Skatīt neatbildētos ziņojumus
Apskatīt aktīvās tēmas

Izveidot jaunu tēmu Atbildēt tēmā  [ 106 ieraksti ]  Aiziet uz lapu Iepriekšējais  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Nākošais
Autors Ziņojums
 Tēma: Re: Kupeju salidojums 2015 - 5. Septembris 2015
AtbildeAtbilde saņemta: 15. Novembris 2015, 13:36 
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 14. Jūnijs 2004, 15:15
Atbildes: 21627
Atrašanās vietas: On the road
Mašīna: Šodien ar Brabus B6 S
Paupe rakstīja:
Nākamgad būs iespaidīgāks video! Es jau uz šī gada pasākumu pasaucu cilvēku, kas varētu kko iznteresantu uztaisīt, bet beigās viena vienīga vilšanās! :doh: Jūs varat mani saukt par traku, bet es personīgi nolīgšu kārtīgu profesināli ar veselu filmēšanas komandu, un visu nepieciešamo aparatūru. Arī dronu, lai būtu arī skati no debesīm :) Mērķis pavisam vienkāršs - Popularizēt MB un klubu ar augstas kvalitātes video rullīti :)

Jau bijis, jau darīts. Problēma mūsdienu patēriņa sabiedrībā, ka visu materiālu vajag "uzreiz" un jau nedēļu vēlāk tas nav aktuāls un vairs nevienu neinteresē. Tas, ka kaut kur internetā stāv, tas vairs maz ko nozīmē.

Nebūtu jau sliktu uztaisīt vēl kādu video, tikai atdeve maza, nav jau kur tos video pēc tam tā baigi rādīt un popularizēt. Redz, daži jau ir, varētu paskatīties krājumus, noteikti varētu būt vēl kāds, kuru varētu "popularizēt".

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 15. Novembris 2015, 14:33 
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 11. Augusts 2013, 13:15
Atbildes: 997
Atrašanās vietas: ogre
Mašīna: Mercedes Sprinter

Mizx rakstīja:
Paupe rakstīja:
Nākamgad būs iespaidīgāks video! Es jau uz šī gada pasākumu pasaucu cilvēku, kas varētu kko iznteresantu uztaisīt, bet beigās viena vienīga vilšanās! :doh: Jūs varat mani saukt par traku, bet es personīgi nolīgšu kārtīgu profesināli ar veselu filmēšanas komandu, un visu nepieciešamo aparatūru. Arī dronu, lai būtu arī skati no debesīm :) Mērķis pavisam vienkāršs - Popularizēt MB un klubu ar augstas kvalitātes video rullīti :)

Jau bijis, jau darīts. Problēma mūsdienu patēriņa sabiedrībā, ka visu materiālu vajag "uzreiz" un jau nedēļu vēlāk tas nav aktuāls un vairs nevienu neinteresē. Tas, ka kaut kur internetā stāv, tas vairs maz ko nozīmē.

Nebūtu jau sliktu uztaisīt vēl kādu video, tikai atdeve maza, nav jau kur tos video pēc tam tā baigi rādīt un popularizēt. Redz, daži jau ir, varētu paskatīties krājumus, noteikti varētu būt vēl kāds, kuru varētu "popularizēt".

Ir viena ļoti būtiska lieta.. Video nosaukums! Ieliekot youtube caur meklētāju diezgan grūti atrast šos video, jo nosaukumus vajag primitīvākus.. MB club Latvia.. piedodiet, bet caur youtubi meklējot MB video, MB club Latvia neatradīs vispār, vai arī atradīs kkur ļooti dziļi meklējot.. Tapēc nosaukumus video vajag pavisam primitīvus, lai vieglāk atrastos, bet aprakstu, kas ko kā var ielikt pie info zem video... Man pašam tas viss process liekas sasodīti interesants.. Es gan vairāk skatos uz šāda tipa video rullīšiem vismaz formātu šādu,protams bez drifta un burnout elementiem..

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 15. Novembris 2015, 14:50 
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Pats gan ieliki video ar ļoti sarežģītu nosaukumu, pēc kura es to noteikti neatrastu. Un ne jau video nosaukums kaut ko izsaka, bet profila īpašnieks būtu jāpopularizē, lai tam kāds sekotu un kaut kur parādītos. Video ir aktuāli apmēram nedēļu, arī tas, ko pats ieliki — noskatījos un aizmirsu!
P.S. Noskatījos 1/2, tad pārtinu vēl uz 1/2, paskatījos vēl 15 sek un beigas nesagaidīju. Tikko tā godīgi padomāju, ko ar to video izdarīju.

