Skatīt neatbildētos ziņojumus
Apskatīt aktīvās tēmas

Bieži Uzdotie Jautājumi
Ielogošanās un reģistrācijas problēmas
Kāpēc es nevaru ielogoties?
Kāpēc man vispār nepieciešams reģistrēties?
Kāpēc es tieku automātiski izlogots?
Kā es varu novērst to, ka mans lietotājvārds rādās online lietotāju sarakstā?
Es aizmirsu savu paroli!
Es piereģistrējos, bet nevaru ielogoties!
Es jau agrāk esmu reģistrējies, bet tagad vairs nevaru ielogoties?!
Kāpec es nevaru reģistrēties?
Ko dara "Dzēst lapas sīkdatnes"?

Lietotāja iestatījumi
Kā mainīt manus iestatījumus?
Lapas laiki nav pareizi!
Es nomainīju laika zonu, un laiki joprojām ir nepareizi!
Kā es savam lietotājvārdam varu pievienot attēlus?
Kas ir mans rangs un kā es to varu mainīt?
Kad es nospiežu uz e-pasta linka lietotāja profilā, lapa man pieprasa ielogoties?

Ierakstu problēmas
Kā es varu forumā izveidot jaunu tēmu?
Kā es varu labot vai dzēst ierakstu?
Kā es savam ierakstu varu pievienot parakstu?
Kā es varu ieveidot aptauju?
Kāpēc es nevaru pievienot vairāk atbilžu variantus?
Kā es varu labot vai izdzēst aptauju?
Kāpēc es nevaru piekļūt forumam?
Kāpēc es nevaru pievienot pielikumus?
Kāpēc es saņēmu brīndinājumu?
Kā es varu ziņot par ierakstiem moderatoram?
Kam domāta poga "Saglabāt" veicot ierakstu?
Kāpēc manus ierakstus nepieciešams apstiprināt?
Kā es varu pacelt savu tēmu?

Formatēšana un Tēmu veidi
Kas ir BBKods?
Vai es varu lietot HTML?
Kas ir smaidiņi?
Vai es varu pievienot ierakstam attēlus?
Kas ir globālie paziņojumi?
Kas ir paziņojumi?
Kas ir pielipinātās tēmas?
Kas ir slēgtās tēmas?
Kas ir tēmas ikonas?

Lietotāju līmeņi un grupas
Kas ir administratori?
Kas ir moderatori?
Kas ir lietotāju grupas?
Kur atrast lietotāju grupu sarakstu un kā es varu kādai no tām pievienoties?
Kā kļūt par grupas līderi?
Kāpēc dažas grupas tiek attēlotas atšķirīgās krāsās?
Kas ir "Noklusējuma grupa"?
Kas ir links "Komanda"?

Privāto ziņu sūtīšana
Es nevaru sūtīt privātās ziņas!
Es saņemu nevēlamas privātās ziņas!
Es saņēmu e-pastu, kas saturēja reklāmu vai apvainojumus!

Draugi un ienaidnieki
Kas ir Draugu un Ienaidnieku saraksts?
Kā es varu pievienot/izņemt lietotājus no sava Draugu un Ienaidnieku saraksta?

Meklēšana
Kā es varu veikt meklēšanu forumā?
Kāpēc meklējot neko neatrodu?
Kāpēc meklējot attēlojas tukša lapa?
Kā atrast lietotājus?
Kā atrast savus ierakstus un tēmas?

Tēmu pieraksts un grāmatzīmes
Kāda atšķirība starp grāmatzīmēm un pierakstu?
Kā pierakstīties noteiktam forumam vai tēmai?
Kā atteikties no saviem pierakstiem?

 

Ielogošanās un reģistrācijas problēmas

» Kāpēc es nevaru ielogoties?
Ir vairāk iemesli kāpēc tas nav iespējams. Pirmkārt, pārliecinies, ka tavs lietotājvārds un parole ir pareiza. Ja tie ir pareizi, tad sazinies ar lapas īpašnieku, lai pārliecinātos, vai neesi banots. Pastāv arī iespēja, ka lapas īpašniekam ir konfigurācijas problēmas un nepieciešams tās izlabot.

