Klubs

Mērķi un uzdevumi

Vēsture

Pasākumi

2009. gads

2010. gads

2011. gads

2012. gads

2013. gads

2014. gads

Biedrība

Statūti

Rekvizīti

Dibinātāji, Valde, Biedri

Kā kļūt par biedru

Kontakti

Atribūtika

Numuru paliktņi

Uzlīmes

Kluba Draugi

Mercedes-Benz auto klubi

Citi auto klubi

Mediji

Vēsture

Sākums

Ja pirms Mercedes-Benz automašīnām to vienīgā alternatīva bija zirgs, tad pirms MB Club.lv biedrības Latvijā jau bija citi auto klubi un to forumi. Bija pat Mercedes-Benz klubi, bet viss bija sadrumstalots zem dažādiem nosaukumiem, pa dažādiem forumiem vai vienkārši plašākai publikai nepieejams. Domubiedru grupiņa iAuto vortālā konstatēja, ka pat tur īsti nav vietas diskusijām par Mercedes-Benz. Tā 2003. gada novembrī pirmo reizi notika tikšanās restorānā Erebuni. Sanākušajiem bija skaidrs, ka ir jārīkojas un jāizveido kaut kas visiem Mercedes-Benz bijušajiem, esošajiem un potenciālajiem lietotājiem. Par to piedomājām visu ziemu un 2004. gada 21. martā organizētā tikšanās, uz kuru domubiedru loks aicināja visus citus ieinteresētos, pārspēja visas cerības. Pasākuma dalībnieku skaits un ieinteresētība liecināja, ka jāveido tikšanās vieta internetā un nopietni jāpiestrādā pie kluba izveides.

Tā mēs sastapāmies, kāds pa to laiku savā nodabā bija jau sācis darbu pie interneta foruma izveides, kāds paspējis rezervēt domēnu, citiem bija labi kontakti ar Mercedes-Benz klubiem ārvalstīs. Vismaz tik pat daudz bija arī problēmu, jo vajadzēja atrast savu vietu un formulēt nostāju starp līdzīgiem klubiem, bet jau gadu vēlāk biedrība MB Club.lv tika reģistrēta oficiāli. Noslēdzot pirmo darbības gadu, biedrībā bija aptuveni 30 biedru.

Tagad

Kopš tā laika ir pagājuši vairāki gadi, nākuši klāt jauni biedri, citiem intereses un prioritātes mainījušās, tomēr droši varam teikt, ka esam Latvijā aktīvākais un pazīstamākais Mercedes-Benz klubs. Par to liecina mūsu forums, tā reģistrēto lietotāju skaits, stiprinājušies kontakti ar autoklubiem, organizācijām vai vienkārši domubiedru grupām kā Latvijā, tā ārvalstīs. Regulāri ciemojamies pie citiem Mercedes-Benz klubiem ārvalstīs, piedalāmies kopīgās aktivitātēs ar Latvijas autoklubiem, nu jau par ierastu MB Club.lv pasākumu uzskatāma ne tikai kluba dzimšanas dienas svinības marta beigās, bet arī Mercedes-Benz kupeju salidojums septembra sākumā un pirts, ko organizējam līdz ar Latvijas Neatkarības gadadienas svinībām 18. novembrī. Nedrīkst aizmirst arī tikšanās reizes katra mēneša pirmās ceturtdienas vakarpusē Rīgas Motormuzeja kafejnīcā.

Ar laiku ir audzis un attīstījies MB Club.lv biedrības izveidotais interneta forums, kas ir piemērots gan tiem, kas meklē iespēju atpūsties un virtuālā vidē nopietnākās un nenopietnākās diskusijās pavadīt brīvo laiku, gan tiem, kas meklē tehniskus padomus un ieteikumus problēmu risinājumiem. Citu gūtā pieredze nereti aiztaupa ilgstošus atbilstošā servisa meklējumus, nervus un liekus tēriņus. Protams, vienlaicīgi jāpatur prātā, ka forums ir publisks un atbildību, par tajā rakstīto, uzņemas vienīgi teksta autors. Ja uzrakstītais kopumā atbilst foruma lietošanas noteikumiem, tad tas būs izlasāms ikvienam, kaut arī nebūtu pilnīga patiesība.

Turpmāk

Augt un attīstīties. Pildīt un aktualizēt esošos biedrības mērķus, turpināt iesākto sadarbību un veidot jaunus kontaktus. Uzņemt jaunus biedrus, kas apņemas ievērot biedrības mērķus un statūtus. Tas būtu galvenais. Līdz šim radītais un noorganizētais ir pašu iniciatīva un entuziasms, neesam bijuši kādas citas komerciālas organizācijas paspārnē vai ietekmes sfērā un no tā izvairīsimies arī turpmāk. Pārējais ir mūsu un arī Jūsu rokās: ko sēsim, to pļausim!
cron

REKLĀMAS

email Sazināties ar moderatoru YouTube Facebook Twitter Draugiem
Šajā vortālā paustā informācija nav Mercedes-Benz club Latvia viedoklis
KriCe©2012
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Visi laiki ir GMT + 1 stunda [ DST ]