Skatīt neatbildētos ziņojumus
Apskatīt aktīvās tēmas

Izveidot jaunu tēmu Atbildēt tēmā  [ 106 ieraksti ]  Aiziet uz lapu Iepriekšējais  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Autors Ziņojums
 Tēma: Re: Kupeju salidojums 2015 - 5. Septembris 2015
AtbildeAtbilde saņemta: 17. Novembris 2015, 00:57 
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 14. Jūnijs 2004, 15:15
Atbildes: 21718
Atrašanās vietas: On the road
Mašīna: Šodien ar Brabus B6 S
Paupe rakstīja:
Citēt:
Autorus par amatieriem arī gluži saukt negribētos. Pārējais jau subjektīva gaumes lieta, kam kāds rezultāts tīkamāks.

Atvaino, bet ja es māku nomainīt bremžu klučus, tad automātiski es esmu automehāniķis? Nē neesmu :)
Izskatās, ka tev vienīgajam ir nepatika pret šo ideju... Es cienu autorus, un man ir prieks ka kkas tāds vispār ir noticis, ka ir par to domāts un darīts, bet tas ko es gribu panākt ir tas pats tikai daudz augstākā līmenī :) Pieiet nopietnāk pie tā visa :)

Tu nesaprati. Nevienā vietā neesmu izteicis nepatiku pret kādu ideju. Es tikai aizrādu, ka Tu nezinot tos video piedēvē amatieru līmenim utt., bet šis tas no visa ir bijis maksas pakalpojums tieši tā kā Tu soli, ar tādiem pašiem profesionāļiem. Klubam ir bijuši profesionāli maksas pakalpojumi foto, audio, video utt. Vienmēr paliek subjektīvais, ka kādam tieši tas fotogrāfs / operators / montētājs / izpildītājs / citas mākslas pārstāvis nepatīk, bet no tā kaut kas nekļūst profesionālāks vai mazāk profesionāls. Latvijā vispār ar vārdu "profesionāls" par laimi vai diemžēl visbiežāk apzīmē tos, kas ar konkrēto lietu pelna naudu, nevis tos, kas vislabāk prot, bet pat ne par to šobrīd. Es vienkārši aizrādu, ka Tu nezinot kontekstu nepamatoti kritizē izdarīto. Tā kā ir jau mazs iekšējais portfolio, tad ir arī iekšējs formāls un neformāls kluba vērtējums par veiksmīgākajām un ne tik veiksmīgām šādu materiālu tapšanas reizēm. Lūdzu, uz priekšu — izdari labāk, bet kas bijis, tas bijis un ir ticis atzīts par profesionālu izpildījumu un ir iztērētās naudas vērts. Šajā gadījumā man sanāk aizstāvēt citus cilvēkus, kas tepat ir, varbūt lasa un pieklājīgi klusē, jo nav redzējuši neko no tā, ko Tavi profesionāļi varētu piedāvāt. Citādi būs kā ar fotogrāfu Vilku, kuram arī viss te bija sū*s, visas mūsu fotogrāfijas sū*s utt., bet nu jau gadiem par viņu pašu vairs nekur nekas nav dzirdams, jo laikam pats arī neizrādījās atbilstošs līmenim, kurā mēģināja sevi ievietot. Visādi "profesionāļi", it kā cilvēki ar vārdu Latvijā te tiešām bijuši, bet ne visi spējuši kaut ko sakarīgu klubam radīt — tā tas vienkārši notiek un tāpēc varam runāt tikai par materiālu, kas ir izturējis iekšējo pārbaudi. Vienam profesionālim sanāk, citam nesanāk, vienam skatītājam patīk viena radītais, citam nepatīk neviena — subjektīvi!

