Skatīt neatbildētos ziņojumus
Apskatīt aktīvās tēmas

Izveidot jaunu tēmu Atbildēt tēmā  [ 4 ieraksti ] 
Autors Ziņojums
 Tēma: Pārdod W220 320 CDI 204zs 2004g.
AtbildeAtbilde saņemta: 14. Jūnijs 2017, 11:17 
Pieredzējis lietotājs
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 31. Janvāris 2016, 01:21
Atbildes: 202
Mašīna: MB W220 S320 CDI 2004g. 204zs.
Auto nopirku no cilvēka, kurš atdzinis no Vācijas 3 gadus vecu un pats braucis līdz pārdeva man. Īpašnieka maiņa bijusi 2 reizes no uzņēmuma uz sevi un pēc tam es nopirku.
Auto salīdzinoši ar pieejamajiem tirgū ir ļoti labā stāvoklī. Degvielas patēriņš atbilst uzrādītajam panelī. Esmu mērījis no bākas līdz bākai.
Ir ļoti laba, patiešām ievērības vērta BOSE skaņa. Pirms nebiju domājis, ka prasts FM radio var tik labi autiņā skanēt.
Ādai ventilācija strādā vienkārši perfekti. Nevar neko sapūst, kā vienā otrā mūsdienu ražojumā.

Ja vajadzīgs remontējošā meistara komentārs, tad varu iedod viņa tel.nr. Meistars caur pazīšanos privātais.

Ir pārītis nebūtiskas lietas, kuras varu es sataisīt. Ja paši taisiet varam vienoties par zemāku cenu.

Automašīnai ir pieejama arī šāda tāda vēsture Domeniksā no bijušā īpašnieka. Tika tur arī kārbai eļļa mainīta. Pēc tam es mainīju Recro pēc ieteiktā maiņas intervāla.
Iepriekšējais īpašnieks ir mainījis 3gab. pneimospilvenus Garkalnē. Uzlikti izturīgāki, tā kā domāju, ka kalpos godam. Problēmas ar pneimopiekari nav bijušas. Vienīgais, ko esmu izdarījis - nomainīju kompresoram atbalsta gumijas ar atsperēm. Atsperes bija nosēdušās un sāka kaut kādos brīžos korpuss skārties pie rāmja.

Ja nepieciešamas vairāk bildes, tad droši jautājiet.
Pārdodu, jo esam ģimenē dabūjuši jaunu darba auto un izlēmām no diviem vecajiem šķirties.

https://www.ss.com/msg/lv/transport/car ... enmfp.html

Cena, protams, runājama saprāta robežās. Bet par cik tirgū visi 4000 vērtīgie ir šroti, tad ...saprotiet paši par cik runājama.
3) Pa šo laiku ir nomainītas 4 gab. kvēlsveces. Nomainīts viens izpūtēja bundulis, jo vecajam bija caurums. Viens šarnīrs. Viens riteņa gultnis.
4) Kardānā savienojumā bija parādījusies lufte. Saremontēja, nobalansēja.
5) Slēdzās ārā durvju piesūcējs. Nočakarējos, kamēr to savedu kārtībā. Vienā brīdī sāka sēsties vēl akumulators. Domāju tas būs beigts, bet izrādījās, ka vaina tajā pašā PSE blokā. Tagad viss sataisīts. Durvis piesūcas un atlaižas kā jaunam auto.
6) Sākuši bīja ķerties lūka un vadītāja puses logs. Sasmērēti. Viss strādā čotka.
7) Lukturi vispār nespīdēja. Izrādījās izdedzis ksenonam hromējums reflektoros. Tos nomainīju pret restaurētājiem no http://www.lukturiem.lv Lukturu stikli tika noslīpēti un nolakoti ar spec UV laku.
8) Spoguļu pagrieziena rādītājiem bija ticis iekšā mitrums un norūsinājis kontaktus. Lodējumi atjaunoti. Hermētiķis atjaunots.
9) 5 detaļās laboti rūsas perēkļi.
10) Nomainīta viena no lukturu apmazgāšanas sprauslām. Sprauslas gals nez kāpēc bija izlidojis ārā. Nomainīta ar visu liftu.
11) Kopā ar ATE bremžu diskiem un klučiem nomainīts arī bremžu šķidrums un iztīrīti visi bremžu suporti. Nomainītas visas gumijas supportiem. Tā teikt - taisīts priekš sevis.

Par pāris mazāk būtiskām lietām, kas jāsataisa:
1) Bagāžnieka atvēršanas poga nedarbojas, jo ticis iekšā mitrums. Ja kādam ir taisni pirksti, var gumijās iemānīt citu podziņu un nohermetizēt. Varētu nomainīt visu bloku, bet man līdz šim nav traucējis atvērt no auto pults vai vadītā durvīm. . -Sataisīts.
2)Vadītāja sēdeklim bijušais īpašnieks perforētai ādai ceļgala rajonā aizķēris aiz viena cauruma un atplēsis 5cm trīstūrīti. Par krēsla ādas detaļas maiņu ar oriģinālo ādu prasot līdz 60€. Nav rokas līdz tam izaugušas, jo netraucē. Bet ja vajag, varu iedot pāršūt.. -Sataisīts.
3)Sienāzis iemeties salona ventilatorā uz maziem apgriezieniem. Kaut kādos man neizprotamos brīžos sāk čivināt, tad atkal pārstāj. Varbūt var saremontēt. Vai nu nomainīt lietotu. Bet jauns maksā 106€, tā kā jādomā.
4)Otrai auto pultij jāpārlodē viena poga. To līdz pārdošanai sataisīšu. -Sataisīts.
5) Vienīgā vieta, kur sulojas eļļa motoram ir labajā pusē no kaut kādas trubas blīves. Blīve A6130980180 pasūtīta. -Sataisīts.
6) Kartera aizsargs pagājušajās brīvdienās pazaudējis 2 skrūves. Skrūves ar visiem 4 stiprinājumiem pasūtīti. -Sataisīts

P.S. Ja ir kādi ieteikumi priekš šī auto pārdošanas tad sakiet. Par bildēm zinu. Līdz ko būšu dabūjis spoguļkameru, sabildēšu normālas bildes.

Pēdējo reizi laboja gunbox - 08. Septembris 2017, 10:49, kopā labots 9 reizes.

Uz augšu
 Profils  

AtbildeŠo ierakstu izdzēsa gunbox - 12. Augusts 2017, 20:31.
 Tēma: Re: Pārdod W220 320 CDI 204zs 2004g.
AtbildeAtbilde saņemta: 12. Augusts 2017, 20:31 
Pieredzējis lietotājs
Lietotāja avatārs

bump!
Šis tas pielabots.

Uz augšu
 Profils  

Tēma: Re: Pārdod W220 320 CDI 204zs 2004g.
AtbildeAtbilde saņemta: 08. Septembris 2017, 08:38 
Pieredzējis lietotājs
Lietotāja avatārs

Sataisīts arī beņķis.
Pāršūta stūre - bijušais īpašnieks bija kaut ko saķīmiķojis ar piekrāsošanu. Āda noēsta līdz papes stāvoklim un reizēm sāka lipt pie rokām.

Attēls

Uz augšu
 Profils  

Attēlot ziņojumus sākot ar pirmspēdējo:  Atlasīt pēc  
Izveidot jaunu tēmu Atbildēt tēmā  [ 4 ieraksti ] 

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

Meklēt:

REKLĀMAS

email Sazināties ar moderatoru YouTube Facebook Twitter Draugiem
Šajā vortālā paustā informācija nav Mercedes-Benz club Latvia viedoklis
KriCe©2012