Skatīt neatbildētos ziņojumus
Apskatīt aktīvās tēmas

Izveidot jaunu tēmu Atbildēt tēmā  [ 14 ieraksti ]  Aiziet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Autors Ziņojums
 Tēma: Re: ML W163- cieta piekare
AtbildeAtbilde saņemta: 13. Novembris 2015, 15:12 
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 08. Jūnijs 2004, 17:32
Atbildes: 33708
Atrašanās vietas: Pleskodāle
Mašīna: FL W164

Pats zini, ka MB piekarei pat ja pāris bukses ir beigtas, to tā uzreiz nemaz nejūt. Man uz W124 reiz savirze bija kā Flintstona auto, arī tad es braucot neko dīvainu nemanīju.

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 15. Novembris 2015, 13:49 
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 14. Jūnijs 2004, 15:15
Atbildes: 21847
Atrašanās vietas: On the road
Mašīna: Šodien ar Brabus B6 S
Misters X rakstīja:
Pats zini, ka MB piekarei pat ja pāris bukses ir beigtas, to tā uzreiz nemaz nejūt. Man uz W124 reiz savirze bija kā Flintstona auto, arī tad es braucot neko dīvainu nemanīju.

Savirzi tiešām nejūt, kamēr neraļļo — tad var sākt šķist dīvaina uzvedība līkumos un veicot specifiskus manevrus. Bukses ir jājūt, jo te jau nav runa, ka braucējs brauc nejūt, ka viss nav OK. Te sūdzas, ka nav labi. Ja nav labi, tad jau kaut ko jūt! Es gan patiesībā nevaru iedomāties situāciju, kurā pat S-klasei varētu nepamanīt bojātus elementus, Richy tak arī servisus mēdza iedzīt panikā ar piekasīšanos, ja atkal kaut kas nav kārtībā, bet serviss vairs nesaprot, uz ko skatīties.

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 19. Novembris 2015, 23:37 
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 11. Novembris 2015, 21:12
Atbildes: 4
Mašīna: ML 270 AMG
Mizx rakstīja:
Kā var nemanīt mirušas bukses???

es domāju ka bukses šinī gadījumā nebūs pie vainas,jo nekas neglab,negrab un nesitās.nav liekas skaņas,jo to jau var just pa bedrēm ka uzsit kāda bukse ja ir beikta kāda.aizdomas krīt uz amīšiem.

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 20. Novembris 2015, 10:46 
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 19. Jūnijs 2007, 22:34
Atbildes: 5092
Atrašanās vietas: Rīga
Mašīna: W124
treiders rakstīja:
Mizx rakstīja:
Kā var nemanīt mirušas bukses???

es domāju ka bukses šinī gadījumā nebūs pie vainas,jo nekas neglab,negrab un nesitās.nav liekas skaņas,jo to jau var just pa bedrēm ka uzsit kāda bukse ja ir beikta kāda.aizdomas krīt uz amīšiem.

Tā īsti nav. Te nav runa par galīgi izsistām buksēm, kuras reāli klab un paskatoties piekari uzreiz tās pamana.

Runa vairāk iet par "sagurušām" buksēm. Tās arī ir grūti diagnosticēt, kā vainīgās.
Kā piemērs, auto noskrējiens ap 100k km, balstiekārtas buksēm nevajadzētu vēl būt izsistām, bet tās noteikti, ka būs jau sagurušas. Nomainot šādas bukses/sailentblokus uzreiz jutīsi uz auto, ka tas kļuvis komfortablāks, precīzāks.

Lai labāk saprast par ko es runāju, parasti bukses tiek noslogotas kaut kādā vienā virzienā. Ja mēs paņemam par piemēru parastu buksi, kur ir metāla centrs un tam apkārt gumijas slānis, tad "sagurušai" buksei, it īpaši noslogotā režīmā, šis metāla centrs vairs nebūs centrā, bet nedaudz novirzījies uz slogoto pusi. Vienā pusē gumijas slānis būs nosēdies, otrā pusē izstiepies. Pati gumijas daļa var vēl nebūt arī saplaisājusi. Tā kā visi sitieni no ceļa tiek nodoti uz virsvbūvi tieši caur bukses slogoto daļu, tātad caur plānāko, nosēdušos gumijas daļu, tad protams, ka auto ar sagurušām buksēm būs "cietāks" uz bedrēm.

Bet tā visa ir tikai teorija, lai saprastu, kāpēc konkrētais auto ir cietāks nekā vajadzētu, tas ir jāredz pieredzējušam cilvēkam uz pacēlāja, nevis te klikšķinot pogas datorā! :lame: :D

Uz augšu
 Profils  

Attēlot ziņojumus sākot ar pirmspēdējo:  Atlasīt pēc  
Izveidot jaunu tēmu Atbildēt tēmā  [ 14 ieraksti ]  Aiziet uz lapu Iepriekšējais  1, 2

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

Meklēt:

REKLĀMAS

email Sazināties ar moderatoru YouTube Facebook Twitter Draugiem
Šajā vortālā paustā informācija nav Mercedes-Benz club Latvia viedoklis
KriCe©2012