Skatīt neatbildētos ziņojumus
Apskatīt aktīvās tēmas

Izveidot jaunu tēmu Atbildēt tēmā  [ 33 ieraksti ]  Aiziet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4  Nākošais
Autors Ziņojums
 Tēma: viss par un ap Apple
AtbildeAtbilde saņemta: 27. Decembris 2011, 13:49 
Eksperts
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 25. Augusts 2010, 09:51
Atbildes: 2304
Atrašanās vietas: Rīga,Lavija
Mašīna: Mercedes-Benz
Jā, cipars par Air ir lielāks. Bet tas ir tā vērts. Es arī gribēju paipldus Mac book pro iegādāties Ipad, bet kad drusku pameģināju Ipad iespējas, sapratu,ka tas nav tās naudas vērts. Un Ipad ,ja būs Iworks, tad normālu doc. rediģēšanu aizmirsti. Ja doc. būs veidoti uz PC, tad lasot doc. tas kropļosies! Ar Apple MS office būs visādi gļuki un Ipad. Vēlreiz saku-Ipad ir labs digitālais piezīmju blociņš :) un viss.

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 27. Decembris 2011, 14:51 
Foruma leģenda
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 23. Jūnijs 2007, 17:32
Atbildes: 1848
Mašīna: mella raķete
Citēt:
27 December 2011 13:29:23 zubex rakstīja:
doma par iPad ir tīri praktisku apsvērumu dēļ, jo kad visu dienu esmu mašīnā, tad vieglāk darboties ar iPad, jo vajag Word, Excell un ātru piekļuvi internetam.

man bija līdzīga problēma atrodoties ārzemēs, vajdzēja kaut ko mazu, e-pastiem, MS Ofisam un Inetam, es ārzemēs nopirku netbooku, lēti un nikni, imho price of 1/3 Ipad.

Pēdējo reizi laboja bite747 - 27. Decembris 2011, 14:56, kopā labots 1 reizi.

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 27. Decembris 2011, 15:24 
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 19. Augusts 2007, 14:23
Atbildes: 660
Atrašanās vietas: Rīga
Mašīna: melnu 3.0 Vitamīnu

Citēt:
27 December 2011 14:51:09 bite747 rakstīja:
Citēt:

man bija līdzīga problēma atrodoties ārzemēs, vajdzēja kaut ko mazu, e-pastiem, MS Ofisam un Inetam, es ārzemēs nopirku netbooku, lēti un nikni, imho price of 1/3 Ipad.

un ko Tu nopirki? nosaukumu studijā :)

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 27. Decembris 2011, 15:25 
Eksperts
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 02. Marts 2010, 23:57
Atbildes: 4004
Atrašanās vietas: Rīga
Mašīna: Audi TT MK I

Šausmīgi cik tagad visi ir palikuši datorizēti, ipadēti, iphonizēti un WI FI zēti :D:D:D

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 27. Decembris 2011, 15:44 
Foruma leģenda
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 23. Jūnijs 2007, 17:32
Atbildes: 1848
Mašīna: mella raķete
Citēt:
27 December 2011 15:24:15 zubex rakstīja:
un ko Tu nopirki? nosaukumu studijā :)

šitādu te nav nekas kruts, bet izbraukumiem pilnībā pietiek, martā jau gads viņam paliks.

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 27. Decembris 2011, 16:45 
Eksperts
Lietotāja avatārs

Netbuki arī laba lieta. Es arī iegādāju ( ne sev) vienu netbuku -Samsung N150 plus. Cena-150 LVL. Viegls,ērts, Windows 7... Ja Raimonds grib Ipad, tad viennozīmīgi ar laiku būs loģiski pāriet vispār uz Apple produkciju kā tādu. Apple ir ļoti daudz interesantas lietiņas,kas ļauj ierīcēm ļoti labi savā starpā sinhronizēt datus, un ne tikai. Ērta MAIL programma,kalendārs, Icloud vispār ir super, AirPrint, un vēl vesela virkne citu labu lietiņu. Ja ikdienā tiks lietots Windows un Apple,kur vajadzēs veikt datu apmaiņu no Windows uz Apple, tad gan garlaicīgi nebūs :) Tā kā pirms iegādes labāk padomāt, vai ir vērts pirkt vienu elektronisku piezīmju grāmatiņu ar citu operētājsistēmu.

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 27. Decembris 2011, 19:06 
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 14. Jūnijs 2004, 15:15
Atbildes: 21429
Atrašanās vietas: On the road
Mašīna: Šodien ar Brabus B6 S
Daniel, intereses pēc, ar kuru datu apmaiņu Tev ir tās grūtības? Nu, kopējai erudīcijai... Man it kā viss savietojas, problēmas tikai pāris gadījumos:
1) Ja priekš Apple tādas savietojamas programmas vienkārši nav.
2) Bezmaksas offiss tomēr nesavietojas ideāli ar MS, bet pirātisku firmas datorā negribas likt.

Pārējais viss iet, vienīgi ja kāda specifiska pieslēgšanās kaut kur ar MS rīkiem, tur problēmas garantētas, principā tikai MS mēdz radīt problēmas.