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 17. Novembris 2015, 01:04 
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 14. Jūnijs 2004, 15:15
Atbildes: 21718
Atrašanās vietas: On the road
Mašīna: Šodien ar Brabus B6 S
Ir bijusi arī situācija, kad klubs atsakās maksāt par konkrēta fotogrāfa (gan jau pelnījis profesionāļa apzīmējumu, jo ar to cenšas pelnīt ikdienā) pakalpojumiem, jo tā bildes no kluba puses netiek atzītas par labām, bet ir konkrēta pasākuma apmeklētāji, kas viņam samet naudiņu, jo vēlas viņa bildes vismaz sev. Rezultātā ir materiāls, kuram klubs jēgu un iespējas izmantot nesaskata, bet vismaz maksātājiem prieks, jo viņi saņēmuši savu ideālo gaidīto materiālu — bildes viņu gaumē! Principā visi laimīgi!

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 17. Novembris 2015, 13:34 
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 11. Augusts 2013, 13:15
Atbildes: 997
Atrašanās vietas: ogre
Mašīna: Mercedes Sprinter

Dzīvosim redzēsim... Manā uztverē profesionālis ir cilvēks, kam ir profesionāla tehnika, un viņš prot ar viņu profesionāli strādāt izspiežot maksimāli labāko rezultātu ko nošīs tehnikas var izspiest.. Tehnoloģijas mūsdienās kļūst arvien pieejamākas, nevajag vairāk entos tūkstošus lai uztaisītu kko labu :) Es domāju racionāli un zinu gala rezultātu ko vēlos, ir daudz un dikti citi video materiāli, kā uzskates materiāls ko pasniegt kā piemēru! Un kad meklēju cilvēkus, es pajautāju! Pirmkārt kāda tehnika ir vajadzīga un kas viņiem no vajadzīgā ir? Man visu sīki un skaidri apskaidroja, parādīja jau esošus projektus kas veidoti attiecīgā stilā un viss ir tip top! Un es nevienu reizi neesmu teicis, ka esošie video ir slikti!

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 11. Marts 2016, 21:40 
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 23. Maijs 2014, 17:36
Atbildes: 1153
Atrašanās vietas: Latvija, Rīga
Mašīna: K2 tupeļmotors (pagaidām)
Reāli tik skumji, ka finansiālu iemeslu dēļ netiku ar savu ruslanvāģi w210. :D :D Izskatās tik lieliski! :love: Bet ceru, ka uz 2016. gada salidojumu atbraukšu jau ar savu w124, varbūt, ka būs saldas cenas labiem auto, tad būšu ar kupeju. :D Tik DAUDZ kupeju. :love: :love:

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 12. Marts 2016, 02:28 
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 11. Augusts 2013, 13:15
Atbildes: 997
Atrašanās vietas: ogre
Mašīna: Mercedes Sprinter

salventiy rakstīja:
Reāli tik skumji, ka finansiālu iemeslu dēļ netiku ar savu ruslanvāģi w210. :D :D Izskatās tik lieliski! :love: Bet ceru, ka uz 2016. gada salidojumu atbraukšu jau ar savu w124, varbūt, ka būs saldas cenas labiem auto, tad būšu ar kupeju. :D Tik DAUDZ kupeju. :love: :love:

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 12. Marts 2016, 12:17 
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 23. Maijs 2014, 17:36
Atbildes: 1153
Atrašanās vietas: Latvija, Rīga
Mašīna: K2 tupeļmotors (pagaidām)
Paupe rakstīja:
salventiy rakstīja:

Video redzēts. Tik tiešām, lieliski! :smokin: Labāk patīk Andrey45 video, bet meklējot youtubē rāda, ka video nav pieejams, bet caur mbclub skatoties, drīkst. :rox:

Uz augšu
 Profils  

Attēlot ziņojumus sākot ar pirmspēdējo:  Atlasīt pēc  
Izveidot jaunu tēmu Atbildēt tēmā  [ 106 ieraksti ]  Aiziet uz lapu Iepriekšējais  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

Meklēt:

REKLĀMAS

email Sazināties ar moderatoru YouTube Facebook Twitter Draugiem
Šajā vortālā paustā informācija nav Mercedes-Benz club Latvia viedoklis
KriCe©2012