Skatīt neatbildētos ziņojumus
Apskatīt aktīvās tēmas

Izveidot jaunu tēmu Atbildēt tēmā  [ 30 ieraksti ]  Aiziet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3

Kas būtu labāks?
W163 0%  0%  [ 0 ]
W164 100%  100%  [ 9 ]
Kopā balsis : 9
Autors Ziņojums
 Tēma: Re: Interese par ML.
AtbildeAtbilde saņemta: 09. Novembris 2017, 18:35 
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 29. Oktobris 2006, 22:00
Atbildes: 1936
Atrašanās vietas: Latvija
Mašīna: Baigais dampis!

Dikti maz braucis vēl esi. Cerams būsi tik pat apmierināts arī pēc pāris gadiem. Man par ML nāk prātā vecais labais teiciens par to ka cilvēks ir laimīgs divas reizes - auto nopērkot un pārdodot. :neticu:

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 09. Novembris 2017, 18:47 
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 14. Jūnijs 2004, 15:15
Atbildes: 21290
Atrašanās vietas: On the road
Mašīna: Šodien ar Brabus B6 S
Papis jau arī te priecīgs nopirka MLu, bet pēc tam diezgan klusēja un pa auto vairs daudz nerunāja. Nemaz nezinu, vai joprojām to lieto, vai tomēr pārdeva. Vecie tagad jau par zemām cenām, bet tik un tā nav te saradies sajūsminātu MLu pulks. Ar G-klasēm citādi, bet tām arī uzreiz cena saturam atbilstoša, bet ir dažkārt izdevies savākties to pulciņam uz kādiem pasākumiem.

Padomāju, ka tad drīzāk ieteiktu pameklēt kādu no vecākiem GLK — būs zemākas izmaksas, bet varēs tiešām mežā iebraukt. Vajadzētu būt labam auto, cik redzēts un dzirdēts. Vieglāks, ekonomiskāks.

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 09. Novembris 2017, 18:56 
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 27. Jūnijs 2007, 23:45
Atbildes: 5184
Atrašanās vietas: Rīga, Vangaži
Mašīna: Goļfik два & w202

Balsojums gan pārliecinoši saka, ka w164, ja jāizvēlas starp diviem auto, kurus nepirkt :haha: :haha:

un imūns tas pēc velna.

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 09. Novembris 2017, 21:26 
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 17. Jūnijs 2010, 22:37
Atbildes: 263
Atrašanās vietas: Ikšķile, Ogre
Mašīna: Mercedes Benz ML270CDI

Artūrs rakstīja:
Dikti maz braucis vēl esi. Cerams būsi tik pat apmierināts arī pēc pāris gadiem. Man par ML nāk prātā vecais labais teiciens par to ka cilvēks ir laimīgs divas reizes - auto nopērkot un pārdodot. :neticu:

Es jau ļoti ceru ka tā būs. Man bija pozitīva pieredze ar 320. Ģimenē bija vairākus gadus. Tad uznākot dižķibelei tika pārdots.
Bija problēma ar logu pacēlāju bloku.
1X bija motors uz kapitālo remontu. Toreiz dēļ nekvalitatīvas degvielas visa aizgāja ciet.
Auto tika dzīts iespējamiem un neiespejamiem ceļiem. Darītas tādas lietas, kuras parasti ar ML nedarītu.
Ir jau tāds teiciens, ka nekas nav dārgāks par lētu Mercedesu.
Tad jau redzēs kā būs tālāk, šobrīd viss ir kārtībā un esmu apmierināts.

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 09. Novembris 2017, 21:31 
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 08. Jūnijs 2004, 17:32
Atbildes: 33300
Atrašanās vietas: Pleskodāle
Mašīna: Melnais Resnais

Es pat nezinu, ko no šīs diskusijas vispār var izlobīt. Mētāšanās no viena grāvja otrā....GLK ? Beidziet smīdināt, tā ir piepacelta C klase, salons ne visai, viss stīvs un kantaini neloģisks. Kollēgam ir 12.gada GLK, braucam katru dienu, it kā viss forši, bet ar ML 164 salīdzināt grūti.

Ja MLs, tad 164, FL un tikai un vienīgi no Vācijas pa tiešo. Tur šobrīd dīzeļi ir ļoti izdevīgi palikuši. Te uz vietas būs tikai ancīgie MLi bez pneimo un "tikko no Itālijas" ar 500K uz tāfeles (180K uz odo) un godīga rumbulnieka smaids, kad tas noblēdīs valstij PVN un 8K EUR vērtu ML pārdos par 12K, jo tak otra tāda nebūs un 180K tikai :hvz:

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 09. Novembris 2017, 21:33 
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

eils rakstīja:

Ar 163. vēl droši var braukt no ceļa nost, tam vēl ir neatkarīgais rāmis. 164 jam vairs tā nav.

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 09. Novembris 2017, 21:40 
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 14. Jūnijs 2004, 15:15
Atbildes: 21290
Atrašanās vietas: On the road
Mašīna: Šodien ar Brabus B6 S
Misters X rakstīja:
Es pat nezinu, ko no šīs diskusijas vispār var izlobīt. Mētāšanās no viena grāvja otrā....GLK ? Beidziet smīdināt, tā ir piepacelta C klase, salons ne visai, viss stīvs un kantaini neloģisks. Kollēgam ir 12.gada GLK, braucam katru dienu, it kā viss forši, bet ar ML 164 salīdzināt grūti.