Uz augšu

» Kāpēc man vispār nepieciešams reģistrēties?
Iespējams, ka tas nav jādara, tas atkarīgs no tā vai administrators ir noteicis, ka jāreģistrējas, lai pievienotu ierakstus. Tomēr, reģistrācija sniegs pieeju papildus iespējām, kuras nav pieejamas viesiem, piemēram, avatari, privātie ziņojumi, e-pasta sūtīšana citiem lietotājiem, pievienošanās lietotāju grupām u.c. Reģistrācija aizņem tikai dažus mirkļus, tāpēc ir ieteicams, ka tā tiek veikta.

Uz augšu

» Kāpēc es tieku automātiski izlogots?
Ja tu neatzīmē Ielogoties automātiski, kad veic ielogošanos, tu būsi ielogojies lapā tikai uz noteiktu laiku. Tas nodrošina, ka tavu kontu neizmantos kāds cits. Lai notiktu automātiskā ielogošanās, atzīmē šo iespēju, kad veic ielogošanās. Tas nav ieteicams, ja tu piekļūsti lapa no publiskā datora t. i. bibliotēkas, interneta kafejnīcas, universitātes datoru telpas u.c. Ja šī iespēja nav pieejama, tas nozīmē, ka lapas īpašnieks to ir atslēdzis.

Uz augšu

» Kā es varu novērst to, ka mans lietotājvārds rādās online lietotāju sarakstā?
Savā Lietotāja Kontroles panelī, pie "Lapas iestatījumiem", tu atradīsi iespēju Paslēpt manu online statusu. Ieslēdz šo iespēju ar un tevi redzēs tikai administratori, moderatori un tu pats. Tu tiksi uzskatīts par slēpto lietotāju.

Uz augšu

» Es aizmirsu savu paroli!
Neuztraucies. Laigan paroli atgūt nevar, ir iespējams to viegli atjaunot. Atver ielogošanās lapu un uzspied Esmu aizmirsis savu paroli. Seko instrukcijām un tev vajadzētu spēt ielogoties pēc neilga brīža.

Uz augšu

» Es piereģistrējos, bet nevaru ielogoties!
Pirmkārt, pārbaudi savu lietotājvārdu un paroli. Ja tie ir pareizi, tad ir notikusi viena no divām lietām. Ja ir ieslēgts COPPA atbalsts, un reģistrējoties norādīji, ka tev ir mazāk kā 13 gadu, tev jāseko instrukcijām, kuras saņēmi. Dažās lapās nepieciešams apstiprināt reģistrāciju, vai nu tev pašam vai administratoram pirms tu vari ielogoties; šī informācija bija pieejama reģistrējoties. Ja saņēmi e-pastu, seko instrukcijām. Ja e-pastu nesaņēmi, iespējams esi norādījis nepareizu e-pasta adresi vai e-pastu bloķējis mēstuļu filtrs. Ja tu esi pārliecināts, ka e-pasta adrese, kuru norādīji ir pareiza, sazinies ar administratoru.

Uz augšu

» Es jau agrāk esmu reģistrējies, bet tagad vairs nevaru ielogoties?!
Iespējams, ka administrators ir atslēdzis vai izdzēsis tavu kontu. Tāpat, daudzas lapas periodiski dzēš lietotājus, kas nav veikuši ierakstus, lai samazinātu datubāzes izmēru. Ja tā ir noticis, mēģini reģistrēties pa jaunu un esi aktīvāks, iesaistoties diskusijās.

Uz augšu

» Kāpec es nevaru reģistrēties?
Iespējams, ka lapas īpašnieks ir nobanojis tavu IP adresi vai aizliedzis reģistrēt lietotājvārdu, kuru tu mēģināji reģistrēt. Lapas īpašnieks arī varētu būt atslēdzis reģistrāciju, lai novērstu jaunu apmeklētāju pievienošanos. Sazienes ar lapas īpašnieku, lai saņemtu palīdzību.

