Skatīt neatbildētos ziņojumus
Apskatīt aktīvās tēmas

Izveidot jaunu tēmu Atbildēt tēmā  [ 94 ieraksti ]  Aiziet uz lapu Iepriekšējais  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autors Ziņojums
 Tēma: Re: tolx tramvajs S210
AtbildeAtbilde saņemta: 04. Jūlijs 2019, 13:08 
Adaptējies
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 31. Marts 2010, 16:21
Atbildes: 97
Atrašanās vietas: tava iztēle
Mašīna: S210 E430
Even more trash incoming :neticu:
Vārdu sakot, vajadzēja beidzot tikt skaidrībā, kas īsti notiek ar to gāzes iekārtu.
Aizbraucu pie sava viedā gāzinieka un sākās :shura:
Par sprauslām bija skaidrs uzreiz - metam miskastē.
Attēls
Atvērām gāzes kompi - arī miskastē. Kkas tur ir aizgājis pa skuju taku fiziski.
Ok... Reduktors - nu tjip jau varētu paturēt, bet es tai oksīda kastei neticu. Miskastē.
Kopā ar spiediena sensoru.
Attēls
Labi, taisām vaļā grabažnieku un skatamies, kas dzīvo pie balona. Apskatē bija pāris divnieki.
Ventilācija jāpārtaisa, tā īsti nebūtu problēma. Vieta kur izvadīt ir.
Sākam skatīties, kapēc balons kustās. Ok, tā neko neredz, jāņem ārā. Un tad izrādās, ka kustās ar visu kronšteinu, kas ir labs dzelzis, no 4mm bieza leņķa metināts. Much nice :crazy:
No auto apakšas kkā dabonam vaļā 2 skrūves, kas to visu tur, izceļam balonu un skatamies. A tur kabata izrādās ir uztaisīta no konservu skārda, kas pamanījies jau sarūsēt. No apakšas neizskatījās traki, no augšas ir diezgan. Secinājums - bez metinātāja tas auto uz gāzes nerūks.
Attēls Attēls Attēls
Līdz ar to, tagad vēlreiz uz skati nebraukšu. Lai sametina, pie viena sadarīs bremzes un ko tur vēl vajadzēja, tad skati uz mēnesi un salikt gāzītes. Lai saliktu, pie viena nāksies nahrenizēt secondary air pump, lai ir vieta kur likt gāzes reduktoru.

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 08. Jūlijs 2019, 10:51 
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 14. Jūnijs 2004, 15:15
Atbildes: 21630
Atrašanās vietas: On the road
Mašīna: Šodien ar Brabus B6 S
Šo daļu jau es sāku nesaprast. Jau šaubījos par pirkumu, kad rakstīji, ka nopirki ar gāzi, jo tas uzreiz nozīmēja problēmas. Kaut vai to, ka neesmu redzējis vēl nevienu, kam tās sistēmas būtu lietojamas. Var uzskatīt, ka nopērk tikai balonu, dažus vadus un papīrus. Un tagad vēl izrādas, ka auto jāmetina. Tad jau jāsaka, ka jebkura cena virs 1000 EUR ir pārmaksāta. Apmulsināji ar šādu pirkumu!

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 12. Jūlijs 2019, 06:09 
Pieredzējis lietotājs
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 25. Septembris 2016, 21:07
Atbildes: 141
Atrašanās vietas: Rīga
Mašīna: S124 300TD
Es nez, pie cik šis viss apstājās, bet ir tak skaic, ka tik veci auto par ne-kosmosa ciparu visdrīzāk būs jāmetina. To ar sirdi pie papīru parakstīšanas jūti. Ar to pašu sirdi vispār izlemj pirkt tādus auto. Nekā mulsinoša.
P.S. Vai šie iet arī pa 1000eur?

R

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 12. Jūlijs 2019, 08:34 
Adaptējies
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 31. Marts 2010, 16:21
Atbildes: 97
Atrašanās vietas: tava iztēle
Mašīna: S210 E430
Nu, te varbūt bija nedaudz vairāk jāmetina, kā šķita sākumā, bet neredzu neko traģisku.
Citādi tam auto viss ir stipri dzīvs. Tas ka es tāpat pusi pārlasīšu jau ir mani tarakāni.
Jā, ir eksemplāri arī pa 1000eur vācijā, bet nu, mani māc zināmas šaubas par to stāvokli.
Baltijas tirgū ir apmēram nekas.
Savukārt tādi tiešām sakopti nāk sākot no kādiem 3000 un uz augšu, turklāt bez gāzes.
Gala rezultātā ļoti iespējams ka cipari būs līdzīgi, kā paņemot kko baigi solīdu uzreiz, bet iespēja šos izdevumus izstiept ilgākā laikā man šoreiz ir svarīgāka. Un bonusā zināšu, kas tieši ir darīts un kā.

Uz augšu
 Profils  

Attēlot ziņojumus sākot ar pirmspēdējo:  Atlasīt pēc  
Izveidot jaunu tēmu Atbildēt tēmā  [ 94 ieraksti ]  Aiziet uz lapu Iepriekšējais  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

Meklēt:

REKLĀMAS

email Sazināties ar moderatoru YouTube Facebook Twitter Draugiem
Šajā vortālā paustā informācija nav Mercedes-Benz club Latvia viedoklis
KriCe©2012