Skatīt neatbildētos ziņojumus
Apskatīt aktīvās tēmas

Izveidot jaunu tēmu Atbildēt tēmā  [ 8772 ieraksti ]  Aiziet uz lapu Iepriekšējais  1 ... 872, 873, 874, 875, 876, 877, 878  Nākošais
Autors Ziņojums
 Tēma: Re: Spams: Jaunie vasaras kalpaki
AtbildeAtbilde saņemta: 31. Oktobris 2019, 20:36 
Adaptējies
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 09. Marts 2019, 12:19
Atbildes: 50
Atrašanās vietas: Rīga
Mašīna: S203 C30

Jā, runa ir par filtriem. drīz nepieciešama apkope bet nebūšu pie rīgas un nerīgas pilsētas citas markas dīleris pie kā pieteicu apkopi oriģināla vietā ko prasīju piedāvā to Knecht. cenas atšķirība ir radikāla...tagad domāju vai tas ietaupījums ir tā vērts vai tomēr prasīt lai sūta oriģinālo

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 01. Novembris 2019, 08:12 
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 19. Jūnijs 2007, 22:34
Atbildes: 5011
Mašīna: W124
Varu pateikt tikai to, ka Mahle ir labs. Ja uzprasīsi tirgoņiem, tad viņi teiks, ka Mahle=Kneht, bet reāli es domāju, ja Kneht ir lielākas pielaides kvalitātes prasībās un tas, kas tiek izbrāķēts Mahle iepakojumam, tiek ielikts Kneht iepakojumā. Tas ir normāls rūpnieciskais process. Ražojot da jeb ko produkta kvalitātes rādītāji peld un lai nebūtu liels % produkta jāizmet vai jāsūta uz pārstrādi, tiek uztaisīts cits brends un tirgots pa zemāku cenu.
Es nesaku, ka Kneht ir pilnīgs brāķis. Droši vien, ka tas ir labs un lietojams, vienkārši neiztur Mahle standarta prasības.

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 01. Novembris 2019, 12:36 
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 06. Decembris 2011, 22:17
Atbildes: 1240
Atrašanās vietas: Vecāķi
Mašīna: Toyota Supra
Cik ir likts, mahle, knecht, mann, bosch ne kādu problēmu.

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 01. Novembris 2019, 12:55 
Adaptējies
Lietotāja avatārs

Baigā ķēpa ar tiem filtriem kā izrādās. Tagad mēģinu saprast kas man ir virsū. mainīju Tufā uz oriģinālo, tas filtrs maksaja 100eur. toyotu mazpilsētas dīleris pie kā vērsos piedāvā to analogu pa 25eur vai arī oriģinālo pa 208 eur...saprotu ka Tufs s'ūtīja pa taisno no Vācijas. tātad šis dīleris sūta no Domeniksa, domeniks no Tufa, Tufs no Vācijas :D tā cena ir tik liela jo ķēde ir tik gara ? ))
un analogs nemaz neder jo viņam nav devēja )

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 01. Novembris 2019, 13:10 
Adaptējies
Lietotāja avatārs

būs kkā jāsakārtojas lai tomēr Rīgā to apkopi sataisītu, sāk palikt bail pēc visiem piedāvājumiem ko piedāvā likt virsū tie citi servisi :D

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 01. Novembris 2019, 13:33 
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

To, cik filtrs ir labs vai slikts nekad tā īsti nepārbaudīsi. Tāpat jau visi filtrē un kaut kādus netīrumus aiztur. Cik liela tam ir caurplūdes pretestība arī nenoteiksi.
Lētākie filtri laikam ir WIX, dārgākie Mahle. To, cik viens atšķiras no otra nekad nepateiksi bez laboratorijas testiem.
Es domāju, ka var pieņemt, ka Mahle=Kneht un neķert kreņki. Tai novirzei no kvalitātes standara jābūt tik mazai, ka tas neietekmē to darbību.

Kā piemēru varu pastāstīt no pieredzes - no prakses Vācijā, uzņēmumā, kas ražo dīzeļmotoru degvielas sistēmu komponentes.
Bija gadījums - atnāk detaļu palete no rūdīšanas. Rūdīšanas procesā nogāja kas greizi un detaļas vairs neder pēc kvalitātes standarta. Defekts tāds, kas neietekmē detaļu reālu darbību, bet tās vairs neder uzstādīšanai ar robotiem. Tātad, auto ražošanā, kur viss ir automatizēts tās detaļas neiet cauri, bet ja tās uzstāda cilvēks, tad problēmu nav.