Uz augšu

» Ko dara "Dzēst lapas sīkdatnes"?
"Dzēst lapas sīkdatnes" dzēš sīkdatnes, kurus izveidoja lapa un kuri nodrošina automātisku ielogošanos. Tie arī nodrošina tādas funkcijas kā sekošanu lasīšanai, ja to ir ieslēdzis lapas īpašnieks. Ja tev ir problēmas ar ielogošanos vai izlogošanos, sīkdatņu dzēšana var palīdzēt.

Uz augšu


Lietotāja iestatījumi

» Kā mainīt manus iestatījumus?
Ja es reģistrēts lietotājs, tavi iestatījumi tiek saglabāti lapas datubāzē. Lai tos mainītu, dodies uz Lietotāja Kontroles paneli; links uz to parasti atrodas lapas augšdaļā. Šis panelis ļauj mainīt visus iestatījumus.

Uz augšu

» Lapas laiki nav pareizi!
Iespējams, ka laiks kurš uzrādās ir citā laika joslā, nevis tajā, kur atrodies tu. Šajā gadījumā dodies uz Lietotāja Kontroles paneli un iestati savu laika joslu, kas atbilst tavai atrašanās vietai, piemēram, Londona, Parīze, Ņujorka, Sidneja u.c. Laika zonas maiņu, tāpat kā lielāku daļu iestatījumu, var mainīt tikai reģistrētie lietotāji. Ja tu neesi reģistrējies, šis ir laiks kad to vajadzētu izdarīt.

Uz augšu

» Es nomainīju laika zonu, un laiki joprojām ir nepareizi!
Ja tu esi pārliecināts, ka iestatīji laika joslu un vasaras laiku pareizi un laiki joprojām ir nepareizi, tad laiki, kas glabājas uz servera ir nepareizi. Lūdzu sazinies ar administratoru, lai šī problēma tiek labota.

Uz augšu

» Kā es savam lietotājvārdam varu pievienot attēlus?
Ir 2 veidu attēli, kuri var parādīties kopā ar tavu lietotājvārdu. Viens no tiem ir attēls ar tavu rangu, parasti zvaigznes, bloki vai punkti, kas norāda cik daudz ierakstu tu esi veicis vai tavu statusu lapā. Cits, parasti lielāks attēls, ir tavs avatars, kurš ir unikāls un personīgs katram lietotājam. No administratora atkarīgs, vai iespējams lietot avatarus, un veids kā tos lietot. Ja tu nevari lietot avataru, sazinies ar lapas īpašnieku un noskaidro iemeslu.

Uz augšu

» Kas ir mans rangs un kā es to varu mainīt?
Rangs, kas parādās zem tava lietotājvārda, norāda cik ierakstus tu esi veicis, vai identificē noteiktus lietotājus, piemēram moderatorus un administratorus. Pats savu ranga nosaukumu mainīt tu nevari, rangus nosaka lapas īpašnieks. Lūdzu neveikt ierakstus bez nepieciešamības, lai paaugstinātu savu rangu. Vairākums lapu to necienīs un moderators vai administrators samazinās tavu ierakstu skaitu.

Uz augšu

» Kad es nospiežu uz e-pasta linka lietotāja profilā, lapa man pieprasa ielogoties?
Tikai reģistrētie lietotāji var sūtīt e-pastus, izmantojot iebūvēto e-pasta formu, ja šo iespēju ir ieslēdzis administrators. Tas tiek veikts, lai nodrošinātu to, ka e-pasta sistēma netiek izmantota anonīmu lietotāju savtīgiem nolūkiem.

