Skatīt neatbildētos ziņojumus
Apskatīt aktīvās tēmas

Izveidot jaunu tēmu Atbildēt tēmā  [ 140 ieraksti ]  Aiziet uz lapu Iepriekšējais  1 ... 10, 11, 12, 13, 14
Autors Ziņojums
 Tēma: Re: Luxury of Mercedes-Benz coupes 2017 + Video
AtbildeAtbilde saņemta: 16. Janvāris 2018, 22:14 
Komentu ģenerators
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 26. Marts 2008, 00:44
Atbildes: 1296
Mašīna: W163 & C140
BALC180 rakstīja:
Andrey45 rakstīja:
Нормальный подъезд!
Attēls

Plānots XV LofMBC 2020.gadā !
:D
Varbūt šo ?
Attēls

Тоже вариант, но там академия. Зал у них хороший.

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 16. Janvāris 2018, 22:39 
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 14. Jūnijs 2004, 15:15
Atbildes: 21344
Atrašanās vietas: On the road
Mašīna: Šodien ar Brabus B6 S
TrisstaruEDZA rakstīja:
Mr.Brenci taa nav aprobezota domaashana taa ir stabilitaate.un ko dariit kad viss buus izbraukaats?nu peerties no riigas uz pili kura atrodas aiz trejdevinjaam juuraam un kalniem arii neuzbudina.....

Aprobežoti ir teikt, ka braucot reizi gadā ir iespējams visu izbraukāt. Biju ielicis sarakstu, Latvijā ir pie 100 pilīm, pilsdrupām muižas nemaz neskaitot. Braucot kaut kur tikai reizi gadā Latvijā vien pietiek visam mūžam. Tā ir nezināšana iedomājoties, ka nav kur aizbraukt un nav ko redzēt.

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 16. Janvāris 2018, 23:33 
Komentu ģenerators
Lietotāja avatārs

Luxury of Mercedes-Benz coupe лучшее мероприятие данного формата, впитавшее в себя опыт аналогичных мероприятий. И есть куда двигаться вперёд. Для знакомства с красивыми местами нашей Латвии есть Ar Zvaigzni pa Latviju. Если LoMBC будет перемещатся по разным местам с одной стороны будет пересекаться с AZPL мешая друг другу, с другой стороны каждый раз надо будет начинать с начала. Так мы ни когда не придём к идеально отполированной Серебряной Звезде.

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 17. Janvāris 2018, 00:01 
Pieredzējis lietotājs
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 19. Septembris 2012, 11:01
Atbildes: 316
Atrašanās vietas: Rīga
Mašīna: S500, Porsche 911
Andrey45 rakstīja:
Luxury of Mercedes-Benz coupe лучшее мероприятие данного формата, впитавшее в себя опыт аналогичных мероприятий. И есть куда двигаться вперёд. Для знакомства с красивыми местами нашей Латвии есть Ar Zvaigzni pa Latviju. Если LoMBC будет перемещатся по разным местам с одной стороны будет пересекаться с AZPL мешая друг другу, с другой стороны каждый раз надо будет начинать с начала. Так мы ни когда не придём к идеально отполированной Серебряной Звезде.

Opjats - dvatsads pjats..... Cik var malt vienu un to pašu. Kā jums nepielec, ka sarkanais paklājs nevar būt pasākuma kodols, jo mūsu autorparkā, lai piedod man visi kluba biedri nav un nebūs pasaules, pat Eiropas līmeņa sedervru. Domāt pretēji tā ir ilūzija. Tas kas mums ir ir daži eksmenplāri nevar būt iemesls, lai tos pielūgtu un ietu pretī loģikai un veselajam saprātam. Pāre'jais sarkanā paklāja autoparks ir vienkāŗša iespēja cilvēkiem sevi pēc tam redzēt bildēs. Tā ir pieaugušo pasaciņa, nekas vairāk. Man kas, dzīvē ir izbaudījis pietiekami daudz tas vairs nekādas baigās emocījas neraisa. Laikam savos cetrdesmit esmu jau par vecu priekš šī pasākuma. Trešo reizi uz Igati vairis nebraukšu, citādi pat bērni jau par mani smejas. Pasākums ir rutīna, piedzīvojumu, pārsteiguma momenta vairs nav. Vienkārši ir tusiņa vieta sarkanā paklāja faniem. Ar savu SL 600, kas protams nav nekas īpašs, vienkārši tai laikā pabraukāšos pa Latviju. Pavadāšu savas dāmas pa Latvijas pilīm.