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 15. Novembris 2015, 17:47 
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Mizx rakstīja:
Pats gan ieliki video ar ļoti sarežģītu nosaukumu, pēc kura es to noteikti neatrastu. Un ne jau video nosaukums kaut ko izsaka, bet profila īpašnieks būtu jāpopularizē, lai tam kāds sekotu un kaut kur parādītos. Video ir aktuāli apmēram nedēļu, arī tas, ko pats ieliki — noskatījos un aizmirsu!
P.S. Noskatījos 1/2, tad pārtinu vēl uz 1/2, paskatījos vēl 15 sek un beigas nesagaidīju. Tikko tā godīgi padomāju, ko ar to video izdarīju.

Es ierakstīju tikai mercedes w126 un šis bija viens no pirmajiem video, kas izleca ;)

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 15. Novembris 2015, 18:03 
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Paupe rakstīja:
Mizx rakstīja:

Es ierakstīju tikai mercedes w126 un šis bija viens no pirmajiem video, kas izleca ;)

Mūsējie jāmeklē kā MB Club Latvija — tieši tāpat kā citu konkrētu valstu klubu video t.i. MB Club + valsts nosaukums.

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 15. Novembris 2015, 18:25 
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 27. Jūnijs 2007, 23:45
Atbildes: 5401
Atrašanās vietas: Rīga, Vangaži
Mašīna: to Balto

Ierakstīju "Mercedes Latvia" un atradu šitādu :D

un imūns tas pēc velna.

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 15. Novembris 2015, 18:37 
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 08. Jūnijs 2004, 17:32
Atbildes: 33553
Atrašanās vietas: Pleskodāle
Mašīna: Melnais Resnais

zubexa veikums :super:

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 15. Novembris 2015, 18:41 
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 14. Jūnijs 2004, 16:27
Atbildes: 5304
Atrašanās vietas: Rīga
Mašīna: Mercedes-Benz
Andrey45 rakstīja:
Video

Paldies par video! :super:

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 15. Novembris 2015, 19:27 
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 11. Februāris 2008, 22:13
Atbildes: 1519
Atrašanās vietas: Riga
Mašīna: W201, Azzurro, C123
+1 pie Paupe vardiem!

Video kas mums bija iskatas ka no kaut kada 90g.
Un Video vajag ne uz vienu nedelu, paliek uz visu mužu! Ta ka no kazes, tu to neskaties katru dienu, bet pec gadiem OOO rekur, skaisti, smuki un t.t.

Labu filmu var ari paradit citiem valstiem, kuri pēc pieredzes negrib braukt pie mums, bet video parada ka viss tagad cita formata.

:hmz: ИМХО

Paupe cerams ka tu savus vardus izpildisi! :vabo: :super:

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 15. Novembris 2015, 22:40 
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

MB-190 rakstīja:
+1 pie Paupe vardiem!

Video kas mums bija iskatas ka no kaut kada 90g.
Un Video vajag ne uz vienu nedelu, paliek uz visu mužu! Ta ka no kazes, tu to neskaties katru dienu, bet pec gadiem OOO rekur, skaisti, smuki un t.t.

Labu filmu var ari paradit citiem valstiem, kuri pēc pieredzes negrib braukt pie mums, bet video parada ka viss tagad cita formata.

:hmz: ИМХО

Paupe cerams ka tu savus vardus izpildisi! :vabo: :super:

Es te cilvēkiem uzjautāju, vai ir kāds zināms video cilvēks, to ko rekomendēja, ar tiem arī sazinājos, aprunājos!
Izstāstīju ideju, iedevu aptuvenos video paraugus ko vēlos. Uz ko atbilde bija, tas nav ļoti sarežģīti. Pavasarī tiekos aci pret aci lai visu aprunātu.. Ā, man cilvēks parādija jau esošus video projektus, kurus ir veidojis, un man ļoti patika.. Bet ir viens bet.. Man vajadzēs zināt jau laikus detaļas par pasākumu, kur dodamies, cikos, kas, ko, kā? Tas ir būtiski, lai varētu kārtīgi sagatavoties :) Pašam šīs visas lietas arī ir interesantas, pats esmu iegādājies, jau šādu tādu tehniku, kuru apgūstu un plānoju likt lietā, plusā iemācīties daudz ko jaunu no profesionāļiem :) Šī video tapšana būs dāvana klubam no manis :) KUpeju salidojums nu ir arī mana ikgadējā tradīcīja :)

Uz augšu
 Profils  

Attēlot ziņojumus sākot ar pirmspēdējo:  Atlasīt pēc  
Izveidot jaunu tēmu Atbildēt tēmā  [ 106 ieraksti ]  Aiziet uz lapu Iepriekšējais  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Nākošais

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 2 viesi

Meklēt:

REKLĀMAS

email Sazināties ar moderatoru YouTube Facebook Twitter Draugiem
Šajā vortālā paustā informācija nav Mercedes-Benz club Latvia viedoklis
KriCe©2012