Publicēt atbildi

Re: Lampu tonēšana

25. Maijs 2014, 22:02

Tātad 2 lukturu komplekti - 1 priekš TA,otrs ko zīmēties :D

Re: Lampu tonēšana

26. Maijs 2014, 10:25

salventiy rakstīja:Man busiņam vienkārši nopūsts, drīz TA, tad jau redzēšū, varu iziet, vai nē :)
Attēls



ja tik mells, vai tik nav jābūt papildus sarkaniem reflektoriem aizmugurē ?

Re: Lampu tonēšana

04. Jūnijs 2014, 18:37

@Misters X , īsti nezinu, ir sanācis, bet ir doma ņemt no melno šķūningu nost, un krāsot ar normālu, tumšo laku, lai izskatās, gan sakarīgi, gan jēdzīgi.

Re: Lampu tonēšana

04. Jūnijs 2014, 19:15

salventiy rakstīja:@Misters X , īsti nezinu, ir sanācis, bet ir doma ņemt no melno šķūningu nost, un krāsot ar normālu, tumšo laku, lai izskatās, gan sakarīgi, gan jēdzīgi.

Krāsotus, lakotus lukturus nelaiž cauri. Tonim jābūt iestrādātam plastmasā un jābūt attiecīgam marķējumam uz paša luktura. Man W210 ir tonēti sānu pagriezienu lukturi — TA to pamanīja, izvilka lielo grāmatu, salīdzināja marķējumu un izlaida.
Ir tāda veca patiesība, ka lukturu toni nosaka arī pamatnes plastmasas tonis. Nedrīkst krāsot / lakot ne causpīdīgo un atstarojošo daļu, ne reflektorus, kur tādi ir, bet ar pārējo dari ko gribi!

P.S. Tos atstarotājus, ko dažos gadījumos jāpielīmē papildus, arī var dabūt tumši tonētus, tikai atkal jāskatās, lai ir marķējums, ka tie atstaro pietiekami daudz gaismas.

Re: Lampu tonēšana

04. Jūnijs 2014, 23:33

Ja priekšējos lukturus grib tumšākus, tad, manuprāt, visprātīgāk ir nokrāsot plastmasīgo daļu melnu.. atsevišķā gadījumā esmu redzējis, ka krāso arī daļu reflektora - to daļu, kura nav saistīta ar gaismas atstarošanu. Nezinu, kuros mb modeļos ko tādu var sastapt bet piemēram mk2 jettai tos lukturus var izkrāsot tā, ka tiešām kopumā izskatās tādi diezgan tumši un paskats nav ''lēts'', kāds rodas, lukturus nolīmējot ar plēvi, arī gaismas staram tas netraucēja.
Pats paeksperimentēju uz izmetama w201 luktura, kopumā diez ko tumšs neizskatās, bet tumšāks ir :D
Kas attiecās uz stikliņu noņemšanu - jāvāra ūdenī un tad kaut kā dabū nost. var arī karsēt ar celtniecības fēnu bet tad lielāks čakars.
Liekot kopā, līmē ar auto logu līmi. Piezīmēšu, ka pirms salikšanas lukturim jābūt pilnībā sausam, citādāk svīdīs ciet!

[Izdzēsts]

06. Jūnijs 2014, 10:14

Šo ierakstu izdzēsa salventiy - 06. Jūnijs 2014, 10:14.

Re: Lampu tonēšana

06. Jūnijs 2014, 10:15

@Misters X lūk, mans jaunais variants, kā es izveidoju lukturus. Noņēmu veco krāsu, un vieglā kārtā uzliku tumšo laku.

Attēls

Re: Lampu tonēšana

06. Jūnijs 2014, 17:29

Pašam tā laka (pūtu sarkano uz aizm. lampām) pēc mēneša jau bija drusku pabalējusi.. pēc tās uzpūšanas jāpārpūš ar vēl kādu citu laku, vai tas tāpēc, ka gadījās kaut kāda nekvalitatīva? :hvz:

Re: Lampu tonēšana

06. Jūnijs 2014, 17:42

@kapteinis nezinu, nevaru teikt, pašam tikai aizmugurē 2 dienas stāv, it kā pagaidām nekā, priekšējiem virzienrādītājiem nepilnu nedēļu, it kā viss kārtībā.
Publicēt atbildi