Switch to full style
Publicēt atbildi

Re: Es tevi redzēju IV

18. Oktobris 2017, 22:12

Tieši par pēdējiem saimniekiem. Profesionālu mazgātāju ar ilggadīgu pieredzi vietā kaut kādi studenti strādā. Tāpēc arī tik slikts rezultāts. Tad jau laikam nebrauci tur senākos laikos, ja šie šķiet OK?

Re: Es tevi redzēju IV

18. Oktobris 2017, 22:44

MB-190 rakstīja::hvz: es jau sen tikai tur. Viss superigiun nekadas problemas pagaidām nebij! Visas savas masinas apkalpotur. Un mūsu kluba biedrs Dmitrijs ar savu c126 un Ģirts ar kabrioletu 126 tur.

Bet paldies, parbaudisu viss precīzāk.

Krievu banda! :D Вас там просто боятся! :pamuti:
П.С. Хочешь чтобы хорошо мыли приучай людей мыть как тебе надо. Не забывай на "чай" оставлять.
П.П.С Лучше всего самому помыть. Но долго, в добавок в Любеке полицию вызывают. :mhihi:

Re: Es tevi redzēju IV

19. Oktobris 2017, 10:56

Andrey45 rakstīja:
Но долго, в добавок в Любеке полицию вызывают. :mhihi:




:nono:

Cienītais, Vācijā nedrīkst tā, kur pagadās, mazgāt savu auto, es arī esmu diskutējis ar Polizei par to :mhihi:

Pie tam, tur nav pieņemts, ka tik jauniem cilvēkiem ir TĀDS MB Coupe :shura:

Re: Es tevi redzēju IV

19. Oktobris 2017, 19:53

Misters X rakstīja:
Andrey45 rakstīja:
Но долго, в добавок в Любеке полицию вызывают. :mhihi:




:nono:

Cienītais, Vācijā nedrīkst tā, kur pagadās, mazgāt savu auto, es arī esmu diskutējis ar Polizei par to :mhihi:

Pie tam, tur nav pieņemts, ka tik jauniem cilvēkiem ir TĀDS MB Coupe :shura:

Считаешь что мыть машину на центральной площади Любека не очень? :mhihi:
Я же писал. В Германии шмон, особенно на парковках и заправках на автобане нормальное дело.

Re: Es tevi redzēju IV

20. Oktobris 2017, 06:31

Telefonā dzirdēts Amakatanav . Un vokor vokorāi satikts ZēVē :neticu:

Re: Es tevi redzēju IV

20. Oktobris 2017, 08:52

Vakar vakarā redzēts Kurjers, kuram bagāžniekā bija puse no w202 :shura:

Re: Es tevi redzēju IV

20. Oktobris 2017, 11:19

Misters X rakstīja:Vakar vakarā redzēts Kurjers, kuram bagāžniekā bija puse no w202 :shura:


Bagažnieks jau stav uz 202 ))) bet Matisam talants nopirkt smuku auto :haha: :haha: Vienigais Golf :super:

Re: Es tevi redzēju IV

20. Oktobris 2017, 14:55

MB-190 rakstīja:
Misters X rakstīja:Vakar vakarā redzēts Kurjers, kuram bagāžniekā bija puse no w202 :shura:


Bagažnieks jau stav uz 202 ))) bet Matisam talants nopirkt smuku auto :haha: :haha: Vienigais Golf :super:


ūū ja. Braukšanai tak der :neticu:

Re: Es tevi redzēju IV

30. Oktobris 2017, 18:13

Redzēts priekšnieks, taisot kreiso pagriezienu no Pērnavas uz Barona :D Uz visādām fūrēm un Audi skatās, bet mazām, mellām C klasēm gan ne :( :(

Re: Es tevi redzēju IV

30. Oktobris 2017, 19:03

:D :D :D visi tādi nervozi un skrien uz sarkanajiem, ka godīgos pilsoņus pat nepamana! :D :D :D
Publicēt atbildi