Personīgi man ir bijusi negatīva pieredze ar MANN filtriem. Ieliku, nobraucu kādu laiku, kad atvēru gaisa filtra vāku - silikona blīvējošā mala bija sadalījusies gabalos.

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 01. Novembris 2019, 13:44 
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 23. Maijs 2014, 17:36
Atbildes: 1154
Atrašanās vietas: Latvija, Rīga
Mašīna: K2 tupeļmotors (pagaidām)
Cik ilgi MBClub.lv mājaslapai būs visit workshop? :neticu:

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 02. Novembris 2019, 11:38 
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 17. Jūnijs 2010, 22:37
Atbildes: 538
Atrašanās vietas: Ikšķile, Ogre
Mašīna: BlacK S

salventiy rakstīja:
Cik ilgi MBClub.lv mājaslapai būs visit workshop? :neticu:

Its very good question.
I think its nothing special ..

Bet ja nopietni, šis jautājums tiek risināts - iesaistītās puses ir vairākas (NIC, hostētājs, Daimler, Mēs).
Mēs darīsim visu, lai uz valsts dzimšanas dienu, mums atkal būtu vaļā kluba lapa :latvija: :latvija:

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 02. Novembris 2019, 12:34 
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 22. Augusts 2006, 10:59
Atbildes: 5196
Atrašanās vietas: Ziedonis (Ķekavas nov.)
Mašīna: Mercedes Benz E220 CDI

Ģenerālis rakstīja:
To, cik filtrs ir labs vai slikts nekad tā īsti nepārbaudīsi. Tāpat jau visi filtrē un kaut kādus netīrumus aiztur. Cik liela tam ir caurplūdes pretestība arī nenoteiksi.
Lētākie filtri laikam ir WIX, dārgākie Mahle. To, cik viens atšķiras no otra nekad nepateiksi bez laboratorijas testiem.
Es domāju, ka var pieņemt, ka Mahle=Kneht un neķert kreņki. Tai novirzei no kvalitātes standara jābūt tik mazai, ka tas neietekmē to darbību.

Kā piemēru varu pastāstīt no pieredzes - no prakses Vācijā, uzņēmumā, kas ražo dīzeļmotoru degvielas sistēmu komponentes.
Bija gadījums - atnāk detaļu palete no rūdīšanas. Rūdīšanas procesā nogāja kas greizi un detaļas vairs neder pēc kvalitātes standarta. Defekts tāds, kas neietekmē detaļu reālu darbību, bet tās vairs neder uzstādīšanai ar robotiem. Tātad, auto ražošanā, kur viss ir automatizēts tās detaļas neiet cauri, bet ja tās uzstāda cilvēks, tad problēmu nav.

Personīgi man ir bijusi negatīva pieredze ar MANN filtriem. Ieliku, nobraucu kādu laiku, kad atvēru gaisa filtra vāku - silikona blīvējošā mala bija sadalījusies gabalos.

Cik zinu MB OEM filtri lielākoties ir MANN, es gan pērku Aftermarket MANN un man personīgi nav bijusi neviena sūdzība.

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 02. Novembris 2019, 14:56 
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Jā, man uz filtra kastes arī stāv rakstīts MANN un detaļas kods, bet pēc aprakstītā gadījuma vairs nekad neesmu pircis MANN. Varbūt kāds brāķis vai pakaļdarinājums bija patrāpījies. :hvz:

Uz augšu
 Profils  

Attēlot ziņojumus sākot ar pirmspēdējo:  Atlasīt pēc  
Izveidot jaunu tēmu Atbildēt tēmā  [ 8772 ieraksti ]  Aiziet uz lapu Iepriekšējais  1 ... 872, 873, 874, 875, 876, 877, 878  Nākošais

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 3 viesi

Meklēt:

REKLĀMAS

email Sazināties ar moderatoru YouTube Facebook Twitter Draugiem
Šajā vortālā paustā informācija nav Mercedes-Benz club Latvia viedoklis
KriCe©2012