Uz augšu


Ierakstu problēmas

» Kā es varu forumā izveidot jaunu tēmu?
Lai forumā izveidotu jaunu tēmu, uzspied attiecīgo pogu foruma vai tēmas izvēlnē. Iespējams, tev jābūt reģistrētam, pirms vari veikt ierakstu. Tavu iespēju saraksts katrā forumā, ir atrodas lapas lejasdaļā. Piemērs: Tu vari izveidot jaunas tēmas, Tu vari balsot aptaujās u.c.

Uz augšu

» Kā es varu labot vai dzēst ierakstu?
Ja vien tu neesi lapas administrators vai moderators, tu vari labot vai dzēst tikai savus ierakstus. Tu vari labot ierakstu uzspiežot "Labot" pogu attiecīgajam ierakstam, dažreiz tas iespējams tikai noteiktu laika posmu pēc ieraksta veikšanas. Ja kāds ir veicis ierakstu pēc tavējā, tu zem sava ieraksta redzēsi tekstu, ar to cik reizes tu esi labojis savu ierakstu un laiku, kad tas darīts. Šis teksts redzams tikai tad, ja kāds ir veicis ierakstu pēc tevis; tas nebūs redzams, ja ierakstu ir labojis moderators vai administrators, tomēr viņi pēc saviem ieskatiem var atstāt piezīmi, ka ir labojuši tavu ierakstu. Ievēro, ka parastie lietotāji nevar dzēst ierakstu, ja kāds jau ir atbildējis.

Uz augšu

» Kā es savam ierakstu varu pievienot parakstu?
Lai pievienotu ierakstam parakstu, tas vispirms jāizveido Lietotāja Kontroles panelī. Kad tas ir izveidots, tu vari atzīmēt iespēju Pievienot parakstu, kad veic ierakstu. Tu arī vari pievienot parakstu visiem saviem ierakstiem, atzīmējot attiecīgo iespēju savā profilā. Ja tu to atzīmē, tu joprojām vari novērst paraksta pievienošanu ierakstam, izslēdzot iespēju Pievienot parakstu, kad tu veic ierakstu.

Uz augšu

» Kā es varu ieveidot aptauju?
Pievienojot forumam jaunu tēmu vai labojot tēmas pirmo ierakstu, uzspied uz "Izveidot aptauju" sadaļas, kas atrodas zem galvenās ieraksta sadaļas; ja šo iespēju neredzi, tev nav nepieciešamās atļaujas, lai veidotu aptaujas. Ieraksti aptaujas jautājumu un vismaz divus atbilžu variantus atbilstošajos laukos, pārliecinoties, ka katra atbilde ir savā teksta laukā. Tāpat tu vari noteikt to, cik atbildes lietotājs var izvēlēties (atrodas zem "Atbildes uz lietotāju"), laika ierobežojumu aptaujas ilgumam dienās (pēc noklusējuma 0) un visbeidzot iespēju, kas ļauj lietotājiem atsaukt savas balsis.

Uz augšu

» Kāpēc es nevaru pievienot vairāk atbilžu variantus?
Maksimālo atbilžu variantu skaitu nosaka lapas administrators. Ja tev liekas, ka nepieciešams pievienot vairāk atbilžu variantus kā atļauts, sazinies ar lapas administratoru.

Uz augšu

» Kā es varu labot vai izdzēst aptauju?
Tāpat kā ierakstus, aptaujas var labot tikai autors, moderators vai administrators. Lai labotu aptauju, izvēlies labot pirmo ierakstu tēmā; aptauja vienmēr ir piesaistīta tam. Ja neviens nav atbildējis aptaujā, lietotāji var izdzēst aptauju, vai labot atbilžu variantus. Toties ja lietotāji ir piedalījušies aptaujā, tikai moderatori vai administratori var to labot vai dzēst. Tas novērš iespēju, ka atbilžu varianti tiek mainīti laikā, kad aptauja ir aktīva.

