Foruma saturs » Dažādi » Auto sports un citi pasākumi
|
Lapa 1 no 1
|
[ 1 ieraksts ] |
|
Autors |
Ziņojums |
MB-190
|
Tēma: YOUNGTIMER RALLY TRASES DIENA 2016-1 Atbilde saņemta: 21. Marts 2016, 17:27 |
|
Pievienojies: 11. Februāris 2008, 22:13 Atbildes: 1537 Atrašanās vietas: Riga
Mašīna: W201, Azzurro, C123
Karma: 7
|
2016. gada 19. jūnijā norisināsies “Youngtimer Rally Trases Diena” Biķernieku trasē. Atšķirībā no iepriekšējiem pasākumiem, šogad pasākums būs tikai treniņu režīmā. Dalībniekiem tiks dota iespēja gan vieniem pašiem, gan ar instruktoriem mācīties braukt un pilnveidot savas prasmes lielajā auto aplī. Dalībniekiem obligāti jāpiedalās arī teorētiskajā instruktāžā. Pasākumā tiks fiksēti apļu laiki, kurus publicēsim pēc braucieniem. Organizatori var apbalvot dalībniekus citās disciplīnās.
Treniņbraucienos automašīnā drīkst atrasties vadītājs +1 pasažieris. Dalībniekiem un pasažieriem ķiveres obligātas, apģērbs ar garām piedurknēm, garās bikses un slēgti apavi.
Mēs aicinām pieteikties autošosejas braucējus, kuriem būtu iespēja sniegt instruktāžu mūsu dalībniekiem trasē. Instruktoriem dalība pasākumā ar savu Youngtimer vai sagatavoto vēsturisko sporta tehniku par samazinātu dalības maksu.
Dalības maksa: 50€ no braucēja. AAK kluba biedriem, kas apmaksājuši biedra naudu par 2016.gadu – 40€. Braucējiem/Instruktoriem – 20€. Dalības maksu veikt uz norādīto kontu ar norādi “par YTR trases dienu”http://youngtimerrally.lv/youngtimer-rally-trases-diena-2016-1/
|
|
 |
|
|
Lapa 1 no 1
|
[ 1 ieraksts ] |
|
Foruma saturs » Dažādi » Auto sports un citi pasākumi
Kas ir Pieslēdzies
Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis
REKLĀMAS