Skatīt neatbildētos ziņojumus
Apskatīt aktīvās tēmas

Izveidot jaunu tēmu Atbildēt tēmā  [ 10 ieraksti ] 
Autors Ziņojums
 Tēma: Weblapas izstrāde
AtbildeAtbilde saņemta: 15. Novembris 2017, 10:54 
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 17. Jūnijs 2010, 22:37
Atbildes: 268
Atrašanās vietas: Ikšķile, Ogre
Mašīna: Mercedes Benz ML270CDI

Meklēju kādu personu vai uzņēmumu, kas nodarbojas ar mājas lapas izstrādi. Ir konkrēta mājas lapa, kuru vajadzētu pilnveidot, izveidot tīkamāku acij. Mājas lapa balstīta uz Wordpress dzinēju.

Konkrētāk par darbiem un visu citu pm.
Vai pa tālr. 2634175pieci

Uz augšu
 Profils  

Tēma: Re: Weblapas izstrāde
AtbildeAtbilde saņemta: 15. Novembris 2017, 13:26 
Komentu ģenerators
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 21. Janvāris 2007, 18:41
Atbildes: 1055
Atrašanās vietas: Jēkabpils, Rīga
Mašīna: Dacia Logan :(
Sveiks! Man ļoti labi pazīstams ir džeks, kurš ar to nodarbojas. Viņa darbus var apskatīties - www.kg-dizains.lv. Nodarbojas profesionāli un nenoplēsīs 3 ādas, kā lielākā daļa Rīgas šarlotānu kantoru. Man pašam arī viņa būvēta lapa, vari iečekot: www.anrita.lv.
Bet reāli Tev ir 2 varianti, vai nu jāatrod Wordpress "experts", kurš izvilks cik nu vien var no tās tavas lapas, bet jebkurš cits(tajā skaitā arī kg-dizains.lv) teiks, ka lapa ir jātaisa par jaunu, jo nopietni koderi neņemās ar wordpresu un gatavām platformām, sakarā ar daudzajām limitācijām, kuras ir gatavām platformām.

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 16. Novembris 2017, 00:00 
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 14. Jūnijs 2004, 15:15
Atbildes: 21328
Atrašanās vietas: On the road
Mašīna: Šodien ar Brabus B6 S
Es tieši neieteiktu kaut kādu personīgi programmētu, jo paliec piesiets izstrādātājam. Globālās platformas vienmēr ir risinājums un tad arī pašam lielāka iespējamība prast tās pārtaisīt un uzlabot. Man savulaik Wordpress taisīja Kosmodroms, nebija lēti, bet tik bezproblēmu uzturēšanu un apkalpošanu serveru īpašnieki vēl nebija piedzīvojuši, ļoti lielīja izstrādātāju darbu. Bet tas bija sen, tie paši cilvēki un uzņēmums gan tāpat strādā.

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 16. Novembris 2017, 12:15 
Komentu ģenerators
Lietotāja avatārs

Saprotu bailes par piesiešanu. Pats arī lietoju telefona pieslēgumu ar beztermiņa līgumu :D
Bet nu come on, par wordpresu vispār maksāt - tas ir grēks. Ja nemaldos, tad pēc wordpresa noteikumiem prasīt naudu par viņa konfigurāciju ir pretlikumīgi, lai gan daudzi ar to nodarbojas.
Tieši šajā gadījumā neredzu jēgu baidīties no viena konkrētā programmētāja, jo mājaslapai ir bugu garantija, mistiskos rēķinus ar 50eur/h par labošanas darbiem noteikti nerakstīs. Dizainu arī piemeklēs mūsdienīgu, ja klients ir gatavs nedaudz piemaksāt, tad uzzīmēs arī speciāli jaunu priekš klienta. Ja viss ir sakārtots kā klients vēlas, bugu nav, dizains labs, cena laba - tad kāpēc baidīties? Admina panelis arī ir viegli saprotams, ar daudz opcijām, kuras wordpresa gadījumā ir jāliek kā plugini, nu un no daudzo plugina skaita parasti parādās kaut kādi bugi, kurus jau neviens tev nelabos. + parasti ņemot vērā, ka tā ir gatava platforma ir 101 limitācija, līdz ar to bieži vien nemaz nav iespējams ar wordpresu paveikt to, ko klients vēlas.
Mizx rakstīja:
Es tieši neieteiktu kaut kādu personīgi programmētu, jo paliec piesiets izstrādātājam. Globālās platformas vienmēr ir risinājums un tad arī pašam lielāka iespējamība prast tās pārtaisīt un uzlabot. Man savulaik Wordpress taisīja Kosmodroms, nebija lēti, bet tik bezproblēmu uzturēšanu un apkalpošanu serveru īpašnieki vēl nebija piedzīvojuši, ļoti lielīja izstrādātāju darbu. Bet tas bija sen, tie paši cilvēki un uzņēmums gan tāpat strādā.