Uz augšu

» Kāpēc es nevaru piekļūt forumam?
Dažiem forumiem piekļūt vari tikai noteikti lietotāji vai lietotāju grupas. Lai aplūkotu, lasītu, veiktu ierakstus vai veiktu kādu citu darbību, tev var būt nepieciešamas īpašas atļaujas. Sazinies ar moderatoru vai lapas administratoru, lai iegūtu pieeju.

Uz augšu

» Kāpēc es nevaru pievienot pielikumus?
Pielikumu atļaujas var tikt noteiktas forumam, grupai vai lietotājam. Lapas administrators var būt noteicis pielikumu pievienošanu noteiktam forumam, kurā tu veic ierakstu vai noteicis, ka pielikumus var pievienot noteiktas grupas. Sazinies ar lapas administratoru, ja tu neesi pārliecināts, kāpēc nevari pievienot pielikumus.

Uz augšu

» Kāpēc es saņēmu brīndinājumu?
Katrs lapas administrators nosaka savus noteikumus savā lapā. Ja tu esi pārkāpis šos noteikumus, tev var piešķirt brīdinājumu. Ievēro, ka tas ir lapas administratora lēmums. Sazinies ar lapas administratoru, ja tu neesi pārliecināts, kāpēc saņēmi brīdinājumu.

Uz augšu

» Kā es varu ziņot par ierakstiem moderatoram?
Ja lapas administrators to ir atļāvis, tev blakus attiecīgajam ierakstam būtu jāredz poga, ar kuru var ziņot par ierakstiem. Uzspiežot šo pogu, nonāksi pie soļiem, kuri jāveic, lai ziņotu par ierakstu

Uz augšu

» Kam domāta poga "Saglabāt" veicot ierakstu?
Tas ļauj tev saglabāt melnrakstus, kurus paredzēts pabeigt un pēctam veikt ierakstus. Lai ielādētu melnrakstu, dodies uz Lietotāja Kontroles paneli.

Uz augšu

» Kāpēc manus ierakstus nepieciešams apstiprināt?
Lapas administrators var būtn noteicis, ka ierakstus, kurus tu veic attiecīgajā forumā, nepieciešams izskatīt, pirms tie tiek publicēti forumā. Iespējams, ka administrators tevi iekļāvis grupā, kuras ieraksti tiek izskatīti pirms publicēšanas. Sazinies ar administratoru, ja vēlies uzzināt ko sīkāk.

Uz augšu

» Kā es varu pacelt savu tēmu?
Uzspiežot "Pacelt tēmu", kad tu aplūko tēmu, tu vari "pacelt" tēmu uz foruma pirmās lapas augšdaļu. Ja tu šo iespēju neredzi, tēmu pacelšana var būt atslēgta, var nepieciešamais laiks starp vairākām pacelšanām vēl nav sasniegts. Tēmas var pacelt arī veicot tajās ierakstus, tomēr pārliecinies, ka netiek pārkāpti lapas noteikumi.

Uz augšu


Formatēšana un Tēmu veidi

» Kas ir BBKods?
BBKods ir speciāls HTML rīks, kas piedāvā ērti formatēt noteiktus ieraksta objektus. BBKodu lietošanu atļauj administrācija, bet tie var būt arī izslēgti un nebūt pieejami veidojot ierakstu. BBKodi ir līdzīgi HTML stilam, bet šeit tagi ir ietverti kvadrātiekavās [ un ] nevis < un >. Vairāk informācijas par BBKodiem vari atrast palīgā, kuram var piekļūt veidojot ierakstu.

Uz augšu

» Vai es varu lietot HTML?
Nē. Šajā lapā nav iespējams lietot HTML un tas netiks attēlots kā HTML. Lielāko daļu formātēšanas, kas pieejama ar HTML var īstenot izmantojot BBKodus.

Uz augšu

» Kas ir smaidiņi?
Smaidiņi ir mazi attēli, kurus var lietot, lai izpaustu savas emocijas, izmantojot īsu kodu, piemēram :) apzīmē prieku, bet :( bēdas. Pilnu sarakstu var redzēt, veidojot ierakstu. Centies smaidiņus nelietot par daudz, tie ātri var padarīt ierakstu grūti salasāmu un moderators to var izlabot vai izdzēst pavisam. Lapas administrators var noteikt limitu, cik smaidiņu iespējams lietot vienā ierakstā.

