Skatīt neatbildētos ziņojumus
Apskatīt aktīvās tēmas

Izveidot jaunu tēmu Atbildēt tēmā  [ 24 ieraksti ]  Aiziet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3
Autors Ziņojums
 Tēma: Re: intelxx w211
AtbildeAtbilde saņemta: 14. Maijs 2020, 09:10 
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 14. Jūnijs 2004, 15:15
Atbildes: 21841
Atrašanās vietas: On the road
Mašīna: Šodien ar Brabus B6 S
intelxx rakstīja:
Joprojām rakājos pa dažādiem ārzemju MB forumiem, cerībā dabūt kaut kādu info par degvielas līmeņa gļukiem, esmu uzdūries uz apmēram 3 variantiem,
-) ka mainot degvielas pludiņu ar sensoru esot jātaisa adaptācija, lai kompis saprot.
-) esot 2 degvielas pludiņi, kreisais un labais un variants ka viens no pludiņiem ir iesprūdis, esot jāizņem ārā, jāpačakarē un jāliek atpakaļ.
-) viens no vadiem ir iesprausts nepareizajā štekerī.
Varbūt kāds zinās vai tā ir vai nav, lai saprotu, vai es eju ārā no meža, vai tieši otrādi, dziļāk mežā iekšā :roll:

Vai ar to nenotiek pārcenšanās? Parasti problēma ir banāla — pie mums pierasts braukāt tukšām tvertnēm un liet pa 10 EUR ja ne mazāk. Rezultātā tvertnē kondensāts, rūsē un oksidējas, kas var. Sensors bojājas. "Pačakarēšana" var uz brīdi palīdzēt. Pludiņu ar sensoru parasti nemaina, jo tas nav lēti, uzzinot cenu nolemj, ka nav būtiski.

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 14. Maijs 2020, 10:33 
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 01. Marts 2020, 13:30
Atbildes: 15
Mašīna: MB E200
Mizx rakstīja:
intelxx rakstīja:
Joprojām rakājos pa dažādiem ārzemju MB forumiem, cerībā dabūt kaut kādu info par degvielas līmeņa gļukiem, esmu uzdūries uz apmēram 3 variantiem,
-) ka mainot degvielas pludiņu ar sensoru esot jātaisa adaptācija, lai kompis saprot.
-) esot 2 degvielas pludiņi, kreisais un labais un variants ka viens no pludiņiem ir iesprūdis, esot jāizņem ārā, jāpačakarē un jāliek atpakaļ.
-) viens no vadiem ir iesprausts nepareizajā štekerī.
Varbūt kāds zinās vai tā ir vai nav, lai saprotu, vai es eju ārā no meža, vai tieši otrādi, dziļāk mežā iekšā :roll:

Vai ar to nenotiek pārcenšanās? Parasti problēma ir banāla — pie mums pierasts braukāt tukšām tvertnēm un liet pa 10 EUR ja ne mazāk. Rezultātā tvertnē kondensāts, rūsē un oksidējas, kas var. Sensors bojājas. "Pačakarēšana" var uz brīdi palīdzēt. Pludiņu ar sensoru parasti nemaina, jo tas nav lēti, uzzinot cenu nolemj, ka nav būtiski.

Šaubos vai šajā gadījumā ir tā problēma, nezinu kā iepriekšējais īpašnieks, cik daudz lējis utt, bet es vienmēr gāžu pilnu bāku, jo savādāk es nezinu cik daudz man degviela ir, tad es vismaz zinu, ka kādu laiciņu braukt varēšu :D. Man ir donora bāka ar visiem pirambasiem, domāju no otras bākas izraut kreiso pludiņu ar visu mehānismu, un iedot lai nomaina, jo labā puse ir nomainīta.

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 14. Maijs 2020, 15:23 
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 14. Jūnijs 2004, 15:15
Atbildes: 21841
Atrašanās vietas: On the road
Mašīna: Šodien ar Brabus B6 S
Esmu saskāries, ka pludiņi pēc izskata visi vienādi, bet reāli nav un nepareizais nerāda korekti. Jāpārliecinās, ka pēc koda pareizi. Tvertnes tomēr dažādas, kurās tos ievieto.

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 20. Maijs 2020, 21:00 
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 01. Marts 2020, 13:30
Atbildes: 15
Mašīna: MB E200
Mazais update:
Mašīna dabūta no servisa, nomainīts kreisais augšējais lodbalsts, bremžu šlauka(vecajai bija viena plaisa), nomainīts bremžu šķidrums, aizmugurē 2 atsaites, priekšā labajam suportam uzlikts rekomplekts un patīrītas vadīklas un nomainīts degvielas bākas kreisais pludiņš. Tagad ticamāk rāda degvielas līmeni un nav tā ka pa 10min degvielas līmenis no pus bākas nokrīt līdz 0 :D . Turpmākie plāni ir aizvest auto uz pretrūsas apstrādi un sataisīt kondišku, sistēmā 0 spiediens. Tas pagaidām viss :smokin:

Uz augšu
 Profils  

Attēlot ziņojumus sākot ar pirmspēdējo:  Atlasīt pēc  
Izveidot jaunu tēmu Atbildēt tēmā  [ 24 ieraksti ]  Aiziet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

Meklēt:

REKLĀMAS

email Sazināties ar moderatoru YouTube Facebook Twitter Draugiem
Šajā vortālā paustā informācija nav Mercedes-Benz club Latvia viedoklis
KriCe©2012