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 17. Janvāris 2018, 00:37 
Komentu ģenerators
Lietotāja avatārs

Mr Brencis rakstīja:
Andrey45 rakstīja:

Opjats - dvatsads pjats..... Cik var malt vienu un to pašu. Kā jums nepielec, ka sarkanais paklājs nevar būt pasākuma kodols, jo mūsu autorparkā, lai piedod man visi kluba biedri nav un nebūs pasaules, pat Eiropas līmeņa sedervru. Domāt pretēji tā ir ilūzija. Tas kas mums ir ir daži eksmenplāri nevar būt iemesls, lai tos pielūgtu un ietu pretī loģikai un veselajam saprātam. Pāre'jais sarkanā paklāja autoparks ir vienkāŗša iespēja cilvēkiem sevi pēc tam redzēt bildēs. Tā ir pieaugušo pasaciņa, nekas vairāk. Man kas, dzīvē ir izbaudījis pietiekami daudz tas vairs nekādas baigās emocījas neraisa. Laikam savos cetrdesmit esmu jau par vecu priekš šī pasākuma. Trešo reizi uz Igati vairis nebraukšu, citādi pat bērni jau par mani smejas. Pasākums ir rutīna, piedzīvojumu, pārsteiguma momenta vairs nav. Vienkārši ir tusiņa vieta sarkanā paklāja faniem. Ar savu SL 600, kas protams nav nekas īpašs, vienkārši tai laikā pabraukāšos pa Latviju. Pavadāšu savas dāmas pa Latvijas pilīm.

Пойми. Ar Zvaigzni pa Latviju и поездим и посмотрим. LoMBC, в первую очередь, мероприятие объединяющее людей вокруг машины. Красная дорожка имиджевая часть мероприятия, на которую смотрят из вне оценивая мероприятие. Для участников главное общение и развлечение. А сдесь поле не паханое. И чем больше придумаем и сделаем тем самим интересней будет.

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 17. Janvāris 2018, 09:43 
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 06. Aprīlis 2008, 15:55
Atbildes: 557
Atrašanās vietas: Rīga, Latvija
Mašīna: C180, W202
Mizx rakstīja:
Mr Brencis rakstīja:
MB krutums un skaistums ir svarīgs mums večiem. Ja brauc līdzi dāma un bērni, viņiem tie ir tikai dzels gabali (lielos vilcienos protams un ne visiem). Vismaz, manā ģimenē tā ir, jo ir trīs dāmas un es viens. Tad lūk, izdzirdot atkal un atkal Igati, pirmais ko viņas saka ir: ''atkal turpat un tas pats? Kāda jēga?'' Un ticiet man, šeit nepalīdz fakts, ka tur būs e500 vai Brabus 5.5 bi turbo, vai Bruno Sacco Design. Tas viss viņām ir kaut kas ne no šīs pasaules.
Tā lūk.... Pieņemu, ka citās ģimenēs ir citādāk.

Tur jau tā lieta. Sarkanais paklājs situāciju neglābj, jo atkal ir par dzelžiem. Vajag atšķirīgu nestandarta ekskursiju vai vismaz pastaigu pa vēsturisku vietu, kur citādi negadās nonākt. Lai ir dienas saturs tiem, kam dzelži neinteresē un ne jau DJ esamība, spēles zālājā vai zīmējumu konkurss ir alternatīva sarkanajam paklājam pārējām personām, ko mēģinām paņemt līdzi. Zīmēt var arī mājās, tas der tikai garlaicības nomākšanai, nevis ieinteresēšanai doties ārā no mājas. Tas ir jāsaprot organizatoriem.

