Publicēt atbildi

Re: padalieties ar pieredzi par R klasi

10. Maijs 2017, 15:19

benzman rakstīja:Visu remontēt! Man pašam nevajag, bet cilvēks pajautāja, varbūt man ir kāda saite/links, kur būtu kāds manuālis? :hvz:
Piemēram, džeks ilgi meklēja, kur lai iemet salona gaisa filtru, kamēr izdomāja, ka tas ir jāliek iekšā bardačokā! :shura:

P.S. Kas ir WIS? :ninja:



:znaika: Benzman WIS tas ir originala programma kur var apskatit ka remontet, ko priekš ta vajag! Caur oficialo EPC tu vari tikt arī uz WIS. Kur var uzzinat daudz ko.

Par to kas un ka remontet, labaka atbilde ir braukt pie mums ciemos! :mhihi:

Bet arī internets pilns ar informaciju, vienigais vajag konkretizet problemu.

Re: padalieties ar pieredzi par R klasi

10. Maijs 2017, 16:19

benzman rakstīja:Visu remontēt! Man pašam nevajag, bet cilvēks pajautāja, varbūt man ir kāda saite/links, kur būtu kāds manuālis? :hvz:
Piemēram, džeks ilgi meklēja, kur lai iemet salona gaisa filtru, kamēr izdomāja, ka tas ir jāliek iekšā bardačokā! :shura:

P.S. Kas ir WIS? :ninja:


Ja džeks grib ekonomēt kapejkas un pats samainīt lampiņu vai filtru, viņam vajag uzzināt ka strāda google. Ja viņš ir mehaniks un grib reāli remontēt visu auto, tad vajag WIS. Tas ir dīlera programma, kur ir viss, gan shēmas, gan detaļu numuri un tt. Ja tas viss ir pārāk sarežģīti, tad vajag braukt uz normālu servisu un nejaukt sev pratu.

Re: padalieties ar pieredzi par R klasi

10. Maijs 2017, 19:16

Tādas lietas kā filtru maiņas ir vienkārši lietotāja instrukcijās, kas ar Googla palīdzību parasti .pdf formātos atrodamas. Pārējais kā MONT_BLANC raksta. Ja vajag kaut ko max līdzīgu, jo nevar tieši konkrētajam auto neko atrast, tad gan jau lielos vilcienos var derēt pamācības no MLiem.

Re: padalieties ar pieredzi par R klasi

11. Maijs 2017, 09:17

Benzman, Tu prasi, kas ir WIS ? :O ielogojies tak savā MB Club biedra Club Lounge ;)

P.S. Te būs daudz lietotāju pieredzes uz 14 lpp. :hmz:

http://www.benzworld.org/forums/w251-r-class/1338680-r-class-reliability-please-post-your.html

Re: padalieties ar pieredzi par R klasi

11. Maijs 2017, 09:47

Jā, to sadaļu īpaši bieži nelietoju! :haha:

Re: padalieties ar pieredzi par R klasi

18. Decembris 2023, 18:24

Sveiki! Mana C-klasīte ir sarūsējusi, un apsveru domu par R klases iegādi.
Gribēju pajautāt, kā R klasei ar rūsēšanu LV sāļajos apstākļos? Runa būtu par 2006-2007 gada izlaidumu.
Un kāds ir minimālais degvielas patēriņš pa trasi braucot ar 6cilindru dīzeļmotoru?
Publicēt atbildi