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 17. Novembris 2017, 00:42 
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

RTXs rakstīja:
Saprotu bailes par piesiešanu. Pats arī lietoju telefona pieslēgumu ar beztermiņa līgumu :D
Bet nu come on, par wordpresu vispār maksāt - tas ir grēks. Ja nemaldos, tad pēc wordpresa noteikumiem prasīt naudu par viņa konfigurāciju ir pretlikumīgi, lai gan daudzi ar to nodarbojas.
Tieši šajā gadījumā neredzu jēgu baidīties no viena konkrētā programmētāja, jo mājaslapai ir bugu garantija, mistiskos rēķinus ar 50eur/h par labošanas darbiem noteikti nerakstīs. Dizainu arī piemeklēs mūsdienīgu, ja klients ir gatavs nedaudz piemaksāt, tad uzzīmēs arī speciāli jaunu priekš klienta. Ja viss ir sakārtots kā klients vēlas, bugu nav, dizains labs, cena laba - tad kāpēc baidīties? Admina panelis arī ir viegli saprotams, ar daudz opcijām, kuras wordpresa gadījumā ir jāliek kā plugini, nu un no daudzo plugina skaita parasti parādās kaut kādi bugi, kurus jau neviens tev nelabos. + parasti ņemot vērā, ka tā ir gatava platforma ir 101 limitācija, līdz ar to bieži vien nemaz nav iespējams ar wordpresu paveikt to, ko klients vēlas.
Mizx rakstīja:

Man šķiet, ka runājam par dažādiem wordpress. Neesmu ne centa maksājis pēc tam par kaut ko lapas pilnveidošanā, jo ar MS Word paneļa analogu pats protu strādāt. Maksāju par dizainu - lai maksātu kādam par šablonu bīdīšanu? - tāda šablonu lapa savulaik oficiāli maksāja 6LVL. Plugini? Nezinu, nav bijis jāčakarējas. Tā ka loģisks risinājums samaksāt vienreiz un pēc tam var uzlabot faktiski jebkurš. Kaut kā mēģini biedēt ar lietām, kas nav piedzīvotas.

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 17. Novembris 2017, 12:34 
Komentu ģenerators
Lietotāja avatārs

Ok, ja mērķis ir tāda lapa kā Tev, kur pa lielam ir tīri teksts, linki, pāris bildītes un dizaina nav, tad wordpress ir ar atliektiem galiem. Bet šeit džeks prasa vizuāli uzlabot lapu, kur ar wordpresu griez kā gribi būs aplauzieni.
Mizx rakstīja:
RTXs rakstīja:
Mizx rakstīja:

Man šķiet, ka runājam par dažādiem wordpress. Neesmu ne centa maksājis pēc tam par kaut ko lapas pilnveidošanā, jo ar MS Word paneļa analogu pats protu strādāt. Maksāju par dizainu - lai maksātu kādam par šablonu bīdīšanu? - tāda šablonu lapa savulaik oficiāli maksāja 6LVL. Plugini? Nezinu, nav bijis jāčakarējas. Tā ka loģisks risinājums samaksāt vienreiz un pēc tam var uzlabot faktiski jebkurš. Kaut kā mēģini biedēt ar lietām, kas nav piedzīvotas.

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 17. Novembris 2017, 14:09 
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Man ir ne viena vien lapa. Te saite uz tiešām vienkāršu, bet ar tādu arī var ieberzties.

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 17. Novembris 2017, 15:36 
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 29. Oktobris 2006, 22:00
Atbildes: 1941
Atrašanās vietas: Latvija
Mašīna: Baigais dampis!

RTXs rakstīja:
Bet šeit džeks prasa vizuāli uzlabot lapu, kur ar wordpresu griez kā gribi būs aplauzieni.

Vizuāli tur var izdarīt ļoti daudz un tehnisko iespēju ir miljoniem. Ja nav kaut kas ļoti specifisks, tad 99% lietotāju ar to pietiktu. + lietotāju kopiena vienkārši nereāli liela un faktiski jebkurai problēmai var atrast ātru risinājumu.
Ir jau arī sarežģītākas un iespējām bagātākas platformas specifiskām vajadzībām. (Magento, Drupal, Joomla)

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 19. Novembris 2017, 11:41 
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 19. Novembris 2017, 11:32
Atbildes: 2
Mašīna: MB SL
Ja ņemsi wordpress, tad der praktiski jebkurš lētākais kantoris, jo nomainīt dizainu jau var jebkurš. Internetā ir jau gatavi dizaini, ko var nopirkt pa 50$ un izskatās ļoti profesionāli. To var izdarīt arī pats, ja māk ieslēgt datoru un ieinstalēt kādu programmu.

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 13. Maijs 2018, 14:07 
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 13. Maijs 2018, 10:04
Atbildes: 1
Mašīna: BMW
CENTurione rakstīja:
pēc tā kad jūs izveidosiet mājas lapu, vel ir jāparūpējas par to, lai prezentētu savu kompāniju. un tieši ar to man parādījās grūtības...

patiešām nav nekādu grūtību ar to, lai prezentētu. ir jāsameklē kāds, kurš prot to darīt. https://lv.ahover.in digitālā mārketinga aģentūra, ko varu ieteikt pēc savas pieredzes. jūs, protams, varat atrast kādu citu - skatoties kādas ir vēlēšanās un iespējas, katrs meklēkaut ko savu :) bet es personīgi uzskatu, ka katram ir jānodarbojas ar to, ko prot

Uz augšu
 Profils  

Attēlot ziņojumus sākot ar pirmspēdējo:  Atlasīt pēc  
Izveidot jaunu tēmu Atbildēt tēmā  [ 10 ieraksti ] 

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

Meklēt:

REKLĀMAS

email Sazināties ar moderatoru YouTube Facebook Twitter Draugiem
Šajā vortālā paustā informācija nav Mercedes-Benz club Latvia viedoklis
KriCe©2012