Šobrīd eksotiskā Straupes pils ?

- ceļš normāls
- vietas a/m ir
- ēdināšana arī 5 km rādiusā runājama
- ekskursija - varētu būt gan vēsturiska, gan pamācoša ?

Uzreiz arī saku visiem paldies par viedokļiem!

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 17. Janvāris 2018, 10:48 
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 26. Marts 2012, 16:26
Atbildes: 339
Atrašanās vietas: Rigas rajons
Mašīna: w124 universals

BALC180 arii labs variants....vajedzeetu aizshaut izostiit atmosfeeru.tagad janvaarii februaarii esmu briivaaks...un vispaar kada atskjiriiba kur slikti paliek:))

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 17. Janvāris 2018, 11:37 
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

TrisstaruEDZA rakstīja:
BALC180 arii labs variants....vajedzeetu aizshaut izostiit atmosfeeru.tagad janvaarii februaarii esmu briivaaks...un vispaar kada atskjiriiba kur slikti paliek:))

Tas arī bija aicinājums - visi taču brauc, ciemojas, svin kāzas, ceļo pa dzimto zemi - ja esat ko labu un piemērotu pamanījuši ! - biedriski padalieties iespaidos!!!

No savas puses iesaku ģimenēm ar bērniem (4-12g.v.) - vasarā uz Tadenavu!

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 27. Janvāris 2018, 23:11 
Komentu ģenerators
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 23. Maijs 2014, 17:36
Atbildes: 1131
Atrašanās vietas: Latvija, Rīga
Mašīna: K2 tupeļmotors
Sākšu ar to, ka neesmu bijis nevienā oficiālā pasākumā, tātad, pašam liels - fuj! :D
Manuprāt, mainīt atrašanās vietu, nav nekas traģisks, jo manuprāt gada pietiek, lai apbraukt un apskatīt citas vietas un skaidri novērtēt, ir šī vieta salīdzinot ar Jūsu parasto vietu labāka, vai tomēr, kaut kas nav. Tiem, kas saka, ka jāmeklē cita vieta, es domāju, ka padome būs priecīga, ja Jūs vērsīsieties ar derīgu piedāvājumu, varbūt, ja novadīs lielisku pasākumu, dabūsiet kādu bonusu. :D
Galvenais, braukt un meklēt.
Par sarkano paklāju, (es spriežu pēc video, tāpēc droši varat mest man ar sūdainiem mietiem :D ) , tas nav galvenais pasākumā, jo vīrieši tāpat uzreiz pamanīs, ka ir parādījies kāds īpašs auto. Sarkanais paklājs ir kā vieta, kur var katrs atrādīt auto, pati ideja nav slikta, uz tā tāpat nebrauc visi. Bet vienu zinu noteikti, tā nevar būt vienīgā nopietnā izklaide visā pasākumā. (es nerunāju jau par afterparty :D )
Man patika, kā vienu gadu bija lapas ar jautājumiem, kur bija jāatbild, var ieturēt tādu ideju, vai domāt ko papildus. Tur jau es domāju, organizatori arī nebūs pret kāda pašizdomātām idejām.
Cenšamies jau tāpat vienas kopīgas idejas īstenošanai! :super:

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 30. Jūlijs 2018, 14:05 
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

:roll:
Drīz septembris. LofMBC2018 :pray:

Uz augšu
 Profils  

Attēlot ziņojumus sākot ar pirmspēdējo:  Atlasīt pēc  
Izveidot jaunu tēmu Atbildēt tēmā  [ 140 ieraksti ]  Aiziet uz lapu Iepriekšējais  1 ... 10, 11, 12, 13, 14

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

Meklēt:

REKLĀMAS

email Sazināties ar moderatoru YouTube Facebook Twitter Draugiem
Šajā vortālā paustā informācija nav Mercedes-Benz club Latvia viedoklis
KriCe©2012