Skatīt neatbildētos ziņojumus
Apskatīt aktīvās tēmas

Izveidot jaunu tēmu Atbildēt tēmā  [ 43 ieraksti ]  Aiziet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5  Nākošais
Autors Ziņojums
 Tēma: Re: 200D
AtbildeAtbilde saņemta: 30. Aprīlis 2015, 22:07 
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 14. Jūnijs 2004, 15:15
Atbildes: 21730
Atrašanās vietas: On the road
Mašīna: Šodien ar Brabus B6 S
vw26 rakstīja:
Mizx rakstīja:
Patēriņš tak arī principā ir uzturēšanas izmaksas... Auto, ko nelieto, var neuzturēt, jo tam gandrīz nekas nenotiek! Un oficiālie D5 un 200D patēriņi ir vienādi, tā ka nesaprotu, par ko vw26 runā.

Parlasot pirmo lapu man liekas ka Mizx kko te lej :D 5l arpus pilsetas, ja neskrien, skrienot padsmit, pa pilsetu 10! Kamer man pa pilsedu ar d5 v70 bija 6.5l un xc90 7.3l ka tad tur Mizx isti ir?

Lasi rūpīgāk, ko rakstu! Viens ir tas, ka dažādu piedziņu auto vispār nav korekti salīdzināt, bet šosejas patēriņu, kad nav pilsētas režīms, tad patēriņi neatšķiras. Pakaļpiedziņas auto pilsētās ir pamatīgs izaicinājums dabūt zem 10 litriem. Un mūsdienās reāli patēriņu vairāk samazina modernākas dauzpakāpju pārnesumkārbas kā uzlabojumi motorā.

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 30. Aprīlis 2015, 22:10 
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

vw26 rakstīja:
Mizx rakstīja:
Patēriņš tak arī principā ir uzturēšanas izmaksas... Auto, ko nelieto, var neuzturēt, jo tam gandrīz nekas nenotiek! Un oficiālie D5 un 200D patēriņi ir vienādi, tā ka nesaprotu, par ko vw26 runā.

Parlasot pirmo lapu man liekas ka Mizx kko te lej :D 5l arpus pilsetas, ja neskrien, skrienot padsmit, pa pilsetu 10! Kamer man pa pilsedu ar d5 v70 bija 6.5l un xc90 7.3l ka tad tur Mizx isti ir?

No autodata par D5 V70 — Fuel consumption (economy) - urban 9 l/100 km. Fuel consumption (economy) - extra urban 5.4 l/100 km. Nekad neticu stāstiem par patēriņu zem rūpnīcas datiem.

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 30. Aprīlis 2015, 22:10 
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 06. Decembris 2011, 22:17
Atbildes: 1240
Atrašanās vietas: Vecāķi
Mašīna: Toyota Supra
SWAT`s rakstīja:
vw26 rakstīja:
SWAT`s rakstīja:
Un atkal parādās patēriņš, lai gan saruna bija par uzturēšanas izmaksām.

Paterins beigas atsit uzturesanas izmaksas.

Kā brauc, mans opis ar OM606 gadā nobrauc tikai 4k. Rēķinājām ka ar W123 M102 kurš ēd pa kādu 1l vairāk bija lētāk, jo eļļas maiņa bija daudz lētāka un citas lietas, bet tas nav būtiski jo jaunāks auto un ar extrām.

Dizel motors ir izdevigs no 30k gada un uz augsu, ari skaitijam ka bezturbo 603 vai 606 ed gandriz ta pat ka 3.0 benzins, benzins kaut cik uz prieksu kustas, vecie priekskamernieki ir neiznicinami bet riji del savam konstruktivajam ipasibam

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 30. Aprīlis 2015, 22:13 
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Mizx rakstīja:
vw26 rakstīja:
Mizx rakstīja:

Lasi rūpīgāk, ko rakstu! Viens ir tas, ka dažādu piedziņu auto vispār nav korekti salīdzināt, bet šosejas patēriņu, kad nav pilsētas režīms, tad patēriņi neatšķiras. Pakaļpiedziņas auto pilsētās ir pamatīgs izaicinājums dabūt zem 10 litriem. Un mūsdienās reāli patēriņu vairāk samazina modernākas dauzpakāpju pārnesumkārbas kā uzlabojumi motorā.

Labi tad salidzini e38 ar 3.0d kurs pa pilsetu 11l tere? :D un 9.7 varbut automatam ir, bet saubos. Un Mizx zini ka nosaka rupnicas paterinu ko tur ieraksta? :king:

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 30. Aprīlis 2015, 22:19 
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

vw26, darām tā — man daudz jābraukā, aizdod auto uz kādiem braucieniem, aizplombējam tvertni, paskatīsimies patēriņus! Man der gandrīz jebkura diena. Lai nav virtuāla mērīšanās ar kaut kādiem datiem! Te ir diskusija par reāliem faktiem, tad nu iespēja tos piedāvāt!

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 01. Maijs 2015, 00:03 
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Mizx rakstīja:
vw26, darām tā — man daudz jābraukā, aizdod auto uz kādiem braucieniem, aizplombējam tvertni, paskatīsimies patēriņus! Man der gandrīz jebkura diena. Lai nav virtuāla mērīšanās ar kaut kādiem datiem! Te ir diskusija par reāliem faktiem, tad nu iespēja tos piedāvāt!

Ok

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 06. Maijs 2015, 19:57 
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

vw26 rakstīja:
Mizx rakstīja:

Ok

Kad Tev ērtāk? Lai ieplānoju vai nu šoseju, vai pilsētu.

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 06. Maijs 2015, 21:02 
Pieredzējis lietotājs
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 25. Aprīlis 2009, 21:35
Atbildes: 359
Mašīna: w203,w168
Mizx rakstīja:

Cepiens nevieta,piem.ar jaunu vivaro mana ciemaa rupnicas normaa nevar iebraukt +2 litri ka minimums.Braucieni lidz 5km attaluma,lidz 3 max 4 robam un parsvara ar aukstu dzineju.Ta ka viss atkarigs no brauksanas stila,VIETAS UN BRAUCIENU REGULARITATES.

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 07. Maijs 2015, 10:10 
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Mizx rakstīja:
vw26 rakstīja:
Mizx rakstīja:

Ok

Kad Tev ērtāk? Lai ieplānoju vai nu šoseju, vai pilsētu.

Es domaju kkad jaunnedel, tad man bus brivaks, parejo caur pm sarunas :)

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 13. Februāris 2017, 19:01 
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 26. Marts 2012, 16:26
Atbildes: 405
Atrašanās vietas: Rigas rajons
Mašīna: w124 universals

Nu tas ka 2.0 atmosferiskais biistams dziiviibai tas tochna.pats pagaidam braukaju ar 2 nieku diizeli bet piecinieci kaarbu.a ekanomisks vinsh ir tikai tapee ka. Spied vai nespied cetriem cilindriem nau salarku kur likt☠

Uz augšu
 Profils  

Attēlot ziņojumus sākot ar pirmspēdējo:  Atlasīt pēc  
Izveidot jaunu tēmu Atbildēt tēmā  [ 43 ieraksti ]  Aiziet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5  Nākošais

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

Meklēt:

REKLĀMAS

email Sazināties ar moderatoru YouTube Facebook Twitter Draugiem
Šajā vortālā paustā informācija nav Mercedes-Benz club Latvia viedoklis
KriCe©2012