Vēsture

Vēsture

Modeļi

Mazā klase

Kompaktā klase

Vidējā klase

Lielā klase

Luksus klase

Sporta auto

Apvidus auto

Minibusi

Industriālie Mercedes

Prototipi

Mercedes Tūninga Ateljē

GL-klase
Attēls
Ražošanas periods: 2006 -šodienai

Jaunā Mercedes-Benz GL-Klase ir tā saucamais full-size SUV un savu pirmizrādi tas piedzīvoja 2006. gada Detroitas autošovā (NAIAS). Pārdošanā tā ir pieejama kopš 2006. gada oktobra.

GL-Klasse (internais apzīmējums X164) tehniski ir ļoti cieši saistīta ar M-Klasi (W164). Šo auto, gluži tāpat kā arī R-Klasi (W251) ražo Tuscaloosas Mercedes Benz rūpnīcā, Alabamas štatā ASV. Pēc vēlmes GL ir iespējams nokomplektēt arī ar trešo sēdekļu rindu un sēdvietām septiņām personām.


Mercedes XXL – tā ir GL klase. Ar leģendāro G klasi –visu Mercedes apvidus auto priekšteci- Mercedes Benz ilgus gadus turēja visu vācu apvidus auto tirgu tikai sev.

Turpinājumā sekoja savienība ar Chrysler un pakāpeniskā ASV tirgus pārņemšana. M un GL klases ir ideāli piemērotas šim mēŗķim. Jau kopš 2006. gada septembra GL klase ir veiksmīga ASV un Golfa reģiona valstīs. Eiropas ceļos GL liekas gan nedaudz par lielu.

7 sēdvietu auto sniedz, pateicoties sērijveida gaisa piekarei AirMatic, neaprakstāmu braukšanas komfortu, un secinājums ir viens- GL tiek tur cauri, kur citi nemaz nespēj nonākt. Bagāžnieka un salona vietu plašums ir milzīgs, klimatkontroles darbojas nevainojami. Vēja radītie trokšņi un piekares trokšņi nav dzirdami gandrīz nemaz. GL ir tiešām ideāls veids, lai dotos tālākos braucienos.

Pilsētu satiksmei traucējoši varētu būt tā milzīgie izmēri, kā arī konta stāvoklim traucēt var uzturēšanas izmaksas un lielo benzīna dzinēju apetīte, šeit kā alternatīva ir piedāvāti dīzeļdzinēji.

GL cena ir sākot no 66.402 EUR.

REKLĀMAS

email Sazināties ar moderatoru YouTube Facebook Twitter Draugiem
Šajā vortālā paustā informācija nav Mercedes-Benz club Latvia viedoklis
KriCe©2012
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Visi laiki ir GMT + 1 stunda [ DST ]