Skatīt neatbildētos ziņojumus
Apskatīt aktīvās tēmas

Izveidot jaunu tēmu Atbildēt tēmā  [ 124 ieraksti ]  Aiziet uz lapu Iepriekšējais  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
Autors Ziņojums
 Tēma: Re: Chiptuning
AtbildeAtbilde saņemta: 13. Oktobris 2015, 02:09 
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 10. Maijs 2015, 00:59
Atbildes: 4
Mašīna: c200
Mizx rakstīja:
Papis rakstīja:
Mizx!
Cik motorus jau esi nobraucis? Es savā šofera karjerā nevienu. Vienam gan mainīju šāles, bet tas tāpēc, ka man iesmērēja autiņu pie pirkšanas.

Kā to ņem. Bija čipots auto, kā centrālās smadzenes ar čipu uzrādīja lielāku nobraukumu kā odometrs panelī. Tas arī ir oficiālais arguments, kāpēc nespiež 1000 zirgus no litra utt.

Kāds sakars :D ka nočipojot uzrāda vairāk nobraukumu uz ecu neka odometrā :D
Nevajag pirkt nopistas misenes pirms nepieslēdz pie pc auto ;)
Pats personīgi braukāju ar 2.2cdi motori kam ir viss mazāk hp un nm no 2.2cdi un ir sačipots diez ko ,nekādu problēmu 4 gadus ,nobraukums pāri jau 500 000 , un turbīne taka jauna ja paskatās uz citiem 2.2 cdi :D
Motoru vajag ne tikai jāt !!!! bet arī lutināt ;)

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 13. Oktobris 2015, 07:37 
MB Club Latvia
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 14. Jūnijs 2004, 15:15
Atbildes: 21915
Atrašanās vietas: On the road
Mašīna: Šodien ar Brabus B6 S
bonaparts777 rakstīja:
Mizx rakstīja:
Papis rakstīja:
Mizx!
Cik motorus jau esi nobraucis? Es savā šofera karjerā nevienu. Vienam gan mainīju šāles, bet tas tāpēc, ka man iesmērēja autiņu pie pirkšanas.

Kā to ņem. Bija čipots auto, kā centrālās smadzenes ar čipu uzrādīja lielāku nobraukumu kā odometrs panelī. Tas arī ir oficiālais arguments, kāpēc nespiež 1000 zirgus no litra utt.

Kāds sakars :D ka nočipojot uzrāda vairāk nobraukumu uz ecu neka odometrā :D
Nevajag pirkt nopistas misenes pirms nepieslēdz pie pc auto ;)
Pats personīgi braukāju ar 2.2cdi motori kam ir viss mazāk hp un nm no 2.2cdi un ir sačipots diez ko ,nekādu problēmu 4 gadus ,nobraukums pāri jau 500 000 , un turbīne taka jauna ja paskatās uz citiem 2.2 cdi :D
Motoru vajag ne tikai jāt !!!! bet arī lutināt ;)

Lasi uzmanīgāk. Nav runa par nobrauktu auto, ar konkrēto togad viens dragreisos Latvijā palika 9 vietā kopvērtējumā. Vienkārši pēc odometra nobraucot 1000 km, smadzenes uzrāda, ka nobraukti, piemēram, 1100 km Un tā visu laiku.

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 16. Oktobris 2015, 18:08 
Adaptējies
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 28. Jūnijs 2015, 22:19
Atbildes: 52
Mašīna: w124
Karlo rakstīja:
Taisnība, ir 109cdi, kuram ir gan vājāka ātrumkārba, gan citādāka turbīna ar to pašu OM646 dzinēju. 111cdi un 115cdi esot identiski, tikai 111cdi jauda esot nogriezta - vismaz tā esmu lasījis vairākos ārzemju forumos. Varbūt kāds mehs tad precīzi var pateikt kas tieši atšķirās 111cdi un 115cdi??

Man patiktu uztaisīt upgrade, kas neatšķiras no rūpnīcas modifikācijas, nevis likt kaut kādu neoriģinālu čipu - tā, manuprāt, saudzējot auto un iekļaujoties ražotāja noteiktajā drošajā jaudas diapazonā.

Ir kāds kurš var izskaidrot šāda upgrade iespējamību?

Starpiba ir dzineja vadibas blokos, dzinejs viens programmas dazhadas... Parmet vadibas bloku (no auto ar tiem 140+hp), tam piesaistitos lorinjus un bus tev upgrade, tikai tie nebus 150e...

Uz augšu
 Profils  

AtbildeAtbilde saņemta: 11. Jūlijs 2020, 15:59 
Lietotāja avatārs

Pievienojies: 11. Jūlijs 2020, 15:54
Atbildes: 2
Mašīna: C200
kur tagad to var izdarīt lēti un labi Rīgā? :lol:

Uz augšu
 Profils  

Attēlot ziņojumus sākot ar pirmspēdējo:  Atlasīt pēc  
Izveidot jaunu tēmu Atbildēt tēmā  [ 124 ieraksti ]  Aiziet uz lapu Iepriekšējais  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

Meklēt:

REKLĀMAS

email Sazināties ar moderatoru YouTube Facebook Twitter Draugiem
Šajā vortālā paustā informācija nav Mercedes-Benz club Latvia viedoklis
KriCe©2012