube Facebook Twitter Draugiem
Šajā vortālā paustā informācija nav Mercedes-Benz club Latvia viedoklis
KriCe©2012
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Visi laiki ir GMT + 1 stunda [ DST ]