Uz augšu

» Vai es varu pievienot ierakstam attēlus?
Jā, ierakstam var pievienot attēlus. Ja administrators ir atļāvis pievienot pielikumus, attēlus var augšuplādēt uzreiz forumā. Ja šī iespēja ir atslēgta, tad attēlam jāatrodas uz publiski pieejama servera, piemēram, http://www.piemers.com/attels.gif. Tu nevari pievienot bildes, kas atrodas uz tava PC (javien tas nav publiski pieejams serveris), ne arī bildes, kuras atrodas aiz autentifikācijas resursiem, piemēram, e-pasta kastītes, ar paroli aizsargātas lapas u.t.t. Lai pievienotu ierakstam attēlu lieto BBKoda [img] tagu.

Uz augšu

» Kas ir globālie paziņojumi?
Globālie paziņojumi satur svarīgu informāciju un tie būtu jāizlasa, kad tas iespējams. Tie parādās katra foruma augšdaļā un arī Lietotāja Kontroles panelī. Globālo paziņojumu atļaujas nosaka lapas administrācija.

Uz augšu

» Kas ir paziņojumi?
Paziņojumi bieži satur svarīgu informāciju, kas paredzēta tieši forumam, kuru tu pašlaik lasi un tie būtu jāizlasa, kad tas iespējams. Tie parādās tā foruma lapu augšdaļā, kurā paziņojums ierakstīts. Paziņojumu atļaujas nosaka lapas administrācija.

Uz augšu

» Kas ir pielipinātās tēmas?
Pielipinātās tēmas forumā atrodas zem paziņojumiem, un tikai katra foruma pirmajā lapā. Tie bieži ir svarīgi, tāpēc tie būtu jāizlasa, kad tas iespējams. Kā jau ar globālajiem paziņojumiem un paziņojumiem, to atļaujas nosaka administrators.

Uz augšu

» Kas ir slēgtās tēmas?
Slēgtās tēmas ir tēmas, kurās lietotāji vairs nevar veikt ierakstus un aptaujas, kuras tur atradās, automātiski tika pārtrauktas. Tēmas var tikt slēgtas vairāku iemeslu dēļ un tās slēdza moderators vai administrators. Tu arī vari aizslēgt savas izveidotās tēmas, ja lapas administrators, tev ir devis šādu iespēju.

Uz augšu

» Kas ir tēmas ikonas?
Tēmas ikonas ir attēli, kurus izvēlas tēmu autori, lai apzīmētu tēmas saturu. Iespēju lietot tēmas ikonas nosaka lapas administrators.

Uz augšu


Lietotāju līmeņi un grupas

» Kas ir administratori?
Administratori ir lietotāji, kuriem piešķirta vislielākā kontrole pār visu lapu. Šie lietotāji var kontrolēt visas lapas iespējas, kā, piemēram, atļauju piešķiršanu, lietotāju banošanu, lietotāju grupu veidošanu u.t.t., atkarībā no tā kādas atļaujas lapas īpašnieks ir piešķīris administratoriem. Viņiem tāpat pieejamas visas moderatoru iespējas, kuras arī piešķir lapas īpašnieks.

Uz augšu

» Kas ir moderatori?
Moderatori ir lietotāji (vai lietotāju grupas), kuri katru dienu pārlūko forumu. Viņiem ir iespēja labot vai dzēst ierakstus, kā arī iespēja slēgt, atslēgt, dzēst un sadalīt tēmas tajā forumā, kuru viņi moderē. Īsumā, moderatori ir vajadzīgi, lai novērstu lietotāju novirzīšanos no tēmas un aizskarošu ierakstu pievienošanu.

