Skatīt neatbildētos ziņojumus
Apskatīt aktīvās tēmas

Izveidot jaunu tēmu Atbildēt tēmā  [ 386 ieraksti ]  Aiziet uz lapu Iepriekšējais  1 ... 35, 36, 37, 38, 39
Autors Ziņojums
 Tēma: Re: w140
AtbildeAtbilde saņemta: 07. Novembris 2013, 18:38 
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 11. Augusts 2013, 14:15
Atbildes: 972
Atrašanās vietas: ogre
Mašīna: Mercedes Sprinter

Versipellis rakstīja:
Tieši tāpēc šeit rakstīju - ja ir tāda patēriņu proporcija, vai nav kaut kas kārtībā ar S320 motoru?
Atklāti sakot, tas ir galvenais faktors, kāpēc es kavējos ar tā iegādi - šokē, ka pie daudz mazāka motora un JŪTAMI mazākas jaudas/dinamikas patēriņš ir ievērojami augstāks nekā S500... Pie tā paša braukšanas stila un eksakti pie tiem pašiem maršrutiem.
Par M119 patēriņu (man ir īsā W140 bāze) te jau diskutēts. Cipars ir eksakts, ar diviem cipariem aiz komata (ielietais benzīns un nobrauktie km pēc taho) aprēķins tikai pie pilnas bākas uzpildes, vidēji ar apm. 70litriem, nobraucot apm.600km.
W140 nav sportošanai, bet gan skaistam, ērtam kruīzam (klasiskās mūzikās pavadībā). Vasarā man nekad vidējais patēriņš nav pārsniedzis 12,kautko.
Viss atkarīgs no braukšanas stila, tagad autoskolās māca nevajadzīgi gāzēt un izmantot uzrāvienu, kas vienmērīgai plūsmai nemaz nav nepieciešams (pietiktu, ka pie luksoforiem ļaudis negulētu un laicīgi uzsāktu). Piem., kad S500 paņem mans dēlēns, tad pie uzpildes vidējais patēriņš izrādās ap 18/100km.

Man bija iespēja trīs dienas pabraukt ar s500 :) Es tanī modelī iemīlējos un tā nebija pilnākā pakete.. Ar mazāku motoru nemaz nespēju w140 iedomāties... :) opim ir w140 300, izbraucu, bet tik un tā nav tas.. :) Man no sajūsmas patēriņš bija ap 18litri :)

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 10. Novembris 2013, 20:40 
Komentu ģenerators
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 26. Marts 2008, 01:44
Atbildes: 1212
Mašīna: W163 & C140
Versipellis rakstīja:
Tieši tāpēc šeit rakstīju - ja ir tāda patēriņu proporcija, vai nav kaut kas kārtībā ar S320 motoru?
Atklāti sakot, tas ir galvenais faktors, kāpēc es kavējos ar tā iegādi - šokē, ka pie daudz mazāka motora un JŪTAMI mazākas jaudas/dinamikas patēriņš ir ievērojami augstāks nekā S500... Pie tā paša braukšanas stila un eksakti pie tiem pašiem maršrutiem.
Par M119 patēriņu (man ir īsā W140 bāze) te jau diskutēts. Cipars ir eksakts, ar diviem cipariem aiz komata (ielietais benzīns un nobrauktie km pēc taho) aprēķins tikai pie pilnas bākas uzpildes, vidēji ar apm. 70litriem, nobraucot apm.600km.
W140 nav sportošanai, bet gan skaistam, ērtam kruīzam (klasiskās mūzikās pavadībā). Vasarā man nekad vidējais patēriņš nav pārsniedzis 12,kautko.
Viss atkarīgs no braukšanas stila, tagad autoskolās māca nevajadzīgi gāzēt un izmantot uzrāvienu, kas vienmērīgai plūsmai nemaz nav nepieciešams (pietiktu, ka pie luksoforiem ļaudis negulētu un laicīgi uzsāktu). Piem., kad S500 paņem mans dēlēns, tad pie uzpildes vidējais patēriņš izrādās ap 18/100km.

12 в городе? По пробкам? :haha: на 420-м забыв функцию "педаль газа" 14.7 по пустому городу. 2 владельца 420-х утверждали что 14. :hvz: 500-й без 15 ни как! трасса/город ещё поверю. 320-й проще и дешевле эксплуатировать. На каждый день практичней. В городе мощности хватает. На трассе если с умом ехать тоже хватит. Но этот визг из выхлопной трубы! :doh:

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 11. Novembris 2013, 11:36 
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 08. Jūnijs 2004, 18:32
Atbildes: 33013
Atrašanās vietas: Pleskodāle
Mašīna: das Auto

12 vidējais, tas ir, mixed režīms, pilsētā - 24 L, ārpus 0.

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 25. Septembris 2017, 00:31 
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 17. Jūnijs 2014, 21:19
Atbildes: 2
Atrašanās vietas: Līvāni
Mašīna: W140

Jautajums varbūt kāds zin izmērus kardāna krustinam vai kur iegādāties krustinu. w140 om606 97.gads :roll:

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 25. Septembris 2017, 07:43 
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 19. Jūnijs 2007, 23:34
Atbildes: 3967
Atrašanās vietas: Rīga
Mašīna: W124
Pat nezinu, ko ieteikt. Varbūt prātīgāk ir atrast citu, lietotu, bet ejošu kardānu.
Vienīgā vieta Latvijā, kur labi taisa kardānus ir Autokardāns, Aizkrauklē. Viņiem ir gan krustiņi, gan centrējošās bukses, gan viss pārājais, kas nepieciešams priekš kardāna, arī tā balansēšana. Pēc krustiņa maiņas jābalansē obligāti.
Tomēr, kā ar viņiem sapinos, tā vedu un vedu kardānu uz garantijas remontiem... :ninja:

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 25. Septembris 2017, 11:03 
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 14. Jūnijs 2004, 16:15
Atbildes: 20831
Atrašanās vietas: On the road
Mašīna: Šodien ar Brabus B6 S
Bez balansēšanas un palīgiekārtām uztādīšanai nav lielas jēgas mainīt, tad labāk tiešām citu kardānu pilnā garumā. ( Kardānus balansē pilnā garumā, ne pa posmiem!) Labāk uzticēt to profesionāļiem, jo tie vismaz zina kuras detaļas jāizvēlas, lai kalpotu - piedāvājumā ir daudz nederīgu remontdaļu.

Uz augšu
 Profils  

Attēlot ziņojumus sākot ar pirmspēdējo:  Atlasīt pēc  
Izveidot jaunu tēmu Atbildēt tēmā  [ 386 ieraksti ]  Aiziet uz lapu Iepriekšējais  1 ... 35, 36, 37, 38, 39

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

Meklēt:

REKLĀMAS

email Sazināties ar moderatoru YouTube Facebook Twitter Draugiem
Šajā vortālā paustā informācija nav Mercedes-Benz club Latvia viedoklis
KriCe©2012