Ja MLs, tad 164, FL un tikai un vienīgi no Vācijas pa tiešo. Tur šobrīd dīzeļi ir ļoti izdevīgi palikuši. Te uz vietas būs tikai ancīgie MLi bez pneimo un "tikko no Itālijas" ar 500K uz tāfeles (180K uz odo) un godīga rumbulnieka smaids, kad tas noblēdīs valstij PVN un 8K EUR vērtu ML pārdos par 12K, jo tak otra tāda nebūs un 180K tikai :hvz:

Atceries, ka te meklē (vēlams) lētāku ekspluatācijā par W220. W164 tajos kritērijos neiekļaujas, GLK jau brīvi. Tā pati bāze veselai modeļu rindai, tā ka par piepaceltu C-klasi to grūti nosaukt. Savukārt par to C-klasi pats nesen izteicies kā par "labāko" auto savā saimniecībā. Tad tomēr nebija labi? Dizains jau cita lieta, dizaina brāķīši tak daudziem modeļiem atrodami.

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 09. Novembris 2017, 21:43 
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Mizx rakstīja:
Papis jau arī te priecīgs nopirka MLu, bet pēc tam diezgan klusēja un pa auto vairs daudz nerunāja. Nemaz nezinu, vai joprojām to lieto, vai tomēr pārdeva. Vecie tagad jau par zemām cenām, bet tik un tā nav te saradies sajūsminātu MLu pulks. Ar G-klasēm citādi, bet tām arī uzreiz cena saturam atbilstoša, bet ir dažkārt izdevies savākties to pulciņam uz kādiem pasākumiem.

Padomāju, ka tad drīzāk ieteiktu pameklēt kādu no vecākiem GLK — būs zemākas izmaksas, bet varēs tiešām mežā iebraukt. Vajadzētu būt labam auto, cik redzēts un dzirdēts. Vieglāks, ekonomiskāks.

Intereses pēc labprāt sazinātos ar Papi. Ja kādam ir kontakti un ir gatavs padalīties ar tiem, welcome pm.
Manuprāt salīdzināt ML ar G ir nekorekti. G tomēr ir sava veida kulta auto.
Es kaut kā neesmu redzējis, ka arī GL īpašnieki baigi pulcētos baros. Tas tāds maziņš iestarpinajums.
Visu cieņu Mercedes-Benz inženieriem un dizaineriem, bet tas GLK Opel stila panelis :hvz:

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 09. Novembris 2017, 21:45 
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Misters X rakstīja:
eils rakstīja:

Ar 163. vēl droši var braukt no ceļa nost, tam vēl ir neatkarīgais rāmis. 164 jam vairs tā nav.

Vīrs un vārds :super:

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 10. Novembris 2017, 10:09 
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Mizx rakstīja:
Atceries, ka te meklē (vēlams) lētāku ekspluatācijā par W220. W164 tajos kritērijos neiekļaujas, GLK jau brīvi. Tā pati bāze veselai modeļu rindai, tā ka par piepaceltu C-klasi to grūti nosaukt. Savukārt par to C-klasi pats nesen izteicies kā par "labāko" auto savā saimniecībā. Tad tomēr nebija labi? Dizains jau cita lieta, dizaina brāķīši tak daudziem modeļiem atrodami.

Mizx. Par konkrēta auto plusiem/mīnusiem visobjektīvāk var runāt tikai tie ļauži, kas tādus ir lietojuši ikdienā. Un arī ne vienmēr, zinot, ka Latvijā mums ir nopērkami tie auto, kas domāti nu jau trīsreizējam tirgum, pat ne otreizējam. Visi pārējie spriedelējumi ir no "viena tante teica" sērijas.

Par C klasi W204, jā, tas bija kvalitatīvi vislabākais auto manā saimniecībā. Jo kam gan nepatiktu braukt un gadiem neko neremontēt, izbaudīt vēl esošo garantiju, jo nebija nekādu sūdzību. Bet tomēr tā ir tikai C klase. Mazs un kompakts auto.

W164 FL - nu tur bija KOMFORTS, bet arī savi mīnusi.

Toreiz biju šokā, kad benzīntankā pilnai bākai jāatstāj 150 EUR (bāka ap 100L), biju izbrīnīts, kad mans meistars ieteica regulāri mainīt eļļas arī abos tiltos apkopju laikā, kuras jau tā bija dārgākas kā C klasei. Biju nedaudz ērcīgs, kad bedrē izdauzīju abus AirMatic spilvenus (200 EUR katrs). No sākuma nepatika (pēc AMG bremzēm uz w204) ka it kā nevaru apstāties ar tam 3 tonnām tik ātri kā gribētos. Ka nevaru pilsētā ātri iespraukties un ātri noparkoties. Bet vienalga, tam auto bija daudzi citi, man svarīgi plusi un ja man prasa, vai es pirktu vēlreiz W164 vai jau W165 - atbilde ir JĀ, definitīvi, jā. :grudaks:

Uz augšu
 Profils  

Attēlot ziņojumus sākot ar pirmspēdējo:  Atlasīt pēc  
Izveidot jaunu tēmu Atbildēt tēmā  [ 30 ieraksti ]  Aiziet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

Meklēt:

REKLĀMAS

email Sazināties ar moderatoru YouTube Facebook Twitter Draugiem
Šajā vortālā paustā informācija nav Mercedes-Benz club Latvia viedoklis
KriCe©2012