Skatīt neatbildētos ziņojumus
Apskatīt aktīvās tēmas

Izveidot jaunu tēmu Atbildēt tēmā  [ 2 ieraksti ] 
Autors Ziņojums
 Tēma: Pēkšņi pazūd bremzes
AtbildeAtbilde saņemta: 23. Augusts 2018, 08:59 
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 23. Augusts 2018, 07:10
Atbildes: 1
Mašīna: Mercedes benz e320
Sveiki, pārvietojos ar Mercedes e320 2000.g. pa ceļam braucot uz Zviedriju pēkšņi pazuda bremzes, sāku meklēt problēmu suportos. Priekšējos suportos vispār nav ne piles no bremžu šķidruma, sāku gaisojot aizmugurējās bremzes, pedālis vispār nepaliek cietāks. Daudzi saka kad problēma ir galvenajā cilindrā. Bet pats neticu tam kad galvenais cilindrs tā pēkšņi var sākt nestrādāt. Varbūt kāds jau ir sastapies ar šādu problēmu?

Uz augšu
 Profils  

Tēma: Re: Pēkšņi pazūd bremzes
AtbildeAtbilde saņemta: 09. Septembris 2018, 12:32 
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 09. Septembris 2018, 11:54
Atbildes: 1
Mašīna: S500 coupe y1994

Izklausās pazīstami, man kupeja tieši to pašu izdarīja, bet pirmā problēma bija vakuumā, jo pedālis palika super ciets! Nomainīja kaut kādu trubiņu un viss bija kārtībā.. Tagadējā problēma ir tāda,kad 2 stundas no vietas braukājos, pēkšņi vienā brīdī bremzes iegrimst līdz grīdai un principā jāspiež divas reizes, lai nobremzētu, nu tā, normāls adrenalīns :D Un šī parādība ir bijusi tieši tajās reizēs,kad ilgi braukājos, jo servisā mēģināja atrast problēmu un pieredzēt to momentu,kad viņas iegrimst, bet tā arī neatrada, jo viņa brauc perfekti pirmo pusotru stundu.. Servisā arī saka,ka tas ir galvenais cilindrs, un vakar superforšajā kupeju pasākumā, izmantoju izdevību pajautāt un vairāki cilvēki teica,ka pie vainas ir galvenais cilindrs... Nu doma ir mainīt to cilindru, un skatīties, jo man pietiek adrenalīns :D Un par lietotiem man teica tā,ka iespēja ir nopirkt arī sliktāku par to,kas jau ir, tāpēc būtu jāpērk jauns..

Uz augšu
 Profils  

Attēlot ziņojumus sākot ar pirmspēdējo:  Atlasīt pēc  
Izveidot jaunu tēmu Atbildēt tēmā  [ 2 ieraksti ] 

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

Meklēt:

REKLĀMAS

email Sazināties ar moderatoru YouTube Facebook Twitter Draugiem
Šajā vortālā paustā informācija nav Mercedes-Benz club Latvia viedoklis
KriCe©2012