Uz augšu

» Kas ir lietotāju grupas?
Lietotāju grupas sadala visu komūnu pārvaldāmās sadaļās, ar kurām administratori var veikt darbu. Katrs lietotājs var piederēt vairākām grupām un katrai grupai var tikt noteiktas attiecīgas atļaujas. Tas nodrošina administratoriem iespēju viegli mainīt atļaujas vairākiem lietotājiem uzreiz, piemēram, moderatora atļauju piešķiršanu vai piekļuvi privātam forumam.

Uz augšu

» Kur atrast lietotāju grupu sarakstu un kā es varu kādai no tām pievienoties?
Visas grupas iespējams apskatīt sekojot "Lietotāju grupas" linkam, kas atrodams Lietotāja Kontroles panelī. Ja vēlies kādai no tām pievienoties, spied attiecīgo pogu. Tomēr ne visas grupas ir atvērtas. Dažās grupās nepieciešams apstiprinājums, lai pievienotos, dažas var būt slēgtas, dažas var būt par slēptas. Ja grupa ir atvērta, tu vari pievienoties, spiežot attiecīgo pogu. Ja nepieciešams apstiprinājums, tu vari to pieprasīt, spiežot attiecīgo pogu. Lietotāju grupas līderim būs nepieciešams apstiprināt tavu pieteikumu, un viņš var vēlēties uzzināt, kāpēc tu gribi pievienoties šai grupai. Lūdzu, neapvaino grupas līderi, ja tavs pieteikums tiek noraidīts, viņam noteikti ir savi iemesli.

Uz augšu

» Kā kļūt par grupas līderi?
Grupas līderi parasti nosaka administrators tad, kad grupa tiek izveidota. Ja vēlies izveidot lietotāju grupu, vispirms sazinies ar administratoru; nosūti viņam privāto ziņu.

Uz augšu

» Kāpēc dažas grupas tiek attēlotas atšķirīgās krāsās?
Lapas administratoram ir iespēja piešķirt grupai noteiktu krāsu, lai vieglāk atpazītu šīs grupas biedrus.

Uz augšu

» Kas ir "Noklusējuma grupa"?
Ja tu esi vairāku grupu biedrs, noklusējuma grupa nosaka to kādā krāsā tiks attēlots tavs lietotājvārds un kāds rangs tiks attēlots pie lietotājvārda. Lapas administrators var piešķirt tev atļauju mainīt noklusējuma grupu tavā Lietotāja Kontroles panelī.

Uz augšu

» Kas ir links "Komanda"?
Šajā lapā pieejams saraksts ar lapas personālu, kas iekļauj administratorus, moderatorus un detaļas par to kādus forumus viņi pārvalda.

Uz augšu


Privāto ziņu sūtīšana

» Es nevaru sūtīt privātās ziņas!
Ir 3 iemesli kāpēc tas nav iespējams; tu neesi reģistrējies vai ielogojies, lapas administrators ir atslēdzis privāto ziņu sūtīšanu visai lapai, vai administrators ir liedzis tev sūtīt privātās ziņas. Sazinies ar lapas administratoru plašākai informācijai.

Uz augšu

» Es saņemu nevēlamas privātās ziņas!
Tu vari bloķēt privātās ziņas no noteikta lietotāja savā Lietotāja Kontroles panelī. Ja tu saņem šādas ziņas, informē lapas administratoru; viņiem ir iespēja liegt noteiktam lietotājam sūtīt privātās ziņas.

Uz augšu

» Es saņēmu e-pastu, kas saturēja reklāmu vai apvainojumus!
Mums žēl to dzirdēt. Šīs lapas e-pasta klients, sevī ietver filtrus, kas mēģina un atrod lietotājus, kas sūta šādus e-pastus. Nosūti administratoram šāda e-pasta pilnu kopiju. Ļoti svarīgi, ja kopija iekļauj visas sūtītāja detaļas. Kad tas izdarīts, administrators var rīkoties tālāk.

Uz augšu


Draugi un ienaidnieki

» Kas ir Draugu un Ienaidnieku saraksts?
Šos sarakstus vari lietot, lai organizētu lapas lietotājus. Lietotājus, kurus pievienosi draugu sarakstam, varēsi redzēt savā Lietotāja Kontroles panelī, lai ātri uzzinātu viņu online statusu un sūtītu privātās ziņas. Tāpat, iespējams noteikt, ka šo lietotāju ieraksti tiek izcelti. Ja tu pievieno lietotāju ienaidnieku sarakstam, pēc noklusējuma visi lietotāja ieraksti tiks slēpti.

Uz augšu

» Kā es varu pievienot/izņemt lietotājus no sava Draugu un Ienaidnieku saraksta?
To var izdarīt 2 veidos. Katra lietotāja profilā, atrodams links, kas pievieno lietotāju Draugu vai Ienaidnieku sarakstam. To var izdarīt arī caur Lietotāja Kontroles paneli, pievienojot lietotājus ievadot viņu lietotājvārdu. Turpat var arī izņemt lietotājus no šiem sarakstiem.

Uz augšu


Meklēšana

» Kā es varu veikt meklēšanu forumā?
Ievadi meklējamos terminus meklēšanas logā, kas atrodas galvenajā lapā, forumā vai tēmā. Izvērstā meklēšana pieejama spiežot "Izvērstā meklēšana" linku, kas pieejams visās foruma lapās. Piekļūt meklēšanai iespējams vairākos veidos.

Uz augšu

» Kāpēc meklējot neko neatrodu?
Tavs meklētais noteikti bija pārāk neskaidrs un iekļāva terminus, kas bija sastopam pārāk bieži. Esi konkrētāks un lieto iespējas, ko piedāvā izvērstā meklēšana.

Uz augšu

» Kāpēc meklējot attēlojas tukša lapa?
Tava meklētais atrada pārāk daudz rezultātus, serveris tos nespēja apstrādāt. Lieto izvērsto meklēšanu un esi konkrētāks, izvēloties terminus un forumus, kuros veikt meklēšanu.

Uz augšu

» Kā atrast lietotājus?
Apmeklē lapu "Lietotāji" un spied "Atrast lietotāju" linku.

Uz augšu

» Kā atrast savus ierakstus un tēmas?
Savus ierakstus vari atrast vai nu spiežot "Atrast lietotāja ierakstus" linku Lietotāja Kontroles panelī vai nu savā profila lapā. Lai atrastu savas tēmas, lieto izvērsto meklēšanu un ievadi attiecīgās meklēšanas iespējas.

Uz augšu


Tēmu pieraksts un grāmatzīmes

» Kāda atšķirība starp grāmatzīmēm un pierakstu?
Grāmatzīmes šajā lapā ir tādas kā grāmatzīmes tavā interneta pārlūkā. Tu netiec brīdināts, ja tēmā ir izmaiņas, bet tu vari apmeklēt tēmu vēlāk. Pieraksts tev paziņos, kad tēmā vai forumā ir izmaiņas, izmantojot tādu metodi/metodes, kādas būsi izvēlējies.

Uz augšu

» Kā pierakstīties noteiktam forumam vai tēmai?
Lai pierakstītos noteiktam forumam, spied "Pierakstīties forumam", apmeklējot forumu. Lai pierakstītos tēmai, spied "Pierakstīties tēmai" attiecīgajā tēmā vai veic ierakstu ar atzīmētu pierakstīšanās iespēju.

Uz augšu

» Kā atteikties no saviem pierakstiem?
Lai atteiktos no pierakstiem, dodies uz Lietotāja Kontroles paneli un seko linkiem līdz saviem pierakstiem.

Uz augšucron

REKLĀMAS

email Sazināties ar moderatoru YouTube Facebook Twitter Draugiem
Šajā vortālā paustā informācija nav Mercedes-Benz club Latvia viedoklis
KriCe©2012
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Visi laiki ir GMT + 1 stunda [ DST ]