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 27. Decembris 2011, 19:30 
Eksperts
Lietotāja avatārs

Ja uz Apple lieto Iwork, tad docx formāta dokumenti,kas ir veidoti uz PC,un kur ir dokuments sastāv no vairākām lapām,un kur ir tabulas, Pages pilnībā neatpazīst visu dokumentā ietverto informāciju. Lai dokumenta atpazīšana notiktu pilnībā, uz MAC ir jālieto MS office for MAC (obligāti). To var apstiprināt vairāki MAC lietotāji. Excelī ir tieši tas pats- sarežģītāki dokumenti kropļojas- MAC neatpazīst pilnu dokumentā ietvertu informāciju. Ja e-pastu lieto uz PC Outlookā, tad bez informativā faila (.psd) pārformatēšanas,lai to importētu uz Apple mail, nekas nesanāks. Līdz ar to uz Mac Ical vispār neko no outlooka kalendāra neatpazīs. Un jebkurā failu pārveidošanā citā formātā, tas izmaina informāciju (pats ne reizi vien pārliecinājos). Veidojot PDF failu uz PC ( docx prit to PDF), pārnesot to uz Apple, PDF fails maina fontus . Mac Os to Mac OS – nekādu problēmu. Pākopējot failu direktorijas no PC uz Mac, līdzi velkas nevajadzīgie Thumbs.db faili. Šos Thumbs.db failus uz Mac izdzēšot un pēt tam sinhronizējot atpakaļ ar PC, informācija failos pazūd. Mac to Mac –nekādu problēmu. Tāpat informācija pazūd pārkopējot/sinhronizējot no PC IE explorer favorites sagalabāto informāciju uz Mac safari bookmarks. Veicot datu sinhronizāciju Mac to Mac, nekādu problēmu.
Es vienkārši esmu par to,ka nav ērti vienlaicīgi lietot 2 operētajsistēmas,kur nepieciešama bieža datu sinhronizācija.

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 27. Decembris 2011, 20:10 
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 14. Jūnijs 2004, 15:15
Atbildes: 21429
Atrašanās vietas: On the road
Mašīna: Šodien ar Brabus B6 S
Hmmm... Daniel, daļa problēmu noteikti vienkārši atrisināmas, pamēģināšu pa punktiem:

1) iWork nelietoju, ir par to dažādas atsauksmes. Lietoju Nero Office (Tas pats, kas Open Office). Excel / Power Point mazliet lēnāk strādā, jā, PP prezentācijas var izrādīties pēc tam MS nerediģējamas, tikai skatāmas. Citādi savietojamība / problēmas tādas pašas kā Open Office gadījumā. Šobrīd gadās aizķeršanās ar .docx un citiem jaunajiem failiem, bet pats vien esmu vainīgs, ka neņemu jaunāko versiju, par ko šie ieviesuši simbolisku maksu. Tad drīzāk kādreiz saņemšos un nopirkšu MS Office, tas bezmaksas tomēr arī nav perfekts.

2) Par e-pastiem nevarēšu komentēt, bet man šķiet, ka Tev tur kaut kādas specifiskas problēmas, jo iCal ideāli savietojas ar Outlooku, viss sinhronizējas automātiski, visas plānošanas visiem un visās ierīcēs visos virzienos. Bet tā kā iCal ir komplekts (Outlook) ar Adress Book un Mail, tad brīnos, ka tur ir kaut kādas problēmas — nevajadzētu būt!

3) Par pdf faila veidošanu uz PC — iesaku nomainīt to PC programmu. pdf var tikt veidoti dažādi, dažās programmās par var izvēlēties kā. Ja ir gļuki, tad maini! To ir daudz un daudzas nestrādā labi.

4) Sistēmfaili ir visiem, tur neko nevar padarīt. Man gan nekas nav pazudis, liekos dzēšu laukā, viss notiek tāpat, tie ģenerējas no jauna.

5) IE ir Apple nedraudzīga lieta, par to nebrīnītos, bet neesmu mēģinājis sinhronizēt.

Es neizjūtu problēmas ar sinhronizēšanām, kaut visu ko aktīvi lietoju kolektīvu — kolektīvi plānotāji, serveri, datu apmaiņas programmas, komunikāciju programmas. Nesūdzos. Tik cik dažreiz MS sapinušies meistarībā, bet tad tās pašas saprašanās problēmas ar MS ir Linuxiem un visiem citiem variantiem.

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 27. Decembris 2011, 20:29 
Eksperts
Lietotāja avatārs

Mēs te varam diskutēt bezgalīgi ilgi,līdz kādam no moderatoriem tas apiks,un tad izdzēsīs visu mūsu garo "prātošanu" :)
Uz Mac OS es lietoju MAC MS office. Tur ar sarežģītu failu atpazīšanu cik ne cik viss kārtībā, izņamot cyrillic fontus. Nero Office tāds pats kā iWork`s :(
Mac mail nevar pa tiešo importēt Outlooka failus ( pst) uz mailbox kā tādu , nu nevar,lai tiktu saglabāta visa informācija ! To var izdarīt tikai kā piem. caur Thuderbird. Ical arī nevar importēt no Ms outlook kalendāra ierakstus. Savukārt "Ical,adress book un mail " visa informācijas sinhronizācija ļoti patīkami notiek ar gmail.
PDF failu veidošana uz PC (primitīva) notiek vienkārši : .docx- file print to PDF- save-u.tt. Ko tur mainīt???? Neko. Veicot to pašu primitīvo procesu uz MAC, nekādu šriftu kropļošanās nenotiek.

Uz augšu
 Profils  

Attēlot ziņojumus sākot ar pirmspēdējo:  Atlasīt pēc  
Izveidot jaunu tēmu Atbildēt tēmā  [ 33 ieraksti ]  Aiziet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4  Nākošais

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 2 viesi

Meklēt:

REKLĀMAS

email Sazināties ar moderatoru YouTube Facebook Twitter Draugiem
Šajā vortālā paustā informācija nav Mercedes-Benz club Latvia viedoklis
